Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Her İki Dakikada Bir Yeni Fiesta Satılıyor (İlk Çeyreğin En Çok Satanı!)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Avrupa küçük araç sınıfında 2013 ilk çeyreğini de lider olarak kapatan Yeni Fiesta her iki dakikada bir adet satılmakta. :yeah:

• JATO Dynamics* tarafından açıklanan rakamlara göre Avrupa'nın Mart ayında ve 2013 yılının ilk çeyreği için en çok satan küçük arabası ve Avrupa'da genel olarak ikinci en çok satan otomobil oldu.
  • Avrupa müşterileri Mart ayında 41.600'den fazla Yeni Fiesta alarak her iki dakikada bir adet satış gerçekleştirdi. İlk çeyrekte ise toplam 77.800'den fazla satış yapıldı. 
  • Geleneksel 19 Avrupa ülkesinde bu sınıf için Ford pazar payını % 1.2 arttırmış oldu.
  • Her 4 kullanıcının 1'i 2012 yılın motoru () ödülünü alan 1.0 EcoBoost motoru tercih etti. Kullanıcıların % 60'dan fazlası ise SYNC ile Acil Yardım Asistanını araçlarında tercih etti.

Her 100 saniyede 1 Fiesta :yeah:   Üretimdeki yaşanabilecek aksaklıklar ile kaybedilen rakamları düşünmek zorlayabilir :)

Yeni Fiesta Hakkında Diğer Detaylar İçin: Fiesta

post-1-0-06255500-1368433651_thumb.jpg

* JATO Dynamics rakamları Avrupanın 30 ülkesini içerir. Daha fazla bilgi için www.jato.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ohooo, ben bunu okuyana kadar iki tane daha sahibini buldu.

Hakikaten Fiesta iyi satmaya başladı ve benim has ustalarım da aracın eski kasaya göre sadece görsel değil işlevsellik, konfor ve dayanıklılık açısından da çok olumlu değişiklikler içerdiğini söylemekteler. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.