Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

A3 1.4 Tfsi Stronick 125Bg Genel Yorumlarınız

Ali H.

Önerilen Mesajlar

Başarısını biraz tasarıma da taşısa çok daha iyi olacak. Audi markasını çıkarıp sıradan bir marka etiketi konsa ne kadar talep görür acaba? A3 Bence görünüm olarak Audi'ye hiç yakışmayan çirkin bir model, araba dediğin donanımının yanında yakışıklı da olmalı...Hoş Golf'te görünüm olarak A3'le aynı ama fiyat durumu söz konusu olunca dolu modeli A3'e tercih edilebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır alcak olsam bende tercihimi yeni A serisinden yana kullanırdım :) Baktığım araç 2010 model 50.000km de panoramik tavanı var ekstra olarak,fiyatıda 49.000tl.Yakıt yönünden çok yorar mı onuda düşünüyorum.

Ali H. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıfır alcak olsam bende tercihimi yeni A serisinden yana kullanırdım :) Baktığım araç 2010 model 50.000km de panoramik tavanı var ekstra olarak,fiyatıda 49.000tl.Yakıt yönünden çok yorar mı onuda düşünüyorum.

Sabahtan beri boşuna konuşmuşuz ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Söz konusu aracın kompakt sınıfın "premium" üyesi olarak kaliteli araç kullanma hissini hem gerçek hem mecazi anlamı ile tatmin edeceği kesin...

Heyecansız, ruhsuz olduğu görüşüne katılıyorum, kimisi de mükemmel ya da kusursuz diyebilir ki bu sonuncusu benim için yeterince itici bir sıfat bile olabilir...

Sıfır alınırken ödenen paraların çok olduğu ve karşılığında alınana değmeyeceği eleştirisine ben de katılılıyorum, ama gel gör ki bugün daha donanımlı da olsa Focus'a da 70.000 TL'ler ödenebiliyor.

Açıkcası gönlünüze göre ise ve temiz ise bahsedilen araç fena görünmüyor.

Yakıt tüketimi şehire ve kullanım tarzına göre değişmekle beraber ş.i. 7,5-9 L/100 km oynar.

Yani otomatik benzinli için makul mabul edilebilir.

Ancak şanzımanlarla ilgili şikayet çok, ciddi arıza oranı eskilerde %25'lerde idi, yeni nesilde %10 altına düşmüştür ama yine de az değil ve garanti kapsamı haricinde onarımları pahalı.

Neyse ki Doğuş genelde garanti süresi dolsa bile yapısal bozuklukları yine de garanti kapsamında ele alma eğiliminde, zaten bunu yapmasalar kolay kolay satamazlar bu kadar.

.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabahtan beri boşuna konuşmuşuz ama :)

Kusura bakmayın sıfır almadığı belirtsem daha iyi olurdu tabi :)

Söz konusu aracın kompakt sınıfın "premium" üyesi olarak kaliteli araç kullanma hissini hem gerçek hem mecazi anlamı ile tatmin edeceği kesin...

Heyecansız, ruhsuz olduğu görüşüne katılıyorum, kimisi de mükemmel ya da kusursuz diyebilir ki bu sonuncusu benim için yeterince itici bir sıfat bile olabilir...

Sıfır alınırken ödenen paraların çok olduğu ve karşılığında alınana değmeyeceği eleştirisine ben de katılılıyorum, ama gel gör ki bugün daha donanımlı da olsa Focus'a da 70.000 TL'ler ödenebiliyor.

Açıkcası gönlünüze göre ise ve temiz ise bahsedilen araç fena görünmüyor.

Yakıt tüketimi şehire ve kullanım tarzına göre değişmekle beraber ş.i. 7,5-9 L/100 km oynar.

Yani otomatik benzinli için makul mabul edilebilir.

Ancak şanzımanlarla ilgili şikayet çok, ciddi arıza oranı eskilerde %'lerde idi, yeni nesilde altına düşmüştür ama yine de az değil ve garanti kapsamı haricinde onarımları pahalı.

Neyse ki Doğuş genelde garanti süresi dolsa bile yapısal bozuklukları yine de garanti kapsamında ele alma eğiliminde, zaten bunu yapmasalar kolay kolay satamazlar bu kadar.

.

Şansızamn arazısandan bahsedince keyfim kaçtı,garantisi olmadığı için sıkıntıya düşürebilir.Teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.