Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Otomatik Park Sistemimde Sorun Var

Serkan Özkan

Soru

Arkadaşlar aacım henüz 6 aylık.. yaz tatilinde arkadan bir araç aracıma çarptı bagaj kapağı ve tampon değişti..her neyse aracımı aldığım serviste yaptırdım..aracı teslim aldım..Belli bir müddet otomatik park çalışıyordu ama son 3 haftadır otomatik park çalışmıyor algılama yapmıyor kılavuzdaki gibi bir sorunda yok yani tekerlerim sağlam yarın servise götüreceğim sizce ne gibi bir sorun olabilir? Servis umarım bu sorunu garanti kapsamında giderir...Teşekkürler

Bu arada park sensörlerim hem ön hemde arka normal kullanımda çalışıyor....

Serkan Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Konu daha net anlaşılsın diye açıklamak isterim.

Normal sürüş sırasında veya dururken bastığımda bulundu demiyor arıyor diyor fakat gerçekten park yeri aramak istediğimde basıyorum basar basmaz bulundu diyor sonra yeniden ariyor.Bulundu dediğinde durduğumda ise ileri sürün yazıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

@Süleyman Altın,

Bulundu dediğinde durduğumda ise ileri sürün yazıyor

Burası normal. 1-2 metre ileri gittiğinizde şimdi geri vitese takın diyecek. Bulundu dediği an durmayın 1-2 metre sonra durun :) 

Ramazan V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dün  can sıkıntısından bi kez daha şunu deniyim dedim .Ön taraftaki motorsikleti görmedi yine acımtırak bir ses.Allahtan motorun plastik aksamına sürttük oldukçada yavaştım bişey olmadı.O an spor aracını parçalattıran çinli iş adamı aklıma geldi.O kadar param olsaydı bu sistem için bir focus balyozlatırdım herhalde :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dün  can sıkıntısından bi kez daha şunu deniyim dedim .Ön taraftaki motorsikleti görmedi yine acımtırak bir ses.Allahtan motorun plastik aksamına sürttük oldukçada yavaştım bişey olmadı.O an spor aracını parçalattıran çinli iş adamı aklıma geldi.O kadar param olsaydı bu sistem için bir focus balyozlatırdım herhalde :smiley2k:

Hocam nasıl görsün motorsikleti. Araba olacak düz tamponlu ve geniş :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar. 2015 model 1.5 tdci Powershift titanium aracımı malum yeni aldım. Tüm özelliklerini incelerken kendi kendine park etme özelliğinin çalışmadığını fark ettim. AKTİF PARK YARDIMI kullanılamıyor lütfen el kitapçığına bakın. 

Kullanma kılavuzunda bu uyarı ile ilgilli bilgi bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum teşekkürler ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
32 dakika önce, Serkan Şengeldi yazdı:

Merhaba arkadaşlar. 2015 model 1.5 tdci Powershift titanium aracımı malum yeni aldım. Tüm özelliklerini incelerken kendi kendine park etme özelliğinin çalışmadığını fark ettim. AKTİF PARK YARDIMI kullanılamıyor lütfen el kitapçığına bakın. 

Kullanma kılavuzunda bu uyarı ile ilgilli bilgi bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum teşekkürler ?

Servis çaya bekliyormuş :) 

park.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.