Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç Içi Sağ Yolcu Emniyet Kemeri Tarafından Gelen Ses

Muhammed Keser

Soru

Daha önce konuşuldumu konuşulmadı tam bilmiyorum eğer öyleyse k.byin:) Bugün biraz bozuk bir yolda sağ yolcu koltuğunun ordaki B stunundan bir tıkırtı sesi belirdi,artık emniyet kemeri makarasındanmı geliyor tam emin değilim daha önce karşılaşan oldumu,veya servise kadar gitmeden kolay bir çözümü varmı ?:)Gerçi pek araç içindeki sesleri takmam ama.Seside şöyle tarif edebilirim 2 tane kağıtı bir birine sürtermiş gibi bir ses.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Seside şöyle tarif edebilirim 2 tane kağıtı bir birine sürtermiş gibi bir ses

Zaman zaman bozuk yollarda değişik yerlerden değişik sesler gelebiliyor.

Ancak hiçbiri servise gidip "aha şu ses" diyebileceğim kadar istikrarlı değil.

Araç kabini gibi gürültülü bir ortamda iki kağıdın sürtünme sesini zaten benim yaşlı kulaklarımın duyması bile mümkün değil! 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Zaman zaman bozuk yollarda değişik yerlerden değişik sesler gelebiliyor.

Ancak hiçbiri servise gidip "aha şu ses" diyebileceğim kadar istikrarlı değil.

Araç kabini gibi gürültülü bir ortamda iki kağıdın sürtünme sesini zaten benim yaşlı kulaklarımın duyması bile mümkün değil! 

Cem abi aynı babam gibi konuştun :) Babam a bazen derim onun arabasında da benım arabam da da şu ses nerden geliyor duydun mu falan diye direk ben sen yaşda değilim nasıl duyayım der :D ama bende hiç sevmem aracın içinden ses gelmesini. Torpido da bulunan ıslak mendil kabından hışırtı geliyordu 2 gün aradım o sesi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bozuk yolda geliyorsa sıkıntı yok gelir pürüzlü yolda ses ama kaymak gibi asfalt da ses geliyorsa Kesinlikle dert benim için

Problem aracın ses çıkartmak için yoldaki en ufak bir bozukluğu beklemesi.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bozuk yolda geliyorsa sıkıntı yok gelir pürüzlü yolda ses ama kaymak gibi asfalt da ses geliyorsa Kesinlikle dert benim için :)

Zaten hep bozuk yolda sürüyorum aracı malüm türkiye köy yollarının hali bu halde bile şükür sadece bahsettiğim ses var :)Bazen bende hak veriyorum arabaya sonuçta plastik aksam.O kadar dert değil benim için ama ahh focus sevgisi ahh :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

aynen komforu yeter ;)

Dimi ya biraz kendimizi gaza getirelim:) Şaka bir yana sürüş karekterini direksiyon hakimiyetini kullandığım hiç bir araçla değişemiyeceğim bir araç kullanıyoruz.( en azından benim düşüncem).Sonuçta dikeninde güzelliği yalnız gül sayesinde değilmidir :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.