Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 3

Focus 3 Powershift Titreme

Cem Ergen

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

@Kaan Yagizer Bey size bir sorum olacak. Bu kavramanın modifiyeli olup olmadığı nasıl anlaşılır? Üzerinde koda falan varmı? Montaj yapan usta mı bilir?

Benim kavrama değişti; yüz yüze görüşmedim ama bana iletilen eski tip kavrama montajı yapıldığı. Eğer öyleyse ben buna itiraz edip modifiyeli montaj yaptırabilirmiyim? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Neden mıncıklasınlar arabayı yahu, yap şunu doğru düzgün.

Ha biz kendimiz mıncıklarız o ayrı, sen şimdi sorarsın diye peşinen söyledim :)

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

ine değişecek nasıl olsa

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Abi prosedörü bilmiyorum ama zorunlu olduklarını sanmıyorum. Bayii önce elinde varsa onu bitirir. Sen niye dert diyorsun ki anlamadım bozulursa yine değişecek nasıl olsa

Tamamda Yakup kronik denilebilecek bir arızaya niye para ödeyim. 470 tl şimdi.. Ha olmazsa dediğimiz gibi seneye yaparsa hemen Kaan abiye :) onun başını ağrıtmaya :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Modifiyeli olan ürünün bozulmayacağı garantisi var mı? 

Cidden bu cümleyi söylerken kendinizi mal veren kısmına koyarak mı diyorsunuz :D

Elindeki normali çöpe mi atsın sonuçta o da çalışıyor. 

Kronik olması bir şeyin kesin tedavi edilecek anlamına da gelmez ayrıca. 

Aracında kronik olan bir sürü arıza var. 

Para verdim cümlesi tartışılır,dün yoktu bugün var misal. Sök değiştir mi diyeceksin. Firma böyle bir söz de vaad etmiyor ki, neyse şuan kısır döngü muhabbeti var. Olunca çözülür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Bir saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Modifiyeli olan ürünün bozulmayacağı garantisi var mı? 

Cidden bu cümleyi söylerken kendinizi mal veren kısmına koyarak mı diyorsunuz :D

Elindeki normali çöpe mi atsın sonuçta o da çalışıyor. 

Kronik olması bir şeyin kesin tedavi edilecek anlamına da gelmez ayrıca. 

Aracında kronik olan bir sürü arıza var. 

Para verdim cümlesi tartışılır,dün yoktu bugün var misal. Sök değiştir mi diyeceksin. Firma böyle bir söz de vaad etmiyor ki, neyse şuan kısır döngü muhabbeti var. Olunca çözülür.

Benim kafamı kurcalayan modifiyeli varsa neden eski kavrama. Ha şunda haklısın elinde varsa eskiyi kullanır ama az buçuk muhabbetim var servisle yani bunun 3. olduğunu bilerek neden eski? Hiçmi müşteri memnuniyeti yok? Artık göreceğiz. Ne olacak..

Kronik arızaya karşı yaklaşım farklı olabilir. Dediğin gibi kısır döngü sorulara sorularla cevap olduğu için kısır döngü..

TCM le nasıl düzeldi merak ettim. İlk kez duydum... Araştırırız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Alırken doğru düzgün olmayanı alıyorsun ama :D

Yakup bey şaka da olsa bu yaklaşımı doğru bulmuyorum. Ford otosanin 4 yıldır satışını yaptığı benzinli otomatik araci hiçe sayıp böyle bir yorum sikinti yaratir;) Hangi firma olursa olsun seri üretim bir araçta sorun varsa bunu duzeltmeli. Modifiyeli kavrama gecte olsa firmanın bunun için aldığı bir önlem. Bütçe ve ihtiyaçlar  doğrultusunda araç satın alıyoruz. Dizel otomatik ile benzinli arasındaki fiyat farkını siz daha iyi biliyorsunuz. Modifiyeli kavramaya rağmen sorun cozulmezse bu kombinasyon ürün gamindan çıkmalı kimse okadar para verip sorunlu araç almak istemez. . Ürün gamindan çıkarsa, insanlar en azından gider bütçeye uygun b sınıfı daha sorunsuz araçlara yönelir..

Erdem Ay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Alırken doğru düzgün olmayanı alıyorsun ama :D

Ben doğrusunu alıyorum sıkıntı yok, keyfime göre oynuyorum...

Kendi çapımda mıncıklıyorum :)

Ben mutluyum sana da tavsiye ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Ben doğrusunu alıyorum sıkıntı yok, keyfime göre oynuyorum...

Kendi çapımda mıncıklıyorum :)

Ben mutluyum sana da tavsiye ederim :)

Ooo demek şahıslara söylemek lazım cümleleri :D 

'Sen' dediğim ilgili pws sahipleriydi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
23 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ooo demek şahıslara söylemek lazım cümleleri :D 

'Sen' dediğim ilgili pws sahipleriydi.

Hımm pardon derim o zaman, mıncıklama ve ekleme yapma konusuna söyledin zannettim bro...

--1 dakika sonra eklendi--

Doğru düzgün araba diyince bana dedin zannettim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.