Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Rütuşla Hallolur Mu ?

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Herkese gunaydin bu sabah dükkana geldim her cumartesi oldugu gibi yer yoktu yan dukkana dogru parkettim hemen bi minibus geldi abi mal indiricez dedi falan filan ben ileriye biryere alicaktim bizim kamyonu ileri aldi adam o ara trafik sıkıştı ben yol vermek icin arabayi yana yapistirayim derken boyle sacma birsey oldu. 2 sene oldu arabayi alali boyle acemi birsey yaptigim icin cok sinirliyim o ayri :)

Resim eklendi

Resim eklendi

Size sorum sadece boya kalkti altindan beyaz bisi cikti göçme çizik yok direk boyle rütuşla hallolur mu yoksa daha agira mi girer ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabayı gör haline şükret, bir de her zaman acemi hatalardan oluyor büyük kazalar bile basit dikkatsizliklerden meydana geliyor boşuna canını sıkma bence :)

Rötuşla hallolur, uzaktan hiç belirli olmuyor da yakından rötuşlandığı belirli oluyor direkt. Çizik kapatıcı kalem önerirdim önceden olsa da o da çok başımı ağrıttığından öneremiyorum.

Özet:  Pasta+ Rotüş en mantıklısı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri geçmiş olsun bende de sol arka çamurluk ta bunun daha derini bir çizik mevcut,2 sene oldu hala rötuş yaptıracağız,gözüm alıştı artık gerçi :kıhkıh:  :kıhkıh: Böyle ufak şeyler için canını sıkma,unutma ki daha kötüsü de olabilirdi. :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tampon hasarlarını kafaya takmayın eserse tamponu değiştirseniz bile sorun olmaz.

Sabri rötüşla uğraşma sırıtır 50tlye filan lokal boya olur orası kimsede anlamaz bakmaz rahat ol.

Benim arabayı gör haline şükret, bir de her zaman acemi hatalardan oluyor büyük kazalar bile basit dikkatsizliklerden meydana geliyor boşuna canını sıkma bence :)

Rötuşla hallolur, uzaktan hiç belirli olmuyor da yakından rötuşlandığı belirli oluyor direkt. Çizik kapatıcı kalem önerirdim önceden olsa da o da çok başımı ağrıttığından öneremiyorum.

Özet:  Pasta+ Rotüş en mantıklısı.

seninki beyazda ondan metalikte sırıtır alanda geniş.

bu arada ayrıldıktan sonra aklıma geldi ön tamponu kendimiz boyasakmı la? sprey boyaya 10tl vermiştik mercedesin sis farının orda vuruk vardı orayı boyadık altta kalıyor tabi ama çok dikkatli bakmazsan anlamazsın vernikte atmadık :D ama seninkine zımparada atmak lazım sanki.

modacar a bir bakıver, sizin renk var mı, ben aytozu gri aldım. 1 e 1 aynı rütüş boyası var..

altta çıkan macun.. eski aracımda vardı böyle bir sorun rütuşla halletmiştim..

macun değil astar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.