Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Alalım?

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

Hayırlısı olsun, iyi günlerde kullanın.

Passat güzel araba.

Ama passat mı Mondi mi deseniz herzaman mondi derim, passat ederinin çok üzerinde alınıp satılıyor TR de, ama mondeo verdiğin paranın karşılığını fazlasıyla veriyor :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın abi sana %100 katılıyorum bu konuda ancak mondeoyu satması ayrı bir dert passatta öyle bir sıkıntı yok

Titanium 2.0 TDCI mondi alıcaksın ve Bineceksin Ogün'cüm tadını çıkara çıkara, kaça satarım nasıl satarım demiceksin :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Evet arabayı sattık gene geldik buraya... İki şeçenek sundu babam bunun dışında hertürlü şey denebilir. :)

1. Seçenek: VW Passat 1.6 MPI Trendline 41.000 TL 2009 model (Hiç sıcak bakmıyorum)

2. Seçenek: Audi A4 (B8 kasa galiba) 2.0 TDI (100.000 km) 2008 model 64.000 TL(Aslında olabilir)

Bunlar babamın galerileri dolaştıktan sonra bulduğu iki makul seçenekmiş.. :) Siz de her türlü düşüncenizi, önerilerinize açığız... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

41 bin TL ve 64 bin TL farklar mevcut...Çok ilginÇ...

Anladım ki vw grubuna devam edilece..Octovia'nın tdi'ına baksanıza yine ?

valla bende babamı anlamakta güÇlük Çekiyorum..Baba diyorum sınırın ne ona göre bir Çizgi Çekeceğim... 3 aşağı ne bulursan olur felan diyor bende şaşırdım.. :)

Passat a bindikten sonra bi daha octavia ya dönmem felan dedi.. :) Yoksa makul aslında.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.