Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Alalım?

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

araçın içi felan iyi değildi..Bakımsız, döşemelerde sigara yanığı felan var...Adam almış, binmiş para bol heralde dikkat etmemiş galericiye vermiş... Yoksa 100.000 bişey değil...Bizim octi de 100.000 deydi..Ama o öyle değildi işte..

Ok. anladım; yorulmuş deyince ben direk motor için söylüyorsun sandım.Yıpranmış yani araç.

Yanlız Vw de genel olarak bir soyulma dökülme problemi mevcut; hangi vw araca baksam radyo düğmeleri, cam açma düğmeleri falan soyulmuş oluyor ilerleyen km.lerde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Superb lerin dizeli yokmu çokmu pahalı :)

var... 1.6 TDI var yeni kasa ama en ucuzuna 65 diyorlar... aslında alınabilir ama araç tekirdağ da babam oralara gitemem ben diyor. Comfort donanımlı var ama ona binilmez esp felan da yok..Deri kaplı direksiyon(tmm yakup abi haklısın.. :) ) felan da yok... Ona binemem.. Diğerleri eski kasa benim kafadan elediğim modeller oluyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50 Bin'lere sıfır 1.6 dizel araba alırım bu 2.elleri alacağıma..

Açıkcası gerçek yorumum budur :) öyle söyle babana 2.el alacağına madem 50 bin verecek... 1 yılda satmayacaksanız tabi

eğer çok mantıklı birşey olursa ben 4-5 sene binme taraftarıyım... ama mesela 2008 öncesi 2.0 TDI passata max 1 bilemedin 2 sene bineriz o da o enjektörleri dayanırsa(2008 öncesi 2.0 TDI lerde her 70.000 de bir enjektör iflası sorunu var..Bunu göze alıyorum o da DSG hatrına denemek için) S40 alınırsa 3-4 sene(belki daha fazla) rahat bineriz gibi..Onun dışında 2010 model eski yeni fark etmez 1.4 TSI(ya da 1.6 TDI) lı bişey alırsa 4-5 sene rahat bineriz gibi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Megan 3 Hasan gile ucuz ve küçük gelir. Bütçede sınır yok maşallah :)

ucuz değil pahalı ve küçük gelir.. :) Ayrıca babama hb araba aldıranın gidip elini öpeceğim.. Biz 2 gün karaman a gitsek mutlaka bagaj dolar..Dolmazsa dönerken dolar... Bagaj bize lazım.. :) Bütçe konusu babam benim bu işleri boşlamam için alacak zaten toki de bir ev daha var onuda satıyor zaten...Şu an elinde para bol o yüzden yani.. :D

Hasan K. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.