Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Need For Speed: Most Wanted'da Bir Ford!

Önerilen Mesajlar

Oyunun oynanabilirliği güç biraz.Focus styi açmak için oyun legal ve multiplayerde oynanılmalı ve 5 kez fordlarla yarış kazanılmalı.Ya da hile lazım :kıhkıh: 

http://nfs.com.ru/downloads.php?view=2036&download_id=2036

Setup dosyası iso 5.30 gb torrentden indirebilirsiniz arkadaşlar.

capture0301002201300164.jpgcapture0471002201300453.jpgcapture0201002201300063.jpg

capture0271002201300135.jpgcapture0281002201300145.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bugun bir oyuna gireyim dedim campaign bitmisti. Multiplayerdan Focus STyi açtim. Modlu Bugattiden sonra bu ne ya dedim gitmiyor bu :D herneyse koskoca EA games bizim arabanin stoplarini nasil yapmis bir bakin.

Bunlar park

IMAG1789_zps491cba37.jpg 

Bunlarda stop

IMAG1790_zpsf3d16f35.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

real racıng 3 android de oynuyorum herkese tavsiye ederim..

FOCUS RS var .. :)

720 p izleyin.

http://www.youtube.com/watch?v=edsHaGAsDKo

Real racing 3 ü daha önce konuşmuştuk.

Bende focus RS ful modlu, Ford GT stock ve Shelby GT500 ful modlu (benim en sevdiğim arabadır yeni GT500 dolar milyoneri olsam sadece Shelby GT500 alırım :) )  Ama stok en iyi giden araba SRT Viper GTS diyebilirim. GT-R da orta derece modlarla deli yürüyor tüm yarışlarını bitirdim. Aventador modsuz hiç yürümüyor, modları da çok pahalı. Mp4 12C yi yolda tutmak imkansız beğenmedim. Charger R/T ise alışveriş arabası gibi kötü gidiyor. GT3 RS biraz modlayınca fena değil ama uçmuyor yani.. Oyun çok zor. Agera lar CCx ler falan 2milyonun üstünde ve 5 milyonluk krediyi adamlar 170TLye satıyor. Kafayı yemişler aventadordan biliyorum ki 2Mluk araba bile alsan en az 2M da mod için harcaman lazım. Yakında bırakacam oynamayı.

Bu arada androidi boşverin ipad4 te real racing öyle bir oynanıyor ki :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.