Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Peugeot'dan Değişik Bir Soluk: Yenilenmiş 308

Cem Boneval

Önerilen Mesajlar

Demek istediğim şey de şu bu araçlar ticari amaçlı üretiyor eğer satışı hedefleri tutmazsa yenilik gelir yoksa neden gelsin ?

Dünyada en çok satan model olmuş demekki belli kısmın gözlerinin beğenisi ile olmuyor.

Demekki C segmentinde Focus lidermiş ama benim haberim yokmuş... hoş haberim olsa da değişen bir şey olmaz... Focus yine Focus yani :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ee bu Samed'in beğenmesini gerektirmezki? Bence focus3 ün içi dar mesela?

Kim beğenmeli dedi ki ?

Ben sadece ticari olarak kayıp olmadan yenilik gereksiz diyorum. Bu kadar basit heryere çekmeye gerek yok yani.

Siz üretici olursanız beğeniye göre değişebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünyada en çok satan model olmuş demekki belli kısmın gözlerinin beğenisi ile olmuyor.
Ben de şunu diyorum: Belki eleştirilere kulak verseler şu andakinden de çok daha fazla satacaklar, yani en iyi olmak geliştirmeye engel teşkil etmemeli.  Ayrıca milyonlarca at sineği konuyor diye at pisliği makbul sayılamaz değil mi, yani tek başına çokluk bir kriter olmamalı? 

Bence focus3 ün içi dar mesela
Aslında rahatsız değil ama o dış ölçülere bu iç ölçüler "gelişmiş" bir tasarım için yetersiz gerçekten.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca milyonlarca at sineği konuyor diye at pisliği makbul sayılamaz değil mi

:muha:   teşbih güzel ama , sineklerin tarafından bakarsanız ; misal ferrariye konun deseler at sineklerine ; bizim için at boku neyse onlar içinde ferrari o olur kanımca :):kıhkıh:  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de şunu diyorum: Belki eleştirilere kulak verseler şu andakinden de çok daha fazla satacaklar, yani en iyi olmak geliştirmeye engel teşkil etmemeli.  Ayrıca milyonlarca at sineği konuyor diye at pisliği makbul sayılamaz değil mi, yani tek başına çokluk bir kriter olmamalı? 

Aslında rahatsız değil ama o dış ölçülere bu iç ölçüler "gelişmiş" bir tasarım için yetersiz gerçekten.

Sende FIII kullanıon die bu kadar rahat söylüyosun dimi bunları :) yoksa fena malzeme çıkarda burdan :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tasarimi begenip begenmemek farkli bir konu. Benim bahsettigim ise ergonomik hata. Dashboard u o kadar uzun yapip icini daraltmasalardi, ya da kapi trimlerini bu kadar kalin yapmak icin ugrasmasalardi o arabanin ici cok daha genis olurdu.. Focus2 yi focus 3 ile toplasan bir tane focus1 etmez benim gozumde.. Bugun 1.6 dizel focus1 ciksa gider alir binerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konfor ve "prestij" değil de sürüş karakteristikleri ve güvenlik ön planda olsaydı ekranlar değil Head Up Display sistemleri gelişirdi bence :)

208'in abisi, idare ederden hallice olmuş görünüm olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.