Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2013 Anten

Onur Olca

Önerilen Mesajlar

öyle bir seçenek yok açıklamalar kısmında da sedan veya hb uyumlu diye yazmıyor. aslında yüzeye iyce bastırınca oturuyor ama sonra atar diye korkuyorum. kaportacı atabilir dedi. eğer havalar çok sıcak olduğunda güneşte elinle şekil verirsen olur dedi.

O ayrımı çoğu kişi bilmiyor. Satıcılarda dahil. Ama farklı emin olun. Bizden çok kişi aldı ve oturmadı anten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Shark antenin alt kısmında siyah plastik kısım var vidalı onu çıkarın siyah plastiği tavana oturtturun orjinal antenin tavanda kalan kısmına göre siyah plastiği drmel veya maket bıçağı veya iye ile torpileyin sıfıra sıfıra oturtun. Ondan sonra ısı tabancası ile plastiği ısıtın tavana bırakın bastırın üzerine tavanın şeklini alsın. Daha sonra üst kısmına vidalayın akrilik bantla güzelce sıcak bir günde yapıştırın üzerinede biz bez koyduktan sonra 1 -2 saat bir ağırlık koyun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

54 dakika önce, Serkan Karakoca said:

Shark antenin alt kısmında siyah plastik kısım var vidalı onu çıkarın siyah plastiği tavana oturtturun orjinal antenin tavanda kalan kısmına göre siyah plastiği drmel veya maket bıçağı veya iye ile torpileyin sıfıra sıfıra oturtun. Ondan sonra ısı tabancası ile plastiği ısıtın tavana bırakın bastırın üzerine tavanın şeklini alsın. Daha sonra üst kısmına vidalayın akrilik bantla güzelce sıcak bir günde yapıştırın üzerinede biz bez koyduktan sonra 1 -2 saat bir ağırlık koyun :)

Çok teşekkür ederim. Bana da bu bilgi lazımdı

Ayhan Öz tarafından düzenlendi
Edit
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ayhan Öz said:

Çok teşekkür ederim. Bana da bu bilgi lazımdı

Rica ederim kendi aracımdada aynı uygulamayı yaptım yalnız benim shark antenin altında lastik mevcut sıfıra sıfır oturdu umarım sizdekilerdede bu çözüm işe yarar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Serkan Karakoca said:

Rica ederim kendi aracımdada aynı uygulamayı yaptım yalnız benim shark antenin altında lastik mevcut sıfıra sıfır oturdu umarım sizdekilerdede bu çözüm işe yarar :)

Çoğu antende o lastik yok Serkan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Serkan Karakoca said:

Merhaba cevap için teşekkürler ama benim antenin altında lastik yok anetene vidalarla tutturulmuş çift taraflı bant yapıştırmak için ince bir tabaka var. Aracın orjinal antenin ana gövdeyi içine alacak bir boşluk var shark anten içinde. Yani şimdi anteni alttan torpülemek mi gerekiyor. Modifiye yapan bir yere götürsem halleder mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben sert ve oval bir yüzeye zımpara koyup, üzerinden anteni ileri geri iterek o oyukluğu verdim. Her iki tarafın eşit aşınması için en düzgün sistem bu oldu.  Elinizde zımpara varsa siz de yapabilirsiniz. Aracın yanında durup deneye deneye yaparsanız tam oturacak şekli verebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.