Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Alalım?

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

tamam :blink: sanki park halindeki aracı koymuşlar ilana bana öyle geldi :D içini felan cekmez mi insan :huh:

Bazen böyle adamlar oluyor..geçen bi ilana bakıyorum aynı bunun gibi içi felan yok ilan galericidenmiş...Adam bundan ekmek kazanıyor ama hiç mi hiç özenmiyor...Mesela bu araba çok güzel highline(full donanım-ısıtmalı deri koltuk felan var... Sis farı yok! :D ) donanım ama comfort yazmış bi de 48 fiyat çekmiş..Ya parası var piyasadan haberi yok yada senin dediğin gibi kapora işi bu.... :)

Aynı gün içinde iki ilan koymuş....Ama niye km leri böyle yazsın ki.... 50 binde yazar daha çok aranmasını sağlardı...? :)

Bu da aynı adamın koyduğu diğer ilan... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-1-4-hdi-x-line-ilk-gunku-gibi-56488054/detay/#

97has tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

geçen sene başımıza gelen bi olayı anlatıyım hemen.

yine böyle bi siteden bir adam nazmi öztürk isminde birisi reno clio marka aracı balıkesirden bi memura 10.750 tl ye satmış. Aracı getireceğini söylemiş 250 tl de kapora istemiş yol masrafları için. balıkesirdeki eleman da parayı göndermiş. bizim nazmi bey manisa turgutludan parayı cekip ortadan kaybolmuş. araç satıcısının görüşme yaptığı telefon babamın üstüne kayıtlı yani hattın sahibi babam. Nazmi öztürk ismindeki şahıs yani balıkesirdeki adama aracı satan kişide ankarada öğretmen. oda nufus cüzdanını kaybetmiş olmalı çünkü babamda cüzdanını kaybetmişti ehliyet nufus cüzdanı felan hepsi gitmişti demekki sahte isimle üzerine hat çıkarmışlar adamlar böyle şirket bile kuruyolarmış yani çok tehlikeli. sonra babama savcılıktan suç işledigine dair duyuru gelmiş neyseki gazeteye ilan felan vermiştik kaybettiğine dair olay öyle kapandı böyle vakalar çok oluyormuş. nufüs cüzdanını felan katbetiğinizde kesinlikle önleminizi alın yoksa başınıza daha büyük belalar gelebilir :) su an mahkeme hala devam ediyor adamı hala yakalayamadılar ortada şu an 4 kişi var. biri babam biri ankaradaki öğretmen yani nazmi öztürk biri balıkesirdeki araca kapora veren kişi biride nerde olduğu bilinmeyen çakma nazmi öztürk :blink:

adınıza evlilik bile düzenlerler sonra pişti olmayın :huh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben biliyorum başıma geleceği zaten...Babama afra tafra bişey yaptık ama sökmedi beğenmezsek satarız dedi...Para var borsada heral vadeyi bozmamak için böyle yapıyor.Dün senin söylediğin arabayı gösterdim neredeyse ağzından eveti alıyordum.Bi de DSG olsaydı o araba işte o zaman işi çözdüydük.... :D

Araba şu.... http://www.sahibinde...55288383/detay/

Aslında şundan alıp kükretmet lazım aslanı....

RN38K.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

inanırmısın bende passatlara bakıyordum demin kesin dedim bu aracı aldılar mersinde yakın diye düşündüm demekki doğruymuş :D

Octaviayı aratır dediğim gibi eskidi artık bu passatlar keşke octavia yı satmasaydınız :D FSİ de değil bunlar çok sorunsuz motor vw bu motoru son çıkan jetta passat golfte bile kullandı 102 hp yüklü + klima açıkken uzun yolda size sıkıntı yaratacaktır :zha: keşke 2005-2006 focus trend tdci baksaydınız temiz olanı bu paraya bulunurdu. Yinede hayırlı olsun bu motorun 1 milyona kadar yolu var :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla böyle yapacağını bilsem kendi haline bırakırdım..Focus diye dedim mi focus a binerdik...ben babam hergün toyota felan bakınıyor 40.000 tl civarı..Ne oluyor 2.0 tdi parasına 1.4 mü alınacak diye passat da passat diye tutturdum...O da al sana passat dedi...Neyse benim çenem hiç çekilmez zaten az biraz da yokuş görsün babam görürüm ben satıyo mu satmıyo mu..... :zha::D

Şuna bi baksana bu mu toyota mı?Akıl var mantık var şimdik....

GqICh.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.