Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Kuga 1.6 Ecoboost Selective Testi - Test Sürüşü

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

Yav demekki araba tarzın değil abi gayet normal herşeyi beğenirsen sıkıntı var :P

Himmm demekki senin fordun her urettigi modeli olumune savunman sikintili bir durum.. Peki. :)

Konu ile alakasını anlamadım ben araç tarzına uygunluktan bahsettim ben her Ford modelini alırım dediğimi hatırlamıyorum.

Beni bağlayan birşey tabi. Ayrıca gayet normal öyle olsa bile sonuç olarak kötü araba modeli yok diyende benim her marka için onu kaçırmışsınız. :) peki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acikcasi ben markalarin tum modellerinin iclerinin ayni olmasina uyuz oluyorum. Fiesta aliyorsun ayni tasarima sahip cd calar. focus aliyorsun gene ayni, c-max aliyorsun gene ayni. E kuga gene ayni. Hatta eski kasalarda isi tourneo ve transite kadar uzatmislardi.. 30 bin liralik fiesta ile 70 bin liralik Kuganin trim kalitesi ayni olacaksa ben almayayim. Ortak parca kullanimi diyorlar falanda onlarin ekonomik cikarlarinin faturasini neden ben oduyorumki? O zaman fiesta 30 ise kuga da 40 hadi 50 olsun. Neden 70bin?

Kugaya gelince, arkasi koreli gibi olmus. Yandan guzel, ama onu sarmadi. Ozellikle carprazdan bakinca bi tuhaf. Yeni c-max diye cikartsalar daha iyi olurmus sanki.

Bunlar bizim ulkeye uygun araclar gibi gelmiyor bana.. Fazla luks ve tekonolojikler. HRV en guzeliydi sanki. Ne bir SUV ne de SW. Ve tipi hala eskimedi. Bugun sifiri ciksin alirim. Dashboard u yenilesinler, birde 1.3 multijet makine koysunlar hemen gider alirim.. 

Konu ile alakasını anlamadım ben araç tarzına uygunluktan bahsettim ben her Ford modelini alırım dediğimi hatırlamıyorum.

Beni bağlayan birşey tabi. Ayrıca gayet normal öyle olsa bile sonuç olarak kötü araba modeli yok diyende benim her marka için onu kaçırmışsınız. :) peki

Konu olan almak degil begenmekti.. Ama kafa yapiyom kasma kendini.. :)

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlarda o kadar yogun degildiki.. Ben tam midye kabugu gibi olsun isterdim. scirocco da var galiba onun gibi birsey.

Sticker dikkatimi çekti :)

ana4upe2.jpg

O logo bu site yokken de o servis tarafindan kullaniliyordu. Benim 2010da aldigim mondeoda da vardi ayni logo.. Hatta ulen HB mondeomu var bu ne diye bik bik etmistim. Eger ortada bir alinti varsa bu site tarafindan yapilmistir. O siluhet konsepti yanlis hatirlamiyorsam yillar once focus 2 lansmaninda da kullanilmisti.  Daha sonra ayni konsept uzerine bir logoyu fordum.net kullanilmisti. 2005 ya da 2006 olmasi lazim. Hala kullaniyorlarmi bilmem ama Akotoyu intihalle itham etmeden once dusunmek lazim. Yakup bilir aslinda o logonun kaynagini.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaynak Ford, çizgiler Focus 3'ün..

O sitelerdeki buna benzer bu değil.

Onlarda o kadar yogun degildiki.. Ben tam midye kabugu gibi olsun isterdim. scirocco da var galiba onun gibi birsey.

O logo bu site yokken de o servis tarafindan kullaniliyordu. Benim 2010da aldigim mondeoda da vardi ayni logo.. Hatta ulen HB mondeomu var bu ne diye bik bik etmistim. Eger ortada bir alinti varsa bu site tarafindan yapilmistir. O siluhet konsepti yanlis hatirlamiyorsam yillar once focus 2 lansmaninda da kullanilmisti.  Daha sonra ayni konsept uzerine bir logoyu fordum.net kullanilmisti. 2005 ya da 2006 olmasi lazim. Hala kullaniyorlarmi bilmem ama Akotoyu intihalle itham etmeden once dusunmek lazim. Yakup bilir aslinda o logonun kaynagini..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sticker dikkatimi çekti :)

O logo bu site yokken de o servis tarafindan kullaniliyordu. Benim 2010da aldigim mondeoda da vardi ayni logo.. Hatta ulen HB mondeomu var bu ne diye bik bik etmistim. Eger ortada bir alinti varsa bu site tarafindan yapilmistir. O siluhet konsepti yanlis hatirlamiyorsam yillar once focus 2 lansmaninda da kullanilmisti. Daha sonra ayni konsept uzerine bir logoyu fordum.net kullanilmisti. 2005 ya da 2006 olmasi lazim. Hala kullaniyorlarmi bilmem ama Akotoyu intihalle itham etmeden once dusunmek lazim. Yakup bilir aslinda o logonun kaynagini..

İtham değil zaten abi işin espirisindeyim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaynak ford'sa o markanin yetkili saticisinin bunu kullanmasi dogal hakki sanirim..

O sitelerdeki zaten bundan eski. ;)

Tabi canım isteyen istediğini yapsın  :) Ben kendi adıma birşey demiyorum :D Ford kaldır desin hemen kaldırırım hatta :P tescilini almadık sonuçta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.