Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Gençlere Ekonomik Hothatch

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Ben şöyler birşey ekliyim, küçük araçlar bu güçlerde pistler hariç hiçbir zaman tam gücünü yola yansıtamayacak (sürekli tutulacak). Bu sebeple düz yollar hariç beygirler kullanılmayacak. Zevk makinası olması için iyi bir kabiliyet ve dikkat gerektirecek otomatik olması da tehlikeyi arttıracak etken. Ben en azından bu sınıftan 140-150 ps bir araç bularak denenmesini tavsiye ederim. Sıfırdan araç alacak olsa sabri'ye veya x birine hadi al derdim ama 65-70 liralık focus'u satıp bunu almasını tavsiye edemiyorum. Yineliyorum, 180 ps eb focus ile de benzer zevki almak mümkün. Dediğim sebeplerden dolayı. 26 bin'de titanium x şeker kırmızı: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-titanium-x-1.6-ecoboost-182-beygir-ozel-uretim-takas-olur-141169620/detay Mis gibi araba.
Bu aracın sağ tarafına çöp kutusu sürtmüş boyalı ön arka kapı ve çamurluk :) Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 eb ile söyleyeceğim değişikliklerle ayni zevki yaşaman mümkün.Ama stage 2 istiyorsan focus daha pahaliya gelir.Kaç beygir istediğine bağlı 200 beygir de kalacaksan focus derim. Aracin c sinifi oldugunu gozetirsek  focusun yol tutusu daha dinamik ve konfor olarak daha önde.

T.Mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

@Sabri Özer,

Sabri, içi çok kötü ya. Valla ucuz arabaymış gibi hissettim aynı. Yani Focus'tan sonra malzemelerin falan kalitesi dipte sanki.

Tamam anlıyorum kanın kaynıyor, birinci vites vuuututututu, iki vutututu falan fena olmaz tabi ama bu araba o araba değil sanki ya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süpersin :yeah:

Bence de süper :) bocanegra rulez :)

yazılım, dv, filtre, düz boru, dp bu listeyle stage 2 diyebiliriz yazılımın durumuna göre. Bunlardan sonra 215-220 hp oluyor 1.4 tsi lar :) bence harika olur. Vişne çürüğüne benzer bi renkleri var bunların çok güzel.

Birde focus o ağırlığıyla değil stage 2, 3 dahi olsa bu tadı vermez :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Sabri Özer,

Sabri, içi çok kötü ya. Valla ucuz arabaymış gibi hissettim aynı. Yani Focus'tan sonra malzemelerin falan kalitesi dipte sanki.

Tamam anlıyorum kanın kaynıyor, birinci vites vuuututututu, iki vutututu falan fena olmaz tabi ama bu araba o araba değil sanki ya.

Fiyatinin 50.000 olmasi bu yuzden zaten :)

Benimde takildigim noktalardan biri hatta en basi yakiti falan gectim yani.

Focusu satmadan ibiza cupra almak isterdim, bana 2 seneden fazla gidecek bir araba gibi gelmiyor :(

Sahibindende satilik bir arabaya bakmaya gittim kullanmama izin verdi adam. Kapi ici trimleri falan ayrilmis hafif ya 8.000de araba. Bilemiyorum.

1 haftadir 2004-2006 CLK200 Kompressor bakiyorum super bir araba benim arabayla kafa kafaya yapilabilecek temiz yok ama 63.000 liraya buldum bitane superdi :yeah:

Bence de süper :) bocanegra rulez :)

yazılım, dv, filtre, düz boru, dp bu listeyle stage 2 diyebiliriz yazılımın durumuna göre. Bunlardan sonra 215-220 hp oluyor 1.4 tsi lar :) bence harika olur. Vişne çürüğüne benzer bi renkleri var bunların çok güzel.

Birde focus o ağırlığıyla değil stage 2, 3 dahi olsa bu tadı vermez :)

Fatih napicaz biz bu damarlardaki deli kanla :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyatinin 50.000 olmasi bu yuzden zaten :)

Benimde takildigim noktalardan biri hatta en basi yakiti falan gectim yani.

Focusu satmadan ibiza cupra almak isterdim, bana 2 seneden fazla gidecek bir araba gibi gelmiyor :(

Sahibindende satilik bir arabaya bakmaya gittim kullanmama izin verdi adam. Kapi ici trimleri falan ayrilmis hafif ya 8.000de araba. Bilemiyorum.

1 haftadir 2004-2006 CLK200 Kompressor bakiyorum super bir araba benim arabayla kafa kafaya yapilabilecek temiz yok ama 63.000 liraya buldum bitane superdi :yeah:

Fatih napicaz biz bu damarlardaki deli kanla :D

Valla ben olsam focusa direk bi yazılım yapardım. Daha focus 3 ile yazılım dışında yükleyeni görmedim. Biraz öyle devam ederdim sonra turbo, egsoz, debriyajla tamamlardım 180 civarlarına ulaşır bu dediklerimle. Tatlı tatlı binerdim yakıtı 0,5 artar en fazla sakin de. Satarkende ona göre alıcı bulurdum veya orjinale dönerdim. :) Eğlendiğim yanıma kar kalırdı. bu dediklerim 3-4 bin lirayı aşmaz :) Focus 3 güzel araba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben olsam focusa direk bi yazılım yapardım. Daha focus 3 ile yazılım dışında yükleyeni görmedim. Biraz öyle devam ederdim sonra turbo, egsoz, debriyajla tamamlardım 180 civarlarına ulaşır bu dediklerimle. Tatlı tatlı binerdim yakıtı 0,5 artar en fazla sakin de. Satarkende ona göre alıcı bulurdum veya orjinale dönerdim. Eğlendiğim yanıma kar kalırdı. bu dediklerim 3-4 bin lirayı aşmaz Focus 3 güzel araba
,

Bu listeyi yaptığımızda Focus'un motor ömrü ne olur Fatih?

100 bin de biter o motor gibi geliyor bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

,

Bu listeyi yaptığımızda Focus'un motor ömrü ne olur Fatih?

100 bin de biter o motor gibi geliyor bana. 

Hiç bi sıkıntı olmaz zannetmiyorum abi. Reno nun 1.5 dci motorlarını bilirsin. yükleyip 200 beygir gezenler var. Bi tanıdığım var 1.4 hdi pug 206 sı var. 170 beygir falan şu an. Sıkıntısız hemde 250 bin km de :) Dizel motorların içi acayip sağlam hepsinde böyle bu durum

mesela bizim TDİ ların 90 beygir olanlarıda var 150 beygir olanları da. sadece yazılım, turbo ve yakıt sistemleri farklı. Motor içi tamamen aynı. Fark yok hiç.

Adamlar 90 lıktada aynı malzemeyi kullanmış 150 olanda da. 

Bu işi profesyonel yapanlar tdci'a zaten bu garantiyi verebilirler. 

Mesela 1.9 tdi ile 350 hp yükleyip draglara katılanlar çok. Mehmet gazihanın beyaz bi polosu vardı adamın katılmadığı yarış organizasyon kalmamış Belkide 200 k km dir canını almıştır arabanın. Dizeller çok dayanıklı gerçekten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.