Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 3

Focus 3 Powershift Titreme

Cem Ergen

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
20 saat önce, Teoman Saraç yazdı:

@Kaan Yagizer Bey size bir sorum olacak. Bu kavramanın modifiyeli olup olmadığı nasıl anlaşılır? Üzerinde koda falan varmı? 

Parça numarası farklı, oradan anlaşılır.

... Ama dert değil, zaten kimsenin elinde (uzun zamandır) standart kavrama seti kalmadı. Sonuçta parça Vin numarası ile isteniyor ve tek kaynaktan (Ford-Otosan) geliyor.

Onlar da artık sadece Modifiyeli kavrama ikmal ediyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Parça numarası farklı, oradan anlaşılır.
... Ama dert değil, zaten kimsenin elinde (uzun zamandır) standart kavrama seti kalmadı. Sonuçta parça Vin numarası ile isteniyor ve tek kaynaktan (Ford-Otosan) geliyor.
Onlar da artık sadece Modifiyeli kavrama ikmal ediyor. 

Tekrar tekrar teşekkürler. Kıl bir müşteri olmayacağım sonuçta servisteki personelde onlara ne denirse onu yapacaklar. Ben iş emri kağıdından varsa parça numarasını alırım, olmasada bir sene sonra yaparsa sizin (duyduğuma göre) acı ama güzel kahvenizi içmeye gelirim. Tekrar teşekkürler. Tatil gününde ilgilendiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet sağolsun Ford / Otosan müşteri memnuniyeti adına ücretsiz değişim yapmış. Bakalım artık seneye :) Kaan bey değişen parçanın nosu KTBV6P 7C601 CF. @Kaan Yagizer bey...

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
10/16/2016 - 14:03 tarihinde, Teoman Saraç yazdı:

Tekrar tekrar teşekkürler. Kıl bir müşteri olmayacağım sonuçta servisteki personelde onlara ne denirse onu yapacaklar. Ben iş emri kağıdından varsa parça numarasını alırım, olmasada bir sene sonra yaparsa sizin (duyduğuma göre) acı ama güzel kahvenizi içmeye gelirim. Tekrar teşekkürler. Tatil gününde ilgilendiniz.

Zehir allah belami versin, icmeye icilmiyor dokulmeye dokulmuyor... degdigi yeri eritir! Hele

bir caycilari var ki, yonetim kurulu baskani yaninda haltetmis... ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Hele

bir caycilari var ki, yonetim kurulu baskani yaninda haltetmis... ?

Yazsam mı yazmasam mı kararsız kaldım ama komik olduğu için yazıyorum. Kesinlikle şikayet değil Kaan abi... Uğradık servise, bir şey içer misiniz dediler su ve soda istedik 3 saat geçti gelmedi :D Herhalde sadece merak ettiklerinden sordular dedim bende.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
45 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Aaaa sizde kartvizit yokmu? Bak Mert te varmış. Kaan bey tarafından hamiline diye üstünde işaretliyormuşsun çay / kahve / meşrubat diye :)

Teoman geçmiş olsun diyelim, hem Otosan jest yapmış para almamış ???

--0 dakika sonra eklendi--

Bana gelince öyle yapmıyor ama neyse :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi hayırlısı olsun diyelim. Sanada yaparlar. Ama işin enteresanı kim iyilik yaptı belli değil. Ford arıyor hala eski konuşmaları yapıyor. Dedim ki değişti. :) Haberi yok... Ozaman Otokoç yapmış olabilir kendisi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhaba 2012 focus 1.6 trend otomatik aracım var kronik titremeleri biliyorsunuz aracım 104.000 oldu ve titremeler baya rahatsız eder hale geldi kavrama değişimi tamiri düzeltimi hakkında bilgi fiyat verebiliri misiniz teşekkür ederim , şanzıman yakında elimde kalacak sanırım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.