Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bu konuyu açmamdaki amaç bu karttan haberi olmayanlara kartla gelen avantajlardan sözetmek.En önemli özelliği zaten yakıt güvence sistemi olması ve ufakta olsa puan biriktirip benzin alabiliyor olmamız.Yani bana anlatılan bayi tarafından şu ; aracınızda yakıttan kaynaklı bir sorun çıktığında garanti kapsamında onarımı yapılıyor.Zaten Opet te bu garantiyi veriyor.Aracınıza birşey olursa yakıtımdan size sıfır araba veririm diye bir garantilerini duymuştum.Kullanılması gereken bir kart diye düşünüyorum.Arada bir kampanya yapıyorlar ve puan kazanabiliyorsunuz.Ben arabama sürekli Opetten alıyorum benzini ve gayet memnunum.

Not:daha önceki konularda bu konuyu yada benzer konuyu bulamadım.Konuyu yanlış yere açmamışımdır umarım.Saygılarımla

eWzON8.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok da gerekli bir kart değil; sırf koç.un otosanla sattığı ford marka araçları "yakıt güvence sistemi" ile de yine koç.a ait olan opet.e bağlama mantığı!

yakıt aldığınız diğer şirketlerin hepsi de yakıtı kendilerinden aldığınızı ispatlarsanız herhangi bir arıza durumunda bütün mağduriyetinizi giderme zorunlukları var bildiğim kadarıyla!..

sadece internet üzüerinden opet.ten aldığınız yakıt için bir %5 getirisi var onu da opet kartla da yapabilirsiniz!

Selçuk Özmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

opet worldkart(yapıkredi k.kartı) ta %3, opetten online yakıt alımında %5..

koç un arabasına binipte(koç arabasına değil ford a biniyorum yazmayın, benzinde koç un değil arabp ın-her ikisinde de kar ortaklığı var..en azında focuslarda, ticarilerden bahsetmiyorum) koç düşmanlığı gibi yorum yazan arkadaş bayağı var..

bp yada shell motoru koruyor opet bozuyorsa amenna, opet in 100 km götürdüğü yerde diğerleri 110 km götürüyorsa yine amenna.. yok pek fark yoksa, neden opetten alınmasın ki?

doğru diğer firmalardan alıncada garanti olur ama ispat edebilirsen, sürekli bp den alman lazım o zaman, bir bp bir shell yine olmaz.. daha önce yazmıştım konya da bir kez benzin yerine dizel boşaltmışlar depoya, hatalı yakıt sorunu ortaya çıkana kadar belki 10-20 araba mefta oldu ve firma arızaları giderdi. yada alırsınız kötü mazot neredeyse full depo, hemen o depo bitmeden ağrıza yaparsa ne ala, o da adamlar kabul ederse. mahkeme şu bu..

tabi ki isteyen istediği yerden alsın, ama özellikle dizelcilerin opetten alması bir avantaj olacaktır, yakıt garantisi açısından, hele ş.dışı yolculuklarda. belki ş.içi hep aynı bp den aynı shell den alabilirsin ama ş.dışı sakat.

focus tan önce bp-shell-opet karışık alırdım...focus u aldım alalı opetten alıyorum benzini

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kart bende çalışmıyor daha doğrusu aktif olmuyor puanları kullanamıyorum şu an. Aracı teslim alırken bayide telefon numaramla kartı aktif etmişlerdi olmamış. Şimdi benzinci de aktif etmeye çalıştık. Bu numaraya kayıtlı başka kart var diyor. Kartı başka numarayla aktif etmeye çalıştığımızda bu karta kayıtlı başka numara var diyor. Elimizde patladı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kart bende çalışmıyor daha doğrusu aktif olmuyor puanları kullanamıyorum şu an. Aracı teslim alırken bayide telefon numaramla kartı aktif etmişlerdi olmamış. Şimdi benzinci de aktif etmeye çalıştık. Bu numaraya kayıtlı başka kart var diyor. Kartı başka numarayla aktif etmeye çalıştığımızda bu karta kayıtlı başka numara var diyor. Elimizde patladı :D

Yeni kart isteyin, ücretsiz onun üzerinden devam edersiniz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eski aracımızda Renault Card Visit vardı. Hem Total hem servis puanları birikiyordu. 150 lira falan birikmişti içinde ama ilk benzin alırken verilen şifreyi kaybettiğimiz için ve benzinliklerin servislerin danışma hatlarının bu karttan bir haber olduğu için para yandı :D Bu fordclub'tede bişey olacak diye korkuyorum ama hadi hayırlısı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O kartı araç bayileri ve petrolcüler aktif edemiyor, opetin sitesine girince kartı aktif edecek yer var, oradan ediliyor, ya da 444 FORD'u arayın, ben internetten aktif ettim, bu numara başka yerde kayıtlı falan diye bende de bir hata çıktı ancak yine de aktif etti, içindeki puanlar harcanabilir oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 1 Nisan'da puanlar 2013'ten önceki puanlar silinecek diye mesaj geldi. Ben de müşteri hizmetlerini aradım :D FordClub kartın aktif edilemediğini puanları kullanamadığımı söyledim. Meğersem benim telefona kayıtlı ford kartından önce başka bir opet kartı varmış içinde 10 lira kadar puan bulunan o kartla ford kartı birleştirip ford kartı aktif etti :D Yarın kısa mesaj gelecekmiş ondan sonra puanlarımı kullanabilecekmişim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.