Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.6 Sportrend Turbo Projesi

emreakyol

Önerilen Mesajlar

evet bugün gelişmeler çok iyi.baya bir ilerleme kaydettik. öncelikle mekanik kısmın yüzde 70i bitti sadece intercooler boruları ve bikaç yakıt hattı düzenlemesi yapılcak.

ilk olarak kapağımız rektifiyeden ve port polish yapıldı.

GnEV3N.jpg

ardından turbo manifoltla kapakta deneme yaptık.

krAogq.jpg

ardından motoru toplamaya başladık. özel kesim contamızıda comprosyon düşürmek için araya attık.

NV3P4a.jpg

parlak parlak pistonlarımız gaza basmaya kıyamam artık  :smiley2k:

aqjWD4.jpg

8nkBQn.jpg

DXEZ9o.jpg

YPM0J2.jpg

turboya üst kapaktan yag ve su rekorları açıldı.

mldB58.jpg

Elbopz.jpg

son olarak manifoltu kelebeği ve enjektörleri yerine taktık fakat saat geç olunca resim çekemedim. yarın blok kaput altı temizlenip intercooler boruları için egzozcuya gidilcek . ayrıca allah kısmet ederse ilk marş videomuzuda paylaşıcam.

:nazar:  :nazar:  :nazar:

emreakyol tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel olacak güzel :D

hayırlısı be gülüm  :naughty:

Bayagi guzel bir çalışma Allah utandirmasin

teşekkürler.

.bişey yaparken 2-3 değil 10 kere düşünüyoruz. keşke resimde anlattığım kadar kolay olsa her parçada ufak tefek aksilikler çıkabiliyor ama şuana kadar güzel ileriedik zoru bitti sayılır. ustam sağolsun bu konularça çok bilgili. yarın büyük gün bakalım hayırlısıyla marş basalımda gerisi zamana kalmış  :nazar:   :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 30 bine ecobost olsa hemen alim bide ustune yok jantms tamponmus ses sistemiymis derken benim masrafimi kat kat cikariyor ayrica nedense focus 3 ve 2 lere isinamadim herzaman focus 1 in yeri baskadir ayrica yapilmamis biseyi yapmanin tadi baska. ecobost alip binsem her kosede focus 3 gorebilirim ama benim arabanin esi bile yok insanlarin bakislari ve yorumlari bile yetiyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cocukluk hayalimiz iste hep bu need for speed underground yuzunden :))

Valla ben bir EB kullanıcısı olarak merakla izliyorum. Araç bitsede yolu Ankaraya düşse diye geçiriyorum hatta içimden.

NFS kafası diye bişey var evet ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.