Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagaja Yarım Damacana Su Döküldü...

Alper Albayrak

Soru

Bagajda damacana ile su vardı,damacananın devrilmesi sonucunda yarısıdan fazlası bagaja döküldü,suyun büyük çoğunluk stepne havuza dolmuş,geri kalanı ne oldu bilmiyorum ,tahliyede yok sanırım.Kısa süreli park sensör arızası verdi araç.Ne yapmam gerekiyor,çok problem çıkartırmı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

geçmiş olsun basınçlı hava ile elektronik bölgeleri kurutabilirsiniz yıkamacılarda bulabilirsiniz. bende bagaj havuzu var. sizde dökülen suyun miktarı çok fazla tabi ama alırsanız sizin için faydalı olur.

Teşekkürler abi,bugün yıkamacılara,oto kuaförlere gittim bişey olmaz suyun çekmissin zaten diyorlar,geriye elektronik aksamlar var ondada şansım ön tarafa geçmemiş su.Stepnenin orda  ufak bi soket var muhtemelen ondan park sensör hatası veriyor ama emin de değilim ordaki soketin ne soketi olduğundan...

Geçm,ş olsun...

Bir şey olmaz.

Kışın zor kurur, bir süre de sevimsiz kokar,sen alışırsın o da kurur gider yaza...!?

Teşekkürler Cem abi,kokuya razıyım elektronik arıza çıkarmasında.... :wacko:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Teşekkürler Cem abi,kokuya razıyım elektronik arıza çıkarmasında....

Çıkarmaz dert etme, çıkarırsa bir WD-40 sıkımlık canı var.

Bagaj havuzu da almaya niyetlenirsen de sor mutlaka: "Bu havuz kaç litre su ile doluyor?" diye... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Her aldığım arabada bagaj havuzu alırım. Damacana suya etkisi olmaz ama ıvır zıvıra karşı ek önlem oluyor. http://www.ypsplast.com.tr/ana-sayfa.html

Sağolasın Engin abi,şu sıkıntıyı bi atlatıyım bakacam artık havuz işine...

Çıkarmaz dert etme, çıkarırsa bir WD-40 sıkımlık canı var.

Bagaj havuzu da almaya niyetlenirsen de sor mutlaka: "Bu havuz kaç litre su ile doluyor?" diye... 

Bu havuz problemlerinden  hiç kurtulamayacağım galiba  :)

Alper Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Her aldığım arabada bagaj havuzu alırım. Damacana suya etkisi olmaz ama ıvır zıvıra karşı ek önlem oluyor. http://www.ypsplast.com.tr/ana-sayfa.html

Ben bu firmadan 2012 HB aracım için havuz aldım ama küçük geldi...Bende iade ettim... Sorun ilk gelen araçlardaki stepneyle alakalı sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabanın içinin bayağa kuruttum halı yıkama makinası ve güneş takviyesiyle,arka park sensörlerine hem bagaj içinden hemde alttan basınçlı hava tuttum.Dünden beri park sensör hatası vermiyor araç biraz keyfim yerine geldi ^_^  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.