Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Alalım?

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

olsun lpg olacaksa fark etmez zaten....Yeni Audi pahalı o fiyatlara çıkılacaksa tsi passat alsın

lpg ye gerek yok aslında..Babamla ufak bir hesap yapınca babam mantığı kavradı.. :) (inşallah kulakları çınlamıyordur.. :) ) O da TSI yi mantıklı buluyor... TSI DSG çok güzel olur... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Videolara bakma yol eğimli olunca 2 bile yakar..

Fabrika verisi ne ise ona güvenebilirsin..Yakalamak veya geçmek pedal ve yola bakar

o videonun devamı var... Sitede bir abimiz çekti işten eve dönüşü.. :) Yokuşta var o güzergahda zaten ort. yı gösteriyo anlığı değil.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arabayı sattık gene geldik buraya... İki şeçenek sundu babam bunun dışında hertürlü şey denebilir. :)

1. Seçenek: VW Passat 1.6 MPI Trendline 41.000 TL 2009 model (Hiç sıcak bakmıyorum)

2. Seçenek: Audi A4 (B8 kasa galiba) 2.0 TDI (100.000 km) 2008 model 64.000 TL(Aslında olabilir)

Bunlar babamın galerileri dolaştıktan sonra bulduğu iki makul seçenekmiş.. :) Siz de her türlü düşüncenizi, önerilerinize açığız... :D

iki araç arasında 23.000 tl var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-950-km-de-yeni-passat-highline-acill-satiliktir-66062899/detay/?favorite=1

Limitlerimi zorlamayı deniyorum...Fiyat çok ucuz km mükemmel araç idare eder... :D Sizce nasıl.. :)

Bu arada her fikre ve öneriye açığım sizin de fikirlerinizi bekliyorum.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.