Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus3 Bilmediklerimiz, Yeni Keşfettiklerimiz.

Eyüp Gökmen

Soru

Herkese Merhabalar ; 

Bazı arkadaşlarımız böyle bir konuyu gereksiz görebilir ama ben çok faydalı olacağına inanıyorum.Detaylı inceleme fırsatı olmayanlar ve ya katalogda yazılmayan özellikler veyahutta daha önceden bu kadar fazla elektronik özelliğin olduğu bir araç kullanmayanlarımız mutlaka vardır.İsterim ki bu başlık altında herkes f3 hakkında yeni öğrendiği, keşif ettiği şeyleri yazsın ve ya aklında bir soru varsa belirtsin.

Mesela ben bugün yeni bir şey öğrendim araç ile ilgili. Sınava gidiyordum garaja indim aracı kumandadan açtım o ara bir sigara yaktım içmeye başladım 1-2 dakika geçtikten sonra araç kendiliğinden kilitlendi ve çok hoşuma gitti böyle bir özelliğinin olması :) Mutlaka daha hepimizin bilmediği böyle ufak tefek şeyler çıkacaktır arabala ile ilgili. Mesela benim merak ettiğim bir kaç şey var bunları da soruyum sizlere yeri gelmişken.Şimdi ilk olarak bildiğim kadarıyla style paketlerde bluetooth yok fakat bugün dikkatimi çekti ekranda bluetooth simgesi gördüm olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? İkinci olarak araca yazılım güncellemesi geldi mi gelmedi mi nereden öğrenebilirim ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Kolu ileri ittirin... Ön tarafa dogru ittirin... Yukarı yada aşagıya demiyorum arkadaslar... ileri ittirince bip sesi çıkıyor araçtan...

follow me özelliği farları yaktığını bildiriyor. olması lazım kullanmadığım için tam emin değilim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kolu ileri ittirin... Ön tarafa dogru ittirin... Yukarı yada aşagıya demiyorum arkadaslar... ileri ittirince bip sesi çıkıyor araçtan...

Tamam ıste ılerı ıtınce hepsı yanar farların.Yukarı kaldırınca sadece sag on ve arka,asagi indirince sadece sol on ve arka yanar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

konu hortlatayım:

bir kaç gündür dikkatimi çekiyor( öncesinde olmadığını düşünüyorum) aracı kapatım indikten sonra 30-40 sn farlar açık kalıyor.Folow me denen olay eski focusumda da vardı.Ama istersen aktif yapıyordun.
Şimdi bunu nasıl devreden çıkaracağımı uğraştım ama yapamadım.Yardım please ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

konu hortlatayım:

bir kaç gündür dikkatimi çekiyor( öncesinde olmadığını düşünüyorum) aracı kapatım indikten sonra 30-40 sn farlar açık kalıyor.Folow me denen olay eski focusumda da vardı.Ama istersen aktif yapıyordun.

Şimdi bunu nasıl devreden çıkaracağımı uğraştım ama yapamadım.Yardım please ;)

hiç kullanmadığım bir özelliği lakin bilgi ekranının olduğun yeri kurcalayınca bi ara  gömüştüm bekleme süresi ve açık kapalı  diye seçenekleri vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hiç kullanmadığım bir özelliği lakin bilgi ekranının olduğun yeri kurcalayınca bi ara  gömüştüm bekleme süresi ve açık kapalı  diye seçenekleri vardı.

O özellik açık olmasa da arabadan inmeden bi kere selektör yapınca yine 20 saniye yanıyor.

İşin garip tarafı bende de kapalıydı ancak birkaç gündür kendi kendine yanmaya başladı, yağmurlu havalarda falan kendiliğinden mi açıyor acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

O özellik açık olmasa da arabadan inmeden bi kere selektör yapınca yine 20 saniye yanıyor.

İşin garip tarafı bende de kapalıydı ancak birkaç gündür kendi kendine yanmaya başladı, yağmurlu havalarda falan kendiliğinden mi açıyor acaba.

bkz. gecikmeli far ayarları

toprağım sen yinede bi göz at ayarlara bak  kaç saniye olduğuna..  bende ilk başlarda  açık kalmasına  sinir oluyordum sonra o ayarları değiştirdim. 

ha birde  far sensörü açıkmı far açma kapama  tuşu kaçıncı tıkta  bırakıyorsun..   hani olur ya dalgınlıkla   açık kalır falan bi kontrol et...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bkz. gecikmeli far ayarları

toprağım sen yinede bi göz at ayarlara bak  kaç saniye olduğuna..  bende ilk başlarda  açık kalmasına  sinir oluyordum sonra o ayarları değiştirdim. 

ha birde  far sensörü açıkmı far açma kapama  tuşu kaçıncı tıkta  bırakıyorsun..   hani olur ya dalgınlıkla   açık kalır falan bi kontrol et...

Yok ayarlardaki ayarı kapalı. Far düğmesinde ise O konumunda, otomatik yani, aldığım günden beri hiç ellemedim. Bugün kendiliğinden yanmadı mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

daha önce bahseden olmadı sanırım. bu özelliğin varlığını da dün tesadüfen keşfettim. aracı kilitleyip kapama tuşuna basmaya devam ettikten sonra açık camların kapandığını gördüm. sırf bunun için modül takmayı bile düşünmüştüm. aracın kendisinde varmış :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

daha önce bahseden olmadı sanırım. bu özelliğin varlığını da dün tesadüfen keşfettim. aracı kilitleyip kapama tuşuna basmaya devam ettikten sonra açık camların kapandığını gördüm. sırf bunun için modül takmayı bile düşünmüştüm. aracın kendisinde varmış :))

Otomatik cam kaldırma indirme var evet. Hatta 4 camı programlayıp istediğiniz camın açılıp açılmamasını sağlayabilirsiniz. Bkz. Cam Programlama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.