Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Iki Aractan Hangisi

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-yetkili-servis-bakimli-141381138/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-temiz-honda-civic-143983943/detay/

Evet arkadaslar yarin itibari ile son viraji aliyorum insallah. Sizin megan konusunda motor secenegi hakkinda yaptiginiz elestiriler sonucu son iki arac kaldi geriye.

Honda 33 bin lira meganda 500 lira kiriyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vergi, kasko, yakit ve arka tarafin basik olmasi hondanin parcasinin pahali olmasi nedeniyle esimin de megane yonundeki baskilari nedeniyle ilandaki megana 35.250 ye el skistik arkadaslar.

Bosh car servisine soktum araci temiz hic bir sikntisi yok masallah. Akil veren yol gosteren herksse cok tesekkur ederim. Aracin devrini yarin alacagim ins.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun artık sürüş izlenimlerinizi de paylaşırsınız...

elbette megane konusunda araci surdukce yardimci olurun. Simdilik gayet iyi cok begendim focusa gore keske olsa dedigim ozellik kararan dikiz aynasi ve kapi ic tutma kolu cok buk bacagima carpiyor. Onun disinda komple cam tavan olmasi dijital gostergeler gayet guzel. Vites gecisleri daha kisa ve kemikli gibi. Ancak bir focus gibi de durusu saglam degil acikcasi.birde kol dayamasi cok geride vites atarken kolu dayamak pek mumkun degil. Ve malum ses sistemi yeterli ama bir sony degil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.