Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Audi A 3 Sedan !

Önerilen Mesajlar

bence güzel olmuş ,   bekleyin 3-5 seneye leon sedan diye çıkar bu araç :) yarı fiyatına  :kıhkıh:

Şu sonradan ekleme gibi duran ekranlara hiç ısınamadım

bencede teyp bölümünde olan ekranalr hiç kullanışlı değil , hele orada navisi olanlar , adam kaza yapar be naviden yol bakacam diye , böylesi daha mantıklı ; ve hatta cama yansıtma filan olması lazım ... hiç güvenli değil :kıhkıh:  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

cem abi eline sağlık s3 resimleri çok iyi..:)

bu arada jettayla mukayese ne kadar doğru bilemem ama.. opsiyonları satın aldığınız zaman a3 sedanı 200 bin tl ye kadar zorlarsınız.. audi de opsiyonel donanım çok çok fazla..

dolayısıyla audi müşterisinden çalar bence ... a3 sportback ve a4 müşterisini..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Audi güzel durmuş,bu arada Ümit zevk meselesi ama sedan focusun arkasın bence hiç şık değil.Bu arada mersedesde mersedes  yani...

Arkasını beğendim burnunu beğenmedim nedense. Güzel araba ama fiyatına göre bakmak lazım. Biraz altı ve biraz üstünde alternatifler var bayağı. Bu sınıfta  Astra sedan en dengeli tasarım gibi geliyor bana. Sedan Focus'un arkasını bagaj kapağı kıvrımı ve stop farları sebebiyle sevmiyorum. Eski kasa Mondeo alıntısı gibi. 

Sedan Focus'un arkasını ben beğenmiyorum sanıyordum, meğerse benim gibi düşünen çok kişi varmış. Bence önce ki kasanın sedanı daha bir güzeldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Focus 2'nin hatchback'i daha güzel Focus 3'ün sedanı daha güzel.

Hangisi şık ve estetik dersem Focus 3'ler.. 

Güzellik olarak Focus 2.5 hb daha iyi..Sedan konusunda her türlü F3.. yan yana koyun arabaları biri sanki 10 yıllık gibi duruyor :D

Zevk Zevk Zevk

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:).... 

yok yok karşılaştır demedim...sonuç belli zaten :) 

focus I de focus II de 2.5 da da hb çok iyiydi.. ama III bilemiyorum.....

a3 sedan hakkında detaylı inceleme yapabildin mi bilgi var mı...diye sormuştum... olsaydı yazardın da..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en çok F2.5hb olanı beğeniyorum. Ardından F3 hb ve f2 sedan. F3hb tam arkadan bakınca çok hoşuma gitmiyor açıkçası. Ama alırken f3 sedanın bagaj kapağının darlığını görünce hb olana yoneldim. Zaten hb istiyordum ama sedan mantıklı olur diye düşünmüştüm. Kapağı görünce ikna olmam 1 dk sürmedi.<br />

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:).... 

yok yok karşılaştır demedim...sonuç belli zaten :)

focus I de focus II de 2.5 da da hb çok iyiydi.. ama III bilemiyorum.....

a3 sedan hakkında detaylı inceleme yapabildin mi bilgi var mı...diye sormuştum... olsaydı yazardın da..

A3 sedan hakkında yorumum yok sedan alacak olsam A4 varken A3 almazdım sanırım..C sınıfı premiumlar hakkında ben farklı bir düşünce yapısına sahibim. Araç gelsin bakalım.. Test ederiz kısmetse.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en çok F2.5hb olanı beğeniyorum. Ardından F3 hb ve f2 sedan. F3hb tam arkadan bakınca çok hoşuma gitmiyor açıkçası. Ama alırken f3 sedanın bagaj kapağının darlığını görünce hb olana yoneldim. Zaten hb istiyordum ama sedan mantıklı olur diye düşünmüştüm. Kapağı görünce ikna olmam 1 dk sürmedi.

Focus 3 HB tam arkadan evet çok guzel degil ama farkli açilardan çok değişken guzelliği var bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben en çok F2.5hb olanı beğeniyorum. Ardından F3 hb ve f2 sedan. F3hb tam arkadan bakınca çok hoşuma gitmiyor açıkçası. Ama alırken f3 sedanın bagaj kapağının darlığını görünce hb olana yoneldim. Zaten hb istiyordum ama sedan mantıklı olur diye düşünmüştüm. Kapağı görünce ikna olmam 1 dk sürmedi.<br />

Konu farklı bir yöne kaymış ama yazmadan edemedim: Focus I'e alışmakta zorlandım, Focus II'yi beğenmekte... Focus III doğal bir kabulleniş süreciydi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.