Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mit(Massachusetts Institute Of Technology) Ders Notları Ve Materyalleri Public Oldu

Servet Ö.

Önerilen Mesajlar

En az 1.5-2 yıldır public zaten. Youtube EDU da güzel bir kaynak.

ItunesU'da da bir çok materyal var aramak için kullanılabilir. Ios application'ı baya vahim ItunesU'nun malesef de bilgisayardan rahatça sömürülebiliyor.

Onlar dışında Khan Academy baya başarılı. Hangi konuda hangi open course olduğunu da Quora'dan kontrol ediyorum ben.

Bunlar dışında genel bilgiler için TED konuşmaları şu ana kadar bulduklarımdan en başarılıları.

Ekstra olarak bedava kayıt olup sertifika alabildiğiniz bir çok programı da var bir çok üniversitenin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Başlık düzeltilmeye çalışıldı. En azından Milli İstihbarat Teşkilatı ile karışmaz artık :)

Bilkent Atalar Moodle forumunda Selman Yasir Sezgin paylaşmış:

Dünyanın en iyi üniversitelerinden sertifikalı, ödevli, sınavlı bir şekilde online eğitim almamız mümkün. Geçenlerde coursera.org sitesini buldum, Princeton Üniversitesinden Dünya Tarihi dersleri almaya başladım. Gerçekten çok güzel bir sistem, insan çok şey öğreniyor. Diğer Bilkentli arkadaşlarımızla da paylaşıyım dedim. Aşağıda online eğitim alabileceğiniz websitelerinin bir listesi var. Hepsi farklı bir sistemle çalışıyor ve farklı avantaj ve dezavantajlara sahip. Haydi kolay gelsin smiley.gif

Bu da kendisinin sayfası: https://plus.google.com/+SelmanYasirSezgin/posts

Kendi kendine öğrenmenin sonu yok :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.