Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi]

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

ufak bi detay var, BCMde sorun çıkarsa değişikliği geri almak mümkün olmayabilir. Ancak bu durumda serviste muhtemelen bu değişikliği görecek durumda olmaz.

Dostum ne demek istediğini tam olarak anlamadım ama bcm neyin kısaltması bilmiyorum [emoji848] geri dönüşü olmayan bir sıkıntı yaratır mı bana? Bu sorunun olma ihtimali nedir bir de? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28 dakika önce, Emre D said:

Dostum ne demek istediğini tam olarak anlamadım ama bcm neyin kısaltması bilmiyorum emoji848.png geri dönüşü olmayan bir sıkıntı yaratır mı bana? Bu sorunun olma ihtimali nedir bir de? Teşekkürler.

BCM body control module, konfigrasyonu tutuyor ve diğer modullerle iletişimi sağlıyor. Bu işler için oynamanız gereken modul yani. Ben görüşlerimi ilk mesajda zaten yazdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben elmnin ne olduğunu bile dün akşam konuyu okurken öğrendim [emoji28] o yüzden biraz çekiniyorum işlem yapmaya

Merak etme ben kendim ozellikle bizzat ben. Hic bisi biliyorken artik forum sayesinde kendim.yapabiliyom cogu seyi. Normal korkman ve tirsman. Ama rahat ol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BCM body control module, konfigrasyonu tutuyor ve diğer modullerle iletişimi sağlıyor. Bu işler için oynamanız gereken modul yani. Ben görüşlerimi ilk mesajda zaten yazdım.

Yokuş kalkış sistemine ihtiyacın varsa bu işlemi yap öğretmenim ve bilmediğin ayarlara girip kurcalama yeter.

Merak etme ben kendim ozellikle bizzat ben. Hic bisi biliyorken artik forum sayesinde kendim.yapabiliyom cogu seyi. Normal korkman ve tirsman. Ama rahat ol

Hepinize çok teşekkür ediyorum ilginiz için. Yeni üye olduğum bir forumdan ilk kez bu kadar çabuk çözüm alıyorum [emoji4] daha önce de araç gruplarına üye oldum fakat gerçekten farkı hissediyorum. Teşekkürler focusclub ailesi [emoji122]?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Akın Ç. said:

Elm327 kablosu almak için link paylaşabilir misiniz?  ( türkiyede olması tercihimdir)

Geçmiş iletileri okumanız faydanıza. Link ile değil doğru ürün ile sorunu çözersiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Akın Ç. said:

Son 10 sayfayı okudum ama net bir fikir edinemedim.

Önce Gittigidiyordan 30 TL lik Elm327 kablosu aldım ancak araç ile iletişim kurmadı.

http://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/elm-327-ariza-tespit-cihazi-elm327-225102048

çöp

sonra http://www.ebay.com/itm/272026924589

ebaydan almış olduğum modifiyeli kablo ile 10 dk içinde yönergeye göre hill holder, otomatik kilit ve lastik basıncını aktif hale getirdim

kendi deneyimim bu yönde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Akın Ç. said:

kullanmayan , satmayı düşünen var mı ebaydaki üründen?

Alacağınız ODB2 cihazının FTDI chip li, modifiyeli MS-CAN/HS-CAN switch li olması önemli

ch340 chipli olanı alırsanız işinize yaramayacaktır. ben ebaydan aldım 5 gün içinde ulaştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

4 saat önce, Ergün YILDIZ said:

Alacağınız ODB2 cihazının FTDI chip li, modifiyeli MS-CAN/HS-CAN switch li olması önemli

ch340 chipli olanı alırsanız işinize yaramayacaktır. ben ebaydan aldım 5 gün içinde ulaştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 20.06.2016 at 17:22, Emre D said:

Hepinize çok teşekkür ediyorum ilginiz için. Yeni üye olduğum bir forumdan ilk kez bu kadar çabuk çözüm alıyorum emoji4.png daha önce de araç gruplarına üye oldum fakat gerçekten farkı hissediyorum. Teşekkürler focusclub ailesi emoji122.png?

Emre kardeş Hill Holder den memnun kaldın mı kullanıyormusun?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emre kardeş Hill Holder den memnun kaldın mı kullanıyormusun?

Abi memnun kalmaz mıyım hiç [emoji51] eline koluna sağlık her bindiğimde dua ediyorum sana [emoji4][emoji4] kapılar otomatik kitlenince bi mutlu oluyorum ki sorma [emoji28]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Elm327 ile Aktif Hale Getirilebilen Özellikler [Hill Holder Eklendi] olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi
  • Yakup Ç. A., bu konunun kilidini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.