Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kahraman Karaçoban

Soru

Ses konusunda takıntılı birisi olduğumu baştan söyleyeyim, hemen taşlamayın :)

Aracı ilk çalıştırdığımda konsoldan fan sesine benzer bir ses geliyor. Sesin ne zaman kesildiğini bilmiyorum, yarım saatlik yola gittim, stop etmeden önce kontrol ettim, kesilmişti. Sony açıkta olsa kapalı da olsa ses geliyor.  Aynı ses 2,5 olan bir arkadaşımın arabasında da var. Kendisi bunun "gösterge ve  müzik sisteminin arka tarafında olan bir fan"dan geldiğini söyledi Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Normal midir, yoksa servis yolu gözüküyor mu?

Videoyu hd yükledim.

http://www.youtube.com/watch?v=dvF5NJ7YjpY

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

İç sirkülasyon motoru bozuk değişmesi gerekiyor aynı ses benim araç tada vardi değişimden sonra ses kesiliyor

Havalandırma veya klima kapalı olsa dahi geliyor ses. Ic sirkulasyon motoru bunlar kapalı olsa dahi çalışır mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Normalde kısacık ses gelip gitmesi gerekiyor diye hatırlıyorum

Işyerine gitmek 10-15 dk sürüyor, bu süreçte devam ediyor. Yolda giderken yıl sesi, müzik sesi vs nedeniyle tam olarak ne zaman geçtiğini kestirmek cok zor..

Isı ölçer fan sesi. Temizlenmeyle veya değiştirilmesiyle ses geçiyor. (Temizlenirse ses zamanla yine gelir)

Bilgilendirme icin teşekkür ederim. Aynı sorunu yasadınız mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar garanti kapsamında Otokoç iki ayrı parçayı değiştirdi. Parçalar KDV dahil 400 tl civarı ancak ücret ödemedim. Ses tamamen gitti, hiçbirşey duyulmuyor. İzmir Otokoç'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Bence İzmir'in en iyisi..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaslar garanti kapsamında Otokoç iki ayrı parçayı değiştirdi. Parçalar KDV dahil 400 tl civarı ancak ücret ödemedim. Ses tamamen gitti, hiçbirşey duyulmuyor. İzmir Otokoç'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Bence İzmir'in en iyisi..

Ne parçasıymış nereden geliyormuş.?  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ne parçasıymış nereden geliyormuş.?

Klima ve ısı ölçer ile ilgili 2 ayrı parça. Tam olarak neler olduguna bakamadım, Faturada sadece ödeme yapılanlar yazdığı, garantiden yapılanlar yazmadığı icin su an bilemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Klima ve ısı ölçer ile ilgili 2 ayrı parça. Tam olarak neler olduguna bakamadım, Faturada sadece ödeme yapılanlar yazdığı, garantiden yapılanlar yazmadığı icin su an bilemiyorum.

Arabaya bindiğimde kontağı açınca bende duyuyorum bu sesi. Çalıştırınca duyulmaz oluyor. Ama bende de var bu ses birkaç aydır. Eski durumu hatırlamadığımdan  belki de vardı dedim önemsemedim. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.