Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Audi A 3 Sedan !

Önerilen Mesajlar

Jetta buna rakip ise vay audi'nin haline

Ben jetta alacağıma bunu alırım. Fiyat olarak max 85 bin olur diye tahmin ediyorum.

E Jettanın en pahalısı 72 bin tl, en ucuzu da 43 bin tl.

A3 e baktım en ucuzu 66 bin tl, en pahalısı ise 79 bin tl. 

En pahalıları arsında 7 bin tl fark var. Jetta alacak adam A 3 sedan alır. Yoksa kalite konusunda kıyaslama ya da karşılaştırma yapmadım.

Ayrıca Ford'a ne desem azdır yani. Focus Sedan ın arka tasarımı bence c segmenti içerisindeki en şık tasarım. Bu kadar güzel bir arka bölüm tasarlayacaksın, led stop da koy mübarek. Focus un stop tasarımı da lede o kadar uygun ki... Eli yakışan bir arkadaşımız yapabilirse sedan Focus 3 ün arkasına A3 sedandaki ledleri yerleştirsin bir. Çok hoş olurdu. Ama yapacak bir şey yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben jetta alacağıma bunu alırım. Fiyat olarak max 85 bin olur diye tahmin ediyorum.

E Jettanın en pahalısı 72 bin tl, en ucuzu da 43 bin tl.

A3 e baktım en ucuzu 66 bin tl, en pahalısı ise 79 bin tl. 

En pahalıları arsında 7 bin tl fark var. Jetta alacak adam A 3 sedan alır. Yoksa kalite konusunda kıyaslama ya da karşılaştırma yapmadım.

Ayrıca Ford'a ne desem azdır yani. Focus Sedan ın arka tasarımı bence c segmenti içerisindeki en şık tasarım. Bu kadar güzel bir arka bölüm tasarlayacaksın, led stop da koy mübarek. Focus un stop tasarımı da lede o kadar uygun ki... Eli yakışan bir arkadaşımız yapabilirse sedan Focus 3 ün arkasına A3 sedandaki ledleri yerleştirsin bir. Çok hoş olurdu. Ama yapacak bir şey yok. 

72 Bin e alacağınız Jetta oldukça dolu sayılabilecek bir Jetta ancak 79 bine alacağınız A3 bomboş bir A3 :) üst donanım seviyelerine çıkınca A3 100 binlere yaklaşıyor :) Bu fiyatlarla Jetta'dan müşteri çalacağına inanmıyorum, tam aksine yüksek fiyatından dolayı A3 Sportback yerine biraz bütçeyi artırıp BMW 3 serisine mi yönlensem tereddütüne düşen müşteriyi bütçeyi fazla artırmadan kaçırmamalarına yarayabilir :)

Ama yakışıklı olmuş gerçekten;

a3-sportback-e-tron.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

72 Bin e alacağınız Jetta oldukça dolu sayılabilecek bir Jetta ancak 79 bine alacağınız A3 bomboş bir A3

Her ikisi de opsiyonsuz en full donanımlı modeller.

Ben şahsen Audi yi sevmem. Hiç bir modeli bana hoş gelmemiştir şimdiye kadar. Audi de beğendiğim tek şey Quattro! Onun haricinde hiç bir Audi'den hazzetmem.

Ancak full donanımlı A 3 te, Full donanımlı Jetta dan eksik ne olabilir ki?

Çok param olduğunu farzedelim. İki araba arasında kalırdım.

Birisi Mercedes CLS.

Diğer BMW 525 XD.

Haricinde Audi nin hiç bir modeli aklımı çelmeye yetmez. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu sonradan ekleme gibi duran ekranlara hiç ısınamadım; subjektif olacak ama böyle yapıyorlarsa en azından konsola girip kaybolsun yahu... Audi'nin ki öyle gibi görünüyor...

Ayrıca premium araç alacaksam; Cls ya da A3 Sedan yerine kesinlikle Bmw tercih ederdim; kaldı ki son 3 serisinin de konsol ekranı üste monte gibi...

Tercihler, zevkler, renkler sanırım... Tabi A3 Sedan da farklı bir dokunuş olmuş; sportback yerine daha iyi bir alternatif olur bence...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkasını beğendim burnunu beğenmedim nedense. Güzel araba ama fiyatına göre bakmak lazım. Biraz altı ve biraz üstünde alternatifler var bayağı. Bu sınıfta  Astra sedan en dengeli tasarım gibi geliyor bana. Sedan Focus'un arkasını bagaj kapağı kıvrımı ve stop farları sebebiyle sevmiyorum. Eski kasa Mondeo alıntısı gibi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.