Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 Anten

Onur Olca

Önerilen Mesajlar

http://www.aliexpress.com/item/car-antenna-shark-fin-aerial-with-radio-singal-and-3M-adhesive-for-vg-huyudai-solaris-ford/1726011599.html

Arkadaşlar bu antende bir katakullimi var acaba 4,80 usd ye satıyorlar shark modeli hemde anten görevi görüyor yani bizim antenin üstüne geçmeli.Sipariş verecektim fakat renk seçecek buton yok acaba nasıl yapsak tavsiyeniz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
On 23.03.2014 at 21:22, Doğan Kurban said:

http://www.aliexpress.com/item/car-antenna-shark-fin-aerial-with-radio-singal-and-3M-adhesive-for-vg-huyudai-solaris-ford/1726011599.html

Arkadaşlar bu antende bir katakullimi var acaba 4,80 usd ye satıyorlar shark modeli hemde anten görevi görüyor yani bizim antenin üstüne geçmeli.Sipariş verecektim fakat renk seçecek buton yok acaba nasıl yapsak tavsiyeniz var mı?

Doğan abi yakın zamanda http://tr.aliexpress.com/item/Radio-Shark-Fin-Car-Antenna-Signal-Shark-Newest-Design-For-Ford-Kuga-2005-2015-Focus-Sedan/32327413849.html?detailNewVersion=1 burada bulunan ürünü alacağım. Renk seçebiliyorsun. Renk tutma konusunda benimde teredütlerim var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Onur Olca said:

Doğan abi yakın zamanda http://tr.aliexpress.com/item/Radio-Shark-Fin-Car-Antenna-Signal-Shark-Newest-Design-For-Ford-Kuga-2005-2015-Focus-Sedan/32327413849.html?detailNewVersion=1 burada bulunan ürünü alacağım. Renk seçebiliyorsun. Renk tutma konusunda benimde teredütlerim var.

Bende bu veya benzeri var. Bunlar genelde 15,5-17 cm uzunlukta. 

Focus iri bir HB bunlar biraz küçük durabiliyor.

Renk tutma problemi cidden var. Bu yüzden kontrast renk alınabilir. Araba beyazsa siyah gibi . Ben kırmızı arabaya siyah almıştım. 

Orjinal antenden biraz daha kötü çekiyor. Yalnız ben alüminyum folyo uygulamayı unuttum. İçine alüminyum folyo koymayı unutmayın.O zaman belki iyi çeker . 

Boyu 20-22 cm olsa focusa daha iyi olurmuş bence. 

Benim kendi arabamın konusunda (Şeytan dürttü) sonlara doğru resmini görebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
On 20.03.2014 at 12:40, Cem Durna said:

merhaba arkadaslar. aliexpress den almayi dusundugum shark fin antenin radyoda sorun cikartmasi konusunda tereddutlerim var. cin mali shark fin anten kullananiniz varmi?

http://www.aliexpress.com/item/Radio-Shark-Fin-Car-Antenna-Signal-Shark-Newest-Design-For-Ford-Kuga-2005-2015-Focus-Sedan/32327413849.html 
bu siteden aldım ve kullanmaya başladım. Kargo suresı 10-15 gün sürdü. Montajı çok kolay. Performans olarak orijinaline göre çok az kalitesiz. Ama görüntü öne geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Sharkfin anten düşünenler için fikir oluşturması açısından resimleri ekliyorum. Aliexpressten aldım ve ilk başta alt tarafın eğimli olmaması nedeniyle tam oturmadığını fark ettim. Zımpara ve oval bir zemin ile altına gereken eğimi verdikten sonra montajını yaptım ve gayet beğendim.

Copy of IMG_20160131_17500.jpg

IMG_20160118_124725.jpg

IMG_20160201_154453.jpg

IMG_20160201_162514.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün farkettim benim anteninde boyası kalkmış yan tarafından 25kuruş büyüklüğünde. Şimdi bunu sökeyim kazıyıp boyayayım diyorum ama tavan boyasına zarar vermeden sökmenin bir yolu var mıdır? @Doğan Kurban ve @Mert Yürüyen abilerim siz bilirsiniz özellikle çok söküp taktığınız için bunları :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Semih G. said:

Shark anten abi

Tamam simdi oldu, bi anda siyah anten dibi sandim da onu sokmek falan dert simdi...

valla hocam, @sirinbaba ( bu niye hala aktif degil yahu? @Yakup Çağatay) @Doğan Kurban Kendisi boyayip boyayip duruyor hocam, ama emin ol bi b.ka benzemiyor... Oyle elle boyamakla

o renk tavanla tutmaz. Usenme bi boyaciya ver boyasin guzelce... Yada benim govde rengine boyali sharkimi sana 2.000 teleye iteleyim, pardon satayim ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Mert Yürüyen said:

Tamam simdi oldu, bi anda siyah anten dibi sandim da onu sokmek falan dert simdi...

valla hocam, @sirinbaba ( bu niye hala aktif degil yahu? @Yakup Çağatay) @Doğan Kurban Kendisi boyayip boyayip duruyor hocam, ama emin ol bi b.ka benzemiyor... Oyle elle boyamakla

o renk tavanla tutmaz. Usenme bi boyaciya ver boyasin guzelce... Yada benim govde rengine boyali sharkimi sana 2.000 teleye iteleyim, pardon satayim ???

Küçücük şey için boyasına para ver ustasına para ver yapmak istemiyorum,2.000 de iyi fiyat aslında abi ama kargoda sende olursa alırım :D 

Aslında benim merak ettiğim bunu yapıştığı yerden çıkarmak kolay mı,zararı nedir falandı abi ama sen tabi arabayı satıp sw ST alma peşinde olduğun için hemen ticarete döktün olayı :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Küçücük şey için boyasına para ver ustasına para ver yapmak istemiyorum,2.000 de iyi fiyat aslında abi ama kargoda sende olursa alırım [emoji3] 

Aslında benim merak ettiğim bunu yapıştığı yerden çıkarmak kolay mı,zararı nedir falandı abi ama sen tabi arabayı satıp sw ST alma peşinde olduğun için hemen ticarete döktün olayı [emoji3] 

Semih acıma sök kenarından esneterek. Kırılırsa JAPON la yapıştırırsın tavanı. Çok merak ettim harbi japon süren mi tavana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Doğan Kurban said:

Semih acıma sök kenarından esneterek. Kırılırsa JAPON la yapıştırırsın tavanı. Çok merak ettim harbi japon süren mi tavana.

Sürerim tabi nolacak biraz boya yanması iyidir tavanda hatta biraz fazla süreyim ki belki sunroof bile açarım kendime oradan.

Altındaki bant kalkarken tavana zarar vermez o zaman abi böyle dediğine göre 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.