Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Ilk Mytouch 8" Sync F3 Styl+Pls Üzerinde Takıldı..

Önerilen Mesajlar

Alparslan Kaplan  arkadaşımız dün yazmış anfi ile ilgi bakalım zaman bulursak bu gün bakacaz o çalıştırmış çünkü bence ona mjs at özelden

Sağolsun alparslan bey bana çok yardımcı oldu bu konuda buradan onada çok teşekkür ediyorum.Devamlı irtibat halindeyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Forumca zaman zaman bunları biz yazıyorduk bu iş zor kalkışmayın en azından avrupa'da gelene kadar, bakın şimdi heryerde bu ekranlı focuslar göreceğiz. Uyarsa onların parçasını alırsınız artık.

yanlız sistem çalışıyor hemde türkçe yaptık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun orcun bey darısı bizim başımıza.

hala biz çalıştırmadık.

alparslan bey merhaba bana my toch 8 için soket bağlantı şeması lazım elinizde veya elinde olan varsa burdan paylaşırsa çok memnun olurum 

mail adresini ver ben göndereyim size alparslan bey bana göndermişti .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gerekli parçalar alındıysa, tesisattaki değişiklikler yapılırsa, parçalar sağlamsa neden çalışmasın

Ozan bey merhaba amerikadan 8 inç navigasyonumuz geldi ama bağlayamadık benim araç tekno paket olduğu için elektirik tesisatı farklı çıktı, bluetooth modülündeki 54 pinli soket kaplo yerleşimi ve renkler farklı . bu konu hakkında bir bilginiz varmı? Veya bu bluetooth modül elektirik seması varmı? Modül no AM5T-14D212-AD

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey merhaba amerikadan 8 inç navigasyonumuz geldi ama bağlayamadık benim araç tekno paket olduğu için elektirik tesisatı farklı çıktı, bluetooth modülündeki 54 pinli soket kaplo yerleşimi ve renkler farklı . bu konu hakkında bir bilginiz varmı? Veya bu bluetooth modül elektirik seması varmı? Modül no AM5T-14D212-AD

Şemada tüm sistemler için olması lazım. Yoksa onları nerden çıkardılarsa tekrar çıkarmak lazım ama bilmiyorum nereden Renkler farklı olabilir hiç bakmadım, hep pin numaralarına göre işlem yaptım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şemada tüm sistemler için olması lazım. Yoksa onları nerden çıkardılarsa tekrar çıkarmak lazım ama bilmiyorum nereden Renkler farklı olabilir hiç bakmadım, hep pin numaralarına göre işlem yaptım.

Ozan bey daha önce bu parçayı takan arkadaşlar bana bağlantı şeması gönderdi fakat ne renkler nede sıralam tutu benim aracın bulutoot modül bağlantısı farklı çıktı aracım tekno paket olduğundan galiba BT modül gözüküyor sync var araçta

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey daha önce bu parçayı takan arkadaşlar bana bağlantı şeması gönderdi fakat ne renkler nede sıralam tutu benim aracın bulutoot modül bağlantısı farklı çıktı aracım tekno paket olduğundan galiba BT modül gözüküyor sync var araçta

Buradaki dosyada size uygun olanıda olması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buradaki dosyada size uygun olanıda olması lazım.

Ozan bey bu şemada baktık 83 sayfa C346 HIGH AUDIO WITH BVC ve 84. sayfa C346 HIGH AUDIO WITH SYNC GEN II ama uymadı 83.sayfadaki şemada renkler ve pin yerleri farklı bakacağımız başka sayfalar varsa yardımcı olabiirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey bu şemada baktık 83 sayfa C346 HIGH AUDIO WITH BVC ve 84. sayfa C346 HIGH AUDIO WITH SYNC GEN II ama uymadı 83.sayfadaki şemada renkler ve pin yerleri farklı bakacağımız başka sayfalar varsa yardımcı olabiirmisiniz?

Uymadığını nereden anladınız?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uymadığını nereden anladınız?

Ozan bey alparslan bey bana hangi pinlerin degişeceğini gönderdı fakat örnek 16-17 nolu pinler 18-19 nolu pinlere takılacak yazıyor bendeki sokette 4 pinde de kaplo yok onun gönderdiği 54 pinli sokette 29 kaplo var benimkinde 21 adet var 54 pinli sokette ki kaplo renklerini karşılaştırdık tutmuyor,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan bey alparslan bey bana hangi pinlerin degişeceğini gönderdı fakat örnek 16-17 nolu pinler 18-19 nolu pinlere takılacak yazıyor bendeki sokette 4 pinde de kaplo yok onun gönderdiği 54 pinli sokette 29 kaplo var benimkinde 21 adet var 54 pinli sokette ki kaplo renklerini karşılaştırdık tutmuyor,

Bu 2013 c-max'ın sync modüllü ve city safe sistemli (tekno paketlerde vardı) versiyonun şeması. Yardımı olur mu bilmiyorum ama bir bakın isterseniz..  http://i.hizliresim.com/vQgVQm.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu 2013 c-max'ın sync modüllü ve city safe sistemli (tekno paketlerde vardı) versiyonun şeması. Yardımı olur mu bilmiyorum ama bir bakın isterseniz..  http://i.hizliresim.com/vQgVQm.jpg

Ahmet bey in ekranı çalıştırdık  sıra diğer fonksiyonlarında

uzaktan telefonla biraz zaman alıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.