Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Ilk Mytouch 8" Sync F3 Styl+Pls Üzerinde Takıldı..

Önerilen Mesajlar

sema okuyamıyorum malesef.

trend x de olan donanımı sync 1.1 yapmaya çalısıyorum.

aracın hali hazır alt yapısı %90 mevcut.Fakat suan modulle iletişim kuramıyorum.

Tr de bu donanım yeni kasa cmax tred x de mevcut.bayide bir arkadaş göndermişti fotoyu

gov3rb.jpg

Galip Kandemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Muzaffer ASLA said:
Merhaba,

Sistem yetkilendirmesi gerekli,Şasi no farklı olduğunda iletişim açılmaz.SYNC servis yetkilendirme dosyasına ihtiyacın var.Bunu usb'den yükleyeceksin.Birde DTC kodu varmı ona bak Forscan ile. U3002 görüyorsan kesinlikle dediğim doğru.

Selamlar.

Abi arıza kodundan bol ne var ki.

Ipc uyumsuzluk

Ses kontrol modülü hatası gibi bir sürü hatta vermiş.

Usb yi suan modül çalışmadığı için kullanamıyorum.

Ayrıca direksiyondaki ses kontrol tuşu bende yok ama o dugmenin işlev göreceğini zannediyorum,kaldi ki ses açıp kapama kanal değiştirmede çalışıyor.

Bir diğer husus mikrofon bağlantısı.

Bunun tesisatı araçta tavana kadar mevcut değil.

Murat abi,sistemden sync modül ana giriş soketindeki 5 ve 6 nolu pinlerde olduğunu beyan etmişti bu pinler sokette dolu olarak görünüyor fakat nereye gittini ben bulamadım tekrar tavandan tesisat çekip , buradan bağlantısını yaptım.

FORScan ile bağtığımda bu arıza kodlarını veriyor abi.

AA.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

selam,

arıza kodlarının üstüne gelince resimlediğin ekranda açıklamasını göreceksin.Anladığım kadarıyla araç konfigurasyonunda bu parça olamadığından hata veriyor.BCM yapılandırmasından düzeltilebilir.

A.S abi bunu yapabilecek kim var .

Yetkili servisten bir kaç kişi ile görüştüm.

Sase nodan sadece mevcut olan donanımlarla ilgili işlem yapabiliniyormus dedikleri bu yönde.

İlk ikisi far ile alakalı direksiyon acı sensor arızası,diğeri çok işlevli anahtar,ve ses kontrol modülü,ıpc uyumsuzluğu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Muzaffer ASLA said:

düzenlediğim mesaja bak

ha birde 172

yurt dışında bu donanım olan aracın as-built dosyalarına göre değişiklikleri yaptım 

bunlar ilk sıradaki benim kendi aracım

112,Low level cd and AM/FM RADIO  ---------------------High level Cd and am fm radio

113,without roof opening ---------------------------------   Basic speech recognition 

154,Without usb unid --------------------------------------- With Usb unid ipod function

157,without bluetooth hans free ---------------------------SYNC G1 BT-Phone BT Audio

172,With Display-No Touchscreen Starbust MFD 2------With Display -No Touchscreen,Colour-TFT MFD 4 

187,With Audio Buttons in Steering Wheel----------------With Audio Buttons MFD Remote Controller

değiştirdiğim ve eklediğim parçaların resimleri bunlar ,yani komple set halinde değişti.

Bu iş davincinin şifresine döndü :D

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

IMAG1512.jpg

6239144341.jpg

6239144341_1.jpg

8.jpg

buda video 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Alparslan Kaplan said:

@Muzaffer Asla

Size bir soru My ford touch ta radio bölgesel ayarlarını değiştirebildinizmi ?

malum USA radyoları TR de frekans sorunu yaşıyor.

O yazılım ile çözülmez diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29 dakika önce, Alparslan Kaplan said:

@Muzaffer Asla

Size bir soru My ford touch ta radio bölgesel ayarlarını değiştirebildinizmi ?

malum USA radyoları TR de frekans sorunu yaşıyor.

Mevcut audio ünitesi değişmez ise bu şekilde bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu mümkündü galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Murat Kavuk said:

Mevcut audio ünitesi değişmez ise bu şekilde bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu 

Şimdi, Alparslan Kaplan said:
6 dakika önce, Murat Kavuk said:

Mevcut audio ünitesi değişmez ise bu şekilde bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Bu 

Mevcut ünite ile çalışmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Alparslan Kaplan said:

Mevcut ünite ile çalışmıyor

Bilemiyorum. Kaan abi, Amerikan spec ithal edilmiş Mustanglerdeki radyo frekans sorununu, audio ünitesini değiştirerek çözdüklerini söylemişti.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.