Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Kuga 1.6 Ecoboost Selective Testi - Test Sürüşü

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

listim.jpg

Aracım bayiye gelmiş. Bugün gidip gördüm. Bu hafta içinde aracı teslim alacağım. Selective donanım almıştım ama gelen kağıtta Titanium yazıyor. Avrupada sadece Titanium ve Titanium X olduğu için bu şekilde yazdıklarını düşünüyorum.

Keyless entry (anahtarsız giriş) sistemini çalıştıramadık. Anahtar elimizdeyken yakınlaşınca açılma, uzaklaşınca kilitlenme yapmadı. Bunu aktif etmek için bir ayar mı yapmak gerekiyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selective bize özel isim aynen.

Kitapçıkda özelliğin detayı olması gerekiyor. İnceleriz yapazlarsa biz hallederiz :) 

Aracım bayiye gelmiş. Bugün gidip gördüm. Bu hafta içinde aracı teslim alacağım. Selective donanım almıştım ama gelen kağıtta Titanium yazıyor. Avrupada sadece Titanium ve Titanium X olduğu için bu şekilde yazdıklarını düşünüyorum.

Keyless entry (anahtarsız giriş) sistemini çalıştıramadık. Anahtar elimizdeyken yakınlaşınca açılma, uzaklaşınca kilitlenme yapmadı. Bunu aktif etmek için bir ayar mı yapmak gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracım bayiye gelmiş. Bugün gidip gördüm. Bu hafta içinde aracı teslim alacağım. Selective donanım almıştım ama gelen kağıtta Titanium yazıyor. Avrupada sadece Titanium ve Titanium X olduğu için bu şekilde yazdıklarını düşünüyorum. Keyless entry (anahtarsız giriş) sistemini çalıştıramadık. Anahtar elimizdeyken yakınlaşınca açılma, uzaklaşınca kilitlenme yapmadı. Bunu aktif etmek için bir ayar mı yapmak gerekiyor?
Yaklaşınca değilde kapı kolunu tutunca açılması lazım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupada Selective diye birşey yok ayrıca paket donanım diye birşeyde yok. Tüm özellikleri istediğiniz şekilde ayrı ayrı alabiliyorsunuz. Örneğin xenon far oldun cam tavan olmasın bagaj kapağı ayakla açılabilsin gibi herşeyi seçime bağlı, bizde ise xenon far almak için gereksiz bulduğunuz tüm özellikleri almak durumundasınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupada Selective diye birşey yok ayrıca paket donanım diye birşeyde yok. Tüm özellikleri istediğiniz şekilde ayrı ayrı alabiliyorsunuz. Örneğin xenon far oldun cam tavan olmasın bagaj kapağı ayakla açılabilsin gibi herşeyi seçime bağlı, bizde ise xenon far almak için gereksiz bulduğunuz tüm özellikleri almak durumundasınız.

Paket sistemi tabi ki var :) İçeriği ford ve pazar belirliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracım bayiye gelmiş. Bugün gidip gördüm. Bu hafta içinde aracı teslim alacağım. Selective donanım almıştım ama gelen kağıtta Titanium yazıyor. Avrupada sadece Titanium ve Titanium X olduğu için bu şekilde yazdıklarını düşünüyorum. Keyless entry (anahtarsız giriş) sistemini çalıştıramadık. Anahtar elimizdeyken yakınlaşınca açılma, uzaklaşınca kilitlenme yapmadı. Bunu aktif etmek için bir ayar mı yapmak gerekiyor?

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binersizin İnşallah. Kullanımla ilgili yorumlarınızı Kuga almayı düşünen biz forum üyeleri için bol bol paylaşmanızı isteriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paket sistemi tabi ki var İçeriği ford ve pazar belirliyor. 

Paket var ama paket dışı örneğin ben Titanyum donanım üstüne cam tavan ve sony navigasyon istedim (sony müzik sistemi lazım nagivasyonu boşuna aldım kullanmıyacağım bir özellik) bunların dışında alamak istesem  sadece bagaj kapağı ve xenon işime yarardı, ama bagaj kapağı için selective donanıma geçmem gerek. Almanyada xenon için ve bagaj kapağı için tüm donanımı almadan ayrı ayrı ekleme yapabiliyorsunuz.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paket var ama paket dışı örneğin ben Titanyum donanım üstüne cam tavan ve sony navigasyon istedim (sony müzik sistemi lazım nagivasyonu boşuna aldım kullanmıyacağım bir özellik) bunların dışında alamak istesem  sadece bagaj kapağı ve xenon işime yarardı, ama bagaj kapağı için selective donanıma geçmem gerek. Almanyada xenon için ve bagaj kapağı için tüm donanımı almadan ayrı ayrı ekleme yapabiliyorsunuz.

Ben farklı birşey demedim zaten bunlar pazardan pazara değişir avrupa deyince sanmayın her ülke böyle özel sipariş veriyor. Ford almanya'da çok az satış yapıyor birde böyle kalıplar dayıtırsa daha fazla zorlaşır işi. O sebeple şartlar bu ülkemizde ki premium hariç bunlar hep böyle. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracı teslim alırken bakmam dikkat etmem gereken şeyler var mı?

F Kasko ve +2 yıl garanti uzatmayı düşünüyorum. Sizce F Kasko diğer kaskolardan daha iyi midir? Şu anda 200 TL servis indirim çeki veriyorlarmış.

Garanti uzatma da her parçada geçerli olmuyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ausstattungskombinationen    Active City Stop-Paket info.gif €350,00  Easy-Driver-Paket info.gif €420,00  Easy-Driver-Paket plus info.gif €700,00  Fahrer-Assistenz-Paket info.gif €1.050,00  Family-Paket info.gif €150,00  Ford Key Free-Paket info.gif €575,00  Style-Paket info.gif €300,00  Winter-Paket info.gif €480,00 Technik    Geschwindigkeitsregelanlage, adaptiv info.gif €980,00 Sicherheitsausstattung    Park-Pilot-System, hinten €400,00 Fahrzeugsicherung    Diebstahl-Alarmanlage €375,00  Ford Key Free-System (schlüsselfreies Ent-/Verriegeln) €260,00 Ausstattung außen    Anhängevorrichtung, abnehmbar info.gif €670,00  Außenspiegel, elektrisch anklappbar mit Umfeldbeleuchtung €100,00  Außenspiegel, elekt. anklappbar mit Toter-Winkel-Assistent €470,00  Dachreling, Aluminium-Look €220,00  Frontscheibe und Scheibenwaschdüsen, beheizbar €210,00  Heckklappe, elektrisch €370,00  Panorama-Schiebedach, elektrisch, mit "Solar Reflect" €1.100,00  Bi-Xenon-Scheinwerfer info.gif €960,00  Seitenscheiben ab 2. Sitzreihe, dunkel getönt €195,00 Bereifung und Räder    Leichtmetallräder 7,5J x18 – 5-Speichen - 235/50 R18 €400,00  Leichtmetallräder 8J x19 – 5-Speichen - 235/45 R19 €900,00  Leichtmetallräder 8J x19 – 5x2-Sp. glänzend - 235/45 R19 €1.150,00  Reifendruckkontrollsystem €50,00  Notrad €80,00 Ausstattung innen    Ambientebeleuchtung, Multicolor-LEDs €100,00  Standheizung, kraftstoffbetrieben €975,00 Sitze    Vordersitze, individuell und variabel beheizbar €250,00 Audio- und Kommunikationssysteme    Audiosystem CD mit Ford SYNC mit DAB+ info.gif €195,00  Audiosystem Sony mit Ford SYNC info.gif €370,00  Audiosystem Sony mit Ford SYNC mit DAB+ info.gif €565,00  Ford Navigationssystem mit Ford SYNC mit DAB+ info.gif €945,00  Sony Navigationssystem mit Ford SYNC mit DAB+ info.gif €1.435,00

Bu almanya ford sitesinin opsiyon seçme bölümü, gönül isterdiki bizede bu şekilde opsiyon seçme imkanı tanınsın. Sony alıyorsuz diye navigasyon ve SD kart dayatılmasın. Ayrıca kış paketi var burda bizde neden yok ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.