Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Direksiyonu Deri Kaplatmak

Önerilen Mesajlar

direksiyonu deri kaplatmalımıyım acaba orjınalı soyulma yaparmı ılerde  ankarada kaplayan ıyı yerler varmı  nekadara kaplıyolardır

Şimdilik gerek yok bence. İlerleyen zamanlarda kaplatmanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Ankara şaşmaz da cici oto deri döşeme var işçilikleri mükemmel Ben aracıma orda kaplattım. Orjinal hakiki italyan derisi elleriyle özel dikiyolar 160 liraya kaplattım 70 - 100 -130 lirayada var ama ne akdar sağlıklı olur bilmem. 

Berk Soylu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Adana'da kaplattım. Kullanılan malzeme ithal malzeme dedikleri vinleks yani yapay deri. Aslında gerçek deri kaplatmak istiyordum ama uygulamayı yapacak olan usta gerçek derinin daha kalın olduğunu ve kornanın çalışmasında sıkıntı çıkartabileceğini söyledi. Şu anda bile kornayı çalmak için daha sert basmam gerekiyor. Gerçek deri yaptırıp kornanın nasıl çalıştığını bu uygulamayı yaptıran arkadaşlar buradan paylaşırsa ben de memnun olurum.

oqfa.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Ankara şaşmaz da cici oto deri döşeme var işçilikleri mükemmel Ben aracıma orda kaplattım. Orjinal hakiki italyan derisi elleriyle özel dikiyolar 160 liraya kaplattım 70 - 100 -130 lirayada var ama ne akdar sağlıklı olur bilmem. 

Resim alabilirsek seviniriz :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Adana'da kaplattım. Kullanılan malzeme ithal malzeme dedikleri vinleks yani yapay deri. Aslında gerçek deri kaplatmak istiyordum ama uygulamayı yapacak olan usta gerçek derinin daha kalın olduğunu ve kornanın çalışmasında sıkıntı çıkartabileceğini söyledi. Şu anda bile kornayı çalmak için daha sert basmam gerekiyor. Gerçek deri yaptırıp kornanın nasıl çalıştığını bu uygulamayı yaptıran arkadaşlar buradan paylaşırsa ben de memnun olurum.

oqfa.jpg

Airbag olan kısım ile desenler farklı olduğu için güzel durmuyor bence pek bu tür kaplamalar. Ama kullanış açısından çok güzel olmuştur. O tür delikli kaplamalar çok rahat oluyor kullanım açısından.

tekrar tekrar yazmaktan sıkıldım ama ezparda vardı enson fiyatını hatırlamıyorum ama böyle bir konuya yazmıştım...

Orda da birisi çok fiyat söylüyor.Hakan beyi isteyince niye istiyorsun diyor. Bir şey danışacağım diyince vermiyor falan. Ben göstergeyi alırken 500 dedi.Hakan abi varmış Ozan bahsetti falan diyince tamam 450 olur dedi. Dedim herkese 400 bize niye 450 muamele mi yapıyorsun diyince tövbe estafurullah ,tamam olsun 400 dedi  :kıhkıh:  :kıhkıh:

Sonra ver bana Hakan abiyi hatırını sorucam anlaştık 400'e deyince verdi telefona.Dedim abi Ozan yönlendirdi yanlış olmasın dedim :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Airbag olan kısım ile desenler farklı olduğu için güzel durmuyor bence pek bu tür kaplamalar. Ama kullanış açısından çok güzel olmuştur. O tür delikli kaplamalar çok rahat oluyor kullanım açısından.

Orda da birisi çok fiyat söylüyor.Hakan beyi isteyince niye istiyorsun diyor. Bir şey danışacağım diyince vermiyor falan. Ben göstergeyi alırken 500 dedi.Hakan abi varmış Ozan bahsetti falan diyince tamam 450 olur dedi. Dedim herkese 400 bize niye 450 muamele mi yapıyorsun diyince tövbe estafurullah ,tamam olsun 400 dedi :kıhkıh::kıhkıh:

Sonra ver bana Hakan abiyi hatırını sorucam anlaştık 400'e deyince verdi telefona.Dedim abi Ozan yönlendirdi yanlış olmasın dedim :P

Volkan abi var Hakan abinin abisi o yüksek çekiyor. Yasin vardı bide Volkan abi gibiydi oda. Hakan abi genelde yurtdışında mal almak icin, iyi denk gelmiş. Mustafa direk Hakan abinin cebini yazmistida Yakup sildi :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volkan abi var Hakan abinin abisi o yüksek çekiyor. Yasin vardı bide Volkan abi gibiydi oda. Hakan abi genelde yurtdışında mal almak icin, iyi denk gelmiş. Mustafa direk Hakan abinin cebini yazmistida Yakup sildi :)

Tutturabildiğine politikası zarar verir,belki kısa vadede kazanır ama uzun vadede müşteri azaltır. Neyseki Hakan Bey net söylüyor. Aslında direksiyon için Hakan Bey'den fiyat alsak iyi olur. Benimkiler yıprandı, haftada bir nemli bezle silmeme rağmen. Avucu terleyip, direksiyonu kimyasallar ile silenlerinkiöne aşamadadır tahmin edemiyorum. Serviste kabul etmiyor, kullanıcı hatası diyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tutturabildiğine politikası zarar verir,belki kısa vadede kazanır ama uzun vadede müşteri azaltır. Neyseki Hakan Bey net söylüyor. Aslında direksiyon için Hakan Bey'den fiyat alsak iyi olur. Benimkiler yıprandı, haftada bir nemli bezle silmeme rağmen. Avucu terleyip, direksiyonu kimyasallar ile silenlerinkiöne aşamadadır tahmin edemiyorum. Serviste kabul etmiyor, kullanıcı hatası diyor.

Tutturabildigine politikası heryerde var ama Hakan abi bize ayricada kıyak yapıyor bence Mustafa sagolsun.

Dediğim gibi yazmıştım fiyatı Hakan abinin fiyatı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sakin kullanırsan avucun terlemez, benim direksiyon ilk günkü gibi  :kıhkıh:

Sizinkisi Titanium olduğu için farklı bir malzeme var. Bizdekiler ezik plastik :D

Kimi insanın avucu terler durduk yere. Ter bezlerini falan alıyorlarmış tedavi olarak. Benimkide terlemiyor fakat sanki zımpara sürmüş gibi aşıntı var kısmi yerlerde. Direksiyonda bakteri çok olmasın diye nemli bez ile siliyorum her aracı yıkamamda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Direksiyonu Deri Kaplatmak olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.