Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Twitter'a Erişim Resmen Kapandı

Önerilen Mesajlar

Neşeli bir Pazar yazısı: http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/26064592.asp?yazarid=488&hid=26065532

Bu arada IP bazlı engelleme gelmiş, hatada ısrar devam ediyor.

tor.jpg

https://www.torproject.org/

abi TOR un mobil versiyonu orbot google play de bedava indirdim kullandım. twittera girdim de. 

Twitter resmi uygulaması port kullanımına izin veriyor mu ne (ben anlamam: proxy yi localhost , portu 8118 yapıyorsun) . Böylece twittera girebiliyorsun.

Orbotu da sürekli açık tutmayıp sadece twittera gireceğin zaman açabilirsin twitterdan çıkınca kapayabilirsin.

Fakat tor un bir CIA projesi olduğu , tüm bilgilerine erişildiği falan söyelniyor . Bir arkadaşın bana yorumu şöyle oldu

Abi, Tor'u uyuşturucu satmak, kiralık katil tutmak için de kullanıyorlar. Torrent gibi düşün, sen kendini gizlerken, onlar da senin üstünden iş yapıyor. Ben önermem.

Ben o yüzden orbotu sildim. Şu an tamamen yasal twitter kullanıyorum. Mobilden Opera mini indirdim. Bunun adres satırına twitter yaıp normal bir browser olarak twitter hesabınla girersen twitter açık.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben o yüzden orbotu sildim. Şu an tamamen yasal twitter kullanıyorum. Mobilden Opera mini indirdim. Bunun adres satırına twitter yaıp normal bir browser olarak twitter hesabınla girersen twitter açık..

Tor'da bildiğim kadarıyla istemezseniz bir "node" olmuyorsunuz. Yani sadece kullanıyorsunuz, taşıyıcı olmuyorsunuz gibi anlatılabilir. Detayına bakınacağım fırsat bulunca.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tor'da bildiğim kadarıyla istemezseniz bir "node" olmuyorsunuz. Yani sadece kullanıyorsunuz, taşıyıcı olmuyorsunuz gibi anlatılabilir. Detayına bakınacağım fırsat bulunca.

Mertcan ben dns değiştiriyorum... sıkmasınlar topuğuma :blink::smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan Tor değil de orbota bakarsan sevinirim. Ben anlamaz :) bilgisayar/internet kurdu arkadaşlar kullan derse kullanıyom, kullanma derse kullanmıyom :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tor ağı üzerinde olduğunuz için, şifrenizi çaldırmanız mümkün! Aynı durum, kredi kartı kullanımında, online bankacılık işlemlerinde ve daha birçok e-ticaret işleminde büyük risk taşır!

Şunu da hatırlatmakta fayda var. Bu riskleri sadece TOR ile sınırlamayın! Piyasaya ücretsiz Proxy, ücretsiz VPN gibi zararlı yazılımlar sokulmaya başlandı.

http://www.teakolik.com/tor-masum-bir-proxy-degil/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.