Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Qhasqai 1.6 Dci 130 Hp Otomatik

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

her durum derken? diye sormayacağım tabiki  :kıhkıh:  :kıhkıh:

yokuş yukarı ,yokuş aşağı ,ara hızlanma(60-120,100-150 vb.)  ,0-100 , -0-225  ve her durum derken de : Her türlü hava- yol durumunda karlı ,yağmurlu ,güneşli ,sisli  :kıhkıh:  :kıhkıh:  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 dizel otomatiği çıksın tabiki kugayı tercih ederim ama Ford üretecek, önce Amerika'ya verecek sonra Avrupa'ya sonra koçun gönlü olursa Türkiye'ye gelecek sonra o gelenlerde bişeyler eksik olacak (Sony vs) O sebeple merak ettim qhasqai yi, yüksek -yakışıklı araba yeni motor teknolojiside iyi görünüyor, düşünebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.6 dizel otomatiği çıksın tabiki kugayı tercih ederim ama Ford üretecek, önce Amerika'ya verecek sonra Avrupa'ya sonra koçun gönlü olursa Türkiye'ye gelecek sonra o gelenlerde bişeyler eksik olacak (Sony vs) O sebeple merak ettim qhasqai yi, yüksek -yakışıklı araba yeni motor teknolojiside iyi görünüyor, düşünebilirim.

Mantıklı noktalar va ama ben marka olarak tavsiye etmem. Model olarak çok başarılı fakat Nissan Türkiye için 

Servisler kötü, neredeyse merdiven altı gibi 

Servisler pahalı

Parça pahalı 

Haliyle kasko maliyetleri muadillerinden yüksek 

Not: Bir ara eşimde Micra vardı. Oradan 2 yıllık bir tecrübem var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renault servisleri bakıyor diye biliyorum Qashqai'ye. Detaylı bilgi isterseniz arkadaşın annesinde var sorup öğrenebilirim.

ama 2. eli filan baya iyi qq'nin ...  servis konusunda hiçbir fikrim yok ...  hayatımda nissan araba kullanmış değilim :)   

ama bir 350z neden olmasın :)

350z emsallerine göre biraz kötü bir araba bence. Ama nadir ve görünüşü idare eder. Ancak Türkiye'nin %80'i 350z'den nefret ediyor olabilir.
Sebep:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=w8euxUap5eQ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.