Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracınızda en çok Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz Özellik tasarım v.b

UgR

Önerilen Mesajlar

ön kolonların görüşü bir miktar kısıtladığına ben de katılıyorum. açısı çok iyi değil gibi..

bu arada birşey dikkatimi çekti, direksiyonu çevirdiğimde yan aynalar bariz bir biçimde hareket ediyor. misal sola çeviriyorsa kör noktaya doğru açılanıyor yani sol içe doğru. böyle bir özelliği okumadım kitapçıktan, biryerden de duymadım hiç. ama dikkat ettim hafif değil bariz bir biçimde hareket ediyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

araba biraz dar sanki vicut olculerine gore ayarlanmis cok hareket sansi vermiyor bide on kolonlar eski arabama gore gorus kaybi sagliyor onun disinda piyasada 60000-70000 araliginda 0 daha iyi bir araba yok saymakla bitmez

Koltuklar spor koltuk,eğer sırtınız biraz genişsse rahatsız edebilir,çünkü yan destek çıkıntıları oldukça büyük,aynen popo kısmında da geçerli bu durum..Yani 120 KG lık bir adamsanız biraz rahatsız olabilirsiniz..Zaten 120 Kg iseniz bence C-Max daha uygun olur size...Aynen 120 Kg lık birinin 44 bedene sığmaması gibi yani...:)) :wacko:

Öte yandan gÖrüş açıları gerçekten dar ve kÖr nokta oluşturuyor bir çok yerde..Dikkat gerektiriyor...Özellikle sağ Ön camdaki sağ kolon çok kalın ve sağdan gelen arabaları gÖrememe riski var.... :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ön kolonların görüşü bir miktar kısıtladığına ben de katılıyorum. açısı çok iyi değil gibi..

bu arada birşey dikkatimi çekti, direksiyonu çevirdiğimde yan aynalar bariz bir biçimde hareket ediyor. misal sola çeviriyorsa kör noktaya doğru açılanıyor yani sol içe doğru. böyle bir özelliği okumadım kitapçıktan, biryerden de duymadım hiç. ama dikkat ettim hafif değil bariz bir biçimde hareket ediyor.

Alperen eminmisin?Ben bunu duymamıştım bak....Hiç dikkatimi çekmedi...Bakiim bir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen eminmisin?Ben bunu duymamıştım bak....Hiç dikkatimi çekmedi...Bakiim bir...

walla abi hem dururken hem hareket halindeyken denedim cumartesi günü sonuç aynı.. tabi hareket halindeyken çok dikaktli bakamadım ama hareket ediyor. dururken çok daha bariz hissediliyor. desem ki lastikler döndüğü için araç da eğim kazanıyo aynalar hareket ediyor gibi görünüyor ama değil, düz bir zeminde direksiyonu çeviriyorum ve ayna içe doğru hareket ediyor. aracın o kadar eğim kazanması mümkün değil... bu akşam tekrar deneyeceğim. cumartesi çok ayrıntılı bakamadım acelem vardı. dün de işlerim vardı araca hiç binemedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Focus 3 tit x

sevdiğim: zenon ve led farlar, iç ortam aydınlatmaları özellikle ayak ve kapılardakiler, sportif iç tasarım, performans ve yakıt tüketimi (passattan focusa geçmekle ilgili olabilir)

sevmediğim: jantlar, sis farlarının zenon olmaması, 6 ileri olmasından dolayı sürekli vites topuzu ve debriyajla haşır neşir olmak, direksiyon(daha küçük olabilirdi), iç hacim darlığı ( bu da passattan focusa geçmekie ilgili olabilir), paspasların küçük olması, yol bilgisayarı ve ön konsol göstergeslerinin küçük olması, telefon vs koycak bölme olmaması,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 tit x

sevmediğim: jantlar, sis farlarının zenon olmaması, 6 ileri olmasından dolayı sürekli vites topuzu ve debriyajla haşır neşir olmak, direksiyon(daha küçük olabilirdi), iç hacim darlığı ( bu da passattan focusa geçmekie ilgili olabilir), paspasların küçük olması, yol bilgisayarı ve ön konsol göstergeslerinin küçük olması, telefon vs koycak bölme olmaması,

sis far xenon olamaz...

6 ileri şuanki gereklilik yani :)

paspaslar yenilendi, servisten isteyiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu paspas işi de beni deli edecek, ford direkt hattı denilen yeri arıyorum, adamlar böyle bir uygulamamız yok, fakat talebinizi kayıt edelim falan dediler, perşembe günü, cuma günü teli evde unutm*şum aramışlar fakat açanda olmamış, bakalım bu gün arayacaklarmı, ve umarım gönderirler, uygun bir paspas bulamadım malesef,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emniyet kemer uyarısının susmaması. Park ederken emniyet kemerimi çıkarıyorum genellikle ötmeye başlıyor ondan sonrasında geri vitese takana veya kontağı kapatana kadar ötmeye devam etmekte malesef. Bence olması gereken diyelim 20 km ise ötmeye başlama sınırı, 20 km üzerinde ötüp o hızın altında susması.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sisin zenon olup olamiycağını bilmiyorum ama trafikte gördüğüm zenon sisli araçlar gayet başarılı :)

Sis farları sadece sis varlığında açılmalı, normal şartlarda kullanımı kanunen yasak.

Siste de sarımsı ışık her zaman daha iyi penetre olur ve daha iyi gösterir.

Süs ve zevk adına işlevselliği kaybetmeyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sis farları sadece sis varlığında açılmalı, normal şartlarda kullanımı kanunen yasak.

Siste de sarımsı ışık her zaman daha iyi penetre olur ve daha iyi gösterir.

Süs ve zevk adına işlevselliği kaybetmeyelim.

İlahi Cem bey, sis farları aracın donanımlı olduğunu gösterip hava atmak içindir; benim aracımdaki otomatik far modunda sisleri yakarsanız sislere ilaveten sadece gündüz ledleri yanıyor, adamlar daha gösterişli olsun diye böyle yapmışlar !

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sisin zenon olup olamiycağını bilmiyorum ama trafikte gördüğüm zenon sisli araçlar gayet başarılı :)

Xenon farlar yeterli optik beslemeye sahip olmazlarsa diğer farlara göre çok farklı olan amplitüd ve dalga boyu özellikleri yüzünden siste istenmeyen dağılım ve geri yansımalara neden olabilir, bu yüzden standart sis farlarını değiştirmek gösteriş amaçlı olmamalıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.