Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ne Alalım?

Hasan K.

Önerilen Mesajlar

Onur ne güzel işte türkiyede ilk ve tek(biraz iddaalı oldu galiba :P ) 140 bg dsg jettamız olacak.....

Bencede passat yerine bu alınmalı...Aslında 2.0 TDI+DSG güzelde onu almak için biraz kendimizi kasmamız gerekecek....Bu arada bunun yerine 37 kağıta FSI tiptironik passat var babam kafaya onu koymuş...Baba ne yaptın dedim....Gül gibi jetta varken ne FSI sı...FSI ya benzin parası vermekten bıkmadın mı dedim...Hiç olmazsa bunda benzini hakkıyla harcarız dedim...Genede sorayım sizce FSI Tip. Passat mı TSI+DSG Jetta mı?Hemide 140 lardan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fsi 'yi tavsiye etmem ben şahsen :P Tutulmuyor zaten pek fsi ler onun yerine düz 8V motorlar SR motor dedikleri 102 hp onlar daha çok tutuluyor FSİ den. Bende kandıramamıştım babamı zamanında oda istiyordu FSİ passatı sonradan focus aldı TDCİ...TSİ jetta güzel olur golfün çakmasıda değil gayet güzel boranın yeni modeli. zaten EU da boralar jetta diye geçiyor. Israrcı ol acelede etmeyin derim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

TSI manuel passata dünya kadar para istiyorlar boss ona vereceğim parayla 2.0 tdi alırım hiç olmazsa yakıt düşünmem....Ölüsüne 40.000 45.000 istiyorlar...Neyse zaten babam şu an polo classic beşinde aslında.....Bi tane bulursa alacak ve ramazan sonuna kadar benim dırdırımı çekmek zorunda kalacak....Ramazan sonundada ışık hızıyla satacak %90..Ben şimdiden ısındırıyorum sattın arabayı bari iyi birşey alda 2 sene binelim hiç olmazsa diyorum..... :P Yani ya böyle ya öyle ya aralıkta 0 km F2 alacak yada böyle passat jetta tarzı bizi(Beni :D ) kesecek bir araba alacak.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fsi 'yi tavsiye etmem ben şahsen :D Tutulmuyor zaten pek fsi ler onun yerine düz 8V motorlar SR motor dedikleri 102 hp onlar daha çok tutuluyor FSİ den. Bende kandıramamıştım babamı zamanında oda istiyordu FSİ passatı sonradan focus aldı TDCİ...TSİ jetta güzel olur golfün çakmasıda değil gayet güzel boranın yeni modeli. zaten EU da boralar jetta diye geçiyor. Israrcı ol acelede etmeyin derim :D

onur zaten taktik aynen o....Diyorum baba arabasız kaldık dışarı bile çıkamıyoruz felan diye....Yavaş yavaş kanına girmeye çalışıyorum...Octi'yi alırkende böyle yapmıştım.....Dedim baba sattın reno yu doğan aldın onuda sattın biz ne yapacağız böyle diye....Uzun uğraşlar sonucunda(4-5 ay) kanına girdim ve octiyi aldırdım...... :D Şu an da hedefe yavaş yavaş yaklaşıyor ve kanına giriyorum..... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 20 gün uğraştım :P Daha önceki focusu satmadan önceye kadar trafikte bi accord görsem direk babama gösteriyordum kandıramadım aklını accorda sokamadım :D bi ara passat der gibi olduydu en son gittiğim ara bi kaç gün bi geldim almış arabayı hayırlı olsun dedim :D boşver babalar en iyisini bilir biz gibi anı değil geleceğide düşünüyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben sıkılmadan usanmadan 4-5 aylık çalışmanın sonucuydu bu octi.....Al diyorum arabayı bize izin dışında lazım değil diyor...Aslında haklı...Ama araba ihtiyaç diyorum felan dinletemiyorum...Şimdi beni memlete yollamaya çalışıyor..Aklında ucuz bişey var heralde..... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onur 45 civarı passat şu an hayal..Tabi bunu satan arkadaş güzel bir indirim yapmazsa.....Piyasada bu arabaya 55 60 dan aşağı diyen yokken bu fiyata vermesi garibime gitti.....Ve araca comfortline denmiş bu araç highline....Acaba adam keklemek için mi kondu merak ediyyorum??Ya da bu araç pert felan yoksa kimse bu fiyatlara vermez ki.... :huh::blink::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.