Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aracınızda en çok Beğendiğiniz ve beğenmediğiniz Özellik tasarım v.b

UgR

Önerilen Mesajlar

valla şu focus II tasarlayandan Allah razı olsun dert görmesin Allah çoluk çocuğuna bağışlasın...araç hem orjinaliyle hem modifiyeli haliyle içiyle dışıyla dizel motor sesiyle 1 numara...Arabamı Seviyorum Utanmasam eve Sokcam :):naughty:

dizel motor sesi hariç (çünkü benzinli :D) aynısını kendi aracımız içinde söyleyebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

sevdiğim yönleri : Dış tasarım. arka stoplar. arka çamurluğun bagaj kaputuna doğru uzanması. collection jantlar. direksiyon simidi. performansı ve rengi. (buz beyazı)

sevmediğim yönleri : motor sesi. yol sesi. arka tarafın darlığı. Koltuk başlarının manuel cevirmeli yatması.

benim gördüklerim bu kadar :D

Var mı başka derdin...Isıtmalı koltuk, acc,keyless go felan da istermin...... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

onda o bagajdaki cıkıntı yok farlar cok benziyor ama laguna ıı sedan coupenin ilk oluşumuydu...focus ta ordan araklamış sanırım....

Latitude'nin arkasına çok küçük bir dokunuş(Oraya Focus yazamıyacağından üçgenle işi bitirmiş....)Ve alın size spor bir arka tasarım...Hatta dh de bunun tartışması bile olmuştu.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%100 copy diyen kişiyi ben ford designer sanarım...Gerçekçi yorumlar lütfen :D

yakup abi sen yapma lütfen..Latitude çıktığında Focus'un fotoları daha yeni yeni ortaya çıkıyordu...Hatta dh de(Oradan biliyorum zaten seni yakup abi) tartışması bile olmuştu...Latitude nin arkasından araklama diye....Olabilir her marka yapabilir lütfen bunu kabul et bari... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup abi sen yapma lütfen..Latitude çıktığında Focus'un fotoları daha yeni yeni ortaya çıkıyordu...Hatta dh de(Oradan biliyorum zaten seni yakup abi) tartışması bile olmuştu...Latitude nin arkasından araklama diye....Olabilir her marka yapabilir lütfen bunu kabul et bari... :P

Hasan banane ki ? Ben gayet tarafsız bişey yazdım..Benim değil 2 firma'da sonuçda bu bir araba, yıllarca her türlü tasarım çıkıyor..

Benzer şeyler hepsin oluyor..yok dedim mi ben. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hasan banane ki ? Ben gayet tarafsız bişey yazdım..Benim değil 2 firma'da sonuçda bu bir araba, yıllarca her türlü tasarım çıkıyor..

Benzer şeyler hepsin oluyor..yok dedim mi ben. :D

İyi tamam ama Focus'u savunan bir yazı yazdın orada....%100 copy diyen Ben Ford Desinger mı diye bunu vurgulamış oldun yakup abi.....Şimdi benzemiyor dersen şapkamı bırakıp çıkarım ben.... :P

ooooo feci laf soktu ykp....... :D

Burayı Dh'ye çevirmeyelim... :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.