Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Ilk Mytouch 8" Sync F3 Styl+Pls Üzerinde Takıldı..

Önerilen Mesajlar

senin taktığını bizde yaptık ama sesi teypten kısamıyorsun gördüğüm kadarıyla bizde orjinal anfisini getirdik abd den anfi takılacak sorun kalmıyacak focusun tüm kablo tasisatının şeması var elimizde çalışıyoruz takınca videosu atacam

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

senin taktığını bizde yaptık ama sesi teypten kısamıyorsun gördüğüm kadarıyla bizde orjinal anfisini getirdik abd den anfi takılacak sorun kalmıyacak focusun tüm kablo tasisatının şeması var elimizde çalışıyoruz takınca videosu atacam

Orcun bey bende amerikadan aldım 8 inc navigasyon orjinal anfide aldım ama anfi bağlantı kaplolarını alamadım bu kaploları türkiyede bulabilirmiyiz veya kod numaraları varsa alabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orcun bey bende amerikadan aldım 8 inc navigasyon orjinal anfide aldım ama anfi bağlantı kaplolarını alamadım bu kaploları türkiyede bulabilirmiyiz veya kod numaraları varsa alabilirmiyim?

dün taktık fakat anfiyi tetikleyemiyoruz arabanın beyninden açılması lazım galiba ben soketli aldım burda bulamazsın galiba ebayda soketlerin aynısı gördüm araştır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dün taktık fakat anfiyi tetikleyemiyoruz arabanın beyninden açılması lazım galiba ben soketli aldım burda bulamazsın galiba ebayda soketlerin aynısı gördüm araştır

Orcun bey araştırayımda nasıl araştırayım bir numarası ve parça kodu verirseniz. Araştırmam daha kolay olacak yanlış parça almak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orcun bey araştırayımda nasıl araştırayım bir numarası ve parça kodu verirseniz. Araştırmam daha kolay olacak yanlış parça almak istemiyorum.

bence bekle biz önce çalıştıralım daha çalışmadı anfi uraşıyoruz boşa para harçama çok zor çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence bekle biz önce çalıştıralım daha çalışmadı anfi uraşıyoruz boşa para harçama çok zor çünkü

Orçun bey biz biraz bilinçsiz davranım alıp takarız diye navigasyonu aldık ama dediğiniz gibi çok zormuş şu parça bu parça derken 12 kalem parça aldık yola çıktık bir kere sonuçlarına katlanacağız biraz tuzlu oldu bu iş bize. bir arkadaşım amerikaya 18/11/14 gidecek bir hafta sonra dönecek navigasyon ve bütün parçalarını aldım sadece anfi kaplosu eğer lazımsa kamera ve gps modülüde aldım sadece bağlantı kaploları lazım .

Peki siz navigasyona europe sürümünü yükledinizmi içinde türkçe dil desteğide var gen2 v3.7 ford bu güncellemeyi europe için yayınladı.

Ahmet Kodaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orçun bey biz biraz bilinçsiz davranım alıp takarız diye navigasyonu aldık ama dediğiniz gibi çok zormuş şu parça bu parça derken 12 kalem parça aldık yola çıktık bir kere sonuçlarına katlanacağız biraz tuzlu oldu bu iş bize. bir arkadaşım amerikaya 18/11/14 gidecek bir hafta sonra dönecek navigasyon ve bütün parçalarını aldım sadece anfi kaplosu eğer lazımsa kamera ve gps modülüde aldım sadece bağlantı kaploları lazım .

Peki siz navigasyona europe sürümünü yükledinizmi içinde türkçe dil desteğide var gen2 v3.7 ford bu güncellemeyi europe için yayınladı.

navigasyon işi sonraki iş önce tam anlamı ile çalıştırmak lazım sistemi bence başka parça alma derim sana anfiyi açamıyoruz anfiyi bağlamadan ses geliyor fakat açılmıyor kısılmıyor geri kalan herşey tamam 

peki kim bağlıyacak veya bağladınız mı ? oto teypçileri falan uğraşmaz da onun için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

navigasyon işi sonraki iş önce tam anlamı ile çalıştırmak lazım sistemi bence başka parça alma derim sana anfiyi açamıyoruz anfiyi bağlamadan ses geliyor fakat açılmıyor kısılmıyor geri kalan herşey tamam

Amplifier için c1-3 amplifier enable ı cd player üzerindeki c4-18 e bağlayacaksınız

yine amplifier üzerindeki  c1-5 ve c1-15 sync prompt ları   54 pin üzerindeki soket üzerindeki c1-3   c1-4 ve c1-21 e bağlayacaksınız

Sonra CAN low ve CAN High C1-1 ve C1-11

tabii bataryalarıda takmanız gerekiyor. C3-5 C3-6

bunlar amfinin çalışması için yeterli

daha sonra speakerları bağlıyorsunuz iş bitiyor.

Ben en azından bu config ile sorunsuz kullanıyorum

Aslında nereye bakacağınızı bilirseniz sistemin çalıştırılması hiçte zor değil.

Buda benden bir resim  :)

nGn4z5.jpg

Alparslan Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumca zaman zaman bunları biz yazıyorduk bu iş zor kalkışmayın en azından avrupa'da gelene kadar, bakın şimdi heryerde bu ekranlı focuslar göreceğiz. Uyarsa onların parçasını alırsınız artık.

Yakup bey fordun navigasyonlusunu getireceğini pek sanmıyorum.Ben ford smart+Tekno paket aracı almak için defalarca ford müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım 1 tane konyada olduğunu öğrendim gidip ordan aldım ben hataylıyım düşünün.Ford bayilerinde titanium dahi bulmak zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey fordun navigasyonlusunu getireceğini pek sanmıyorum.Ben ford smart+Tekno paket aracı almak için defalarca ford müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım 1 tane konyada olduğunu öğrendim gidip ordan aldım ben hataylıyım düşünün.

Peki :) İlerde dediğim gibi olduğunu birlikte göreceksiniz. Tekno gibi değil bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki :) İlerde dediğim gibi olduğunu birlikte göreceksiniz. Tekno gibi değil bu.

İnşallah dediğiniz gibi olur bende isterim ford araçlarında navigasyonlu geniş ekranlı bir gösterge olması herzaman angi araçta görsem hoşuma gitmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah dediğiniz gibi olur bende isterim ford araçlarında navigasyonlu geniş ekranlı bir gösterge olması herzaman angi araçta görsem hoşuma gitmiştir.

Buarada bu başlığımıza bakmayı ihmal etmeyiniz lütfen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki kim bağlıyacak veya bağladınız mı ? oto teypçileri falan uğraşmaz da onun için

Orçun bey teypci olmaz adam akıllı elektironikçi arıyorum bulmazsam sizlerden yardım alıp kendim takmayı düşünüyorum.

Birde sizin navigasyonda turkçe dil desteği varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orçun bey teypci olmaz adam akıllı elektironikçi arıyorum bulmazsam sizlerden yardım alıp kendim takmayı düşünüyorum.

Birde sizin navigasyonda turkçe dil desteği varmı?

Alparslan Kaplan  arkadaşımız dün yazmış anfi ile ilgi bakalım zaman bulursak bu gün bakacaz o çalıştırmış çünkü bence ona mjs at özelden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.