Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e Kolçak Yapamazsın Dediler Yaptım.. :)

Önerilen Mesajlar

Tamam hocam çok sağolasın benimde aklimda var böyle bisey sonradan serviste takilanlar pek hoşuma gitmedi benimde pazar günü bi deneyeceğim kalıp cikartabilirsem suntayi kesmek çok kolay

Rica ederim. Yardımcı olması amacıyla yeni Volvo S60'ı inceleyebilirsiniz benzer bir yapıya sahip..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Rohat Şimşek, Bunun iç kısmının görsellerini de eklersen yapmak isteyenlere fikir vermesi açısından çok iyi olur...

Diyarbakırlı üye bulamazken böyle birşeyin hemşehrimden çıkması mutlu etti beni :)

Tabi ki yarın gündüz gözüyle farklı açılardan fotoğraf çekip paylaşırım.

Diyarbakırlı üye olduğunu bende bilmiyordum Ahmet abi belki daha fazla vardır, benim gibi çok fazla paylaşımda bulunmuyordur :-). Ayrıca tekrar teşekkür ederim abi. Saygılar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilerde koltuk döşeme yaptırırsan aynı kumaşla kolçağı kaplatın çok daha güzel olacaktır..

Şu an arayış içerisindeyim uygun fiyata gönlüme göre bir yer bulursam koltukları kaplatacağım bu sırada dediğiniz gibi kolçağı yenilemeyi düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldın başına belayı Sayın Şimşek.

Yarın kapına dayanır; "göreceğiz...biz de isteriz...bunu bana ver,kendine bir tane daha yap..." deriz.

Hazır mısın?

Yapışırız yakana ha! :)

Ayhan C. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.