Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Alıp Pişman Olanlar

semih yılmaz

Soru

Focus 3 alarak iyi bir seçim yaptığımı düşünerek sürekli kendimi kandırdığımı farkettim. Bence verdiğim paraya değecek bir araba değil.Sebeplerine gelince; 

-Nerdeyse 60000 tl verdiğim full donanımlı arabada park sensörü yok sonradan taktırdım.

-Bu boyutta bir araba için bagajı çok küçük, arkadaşlar gördüğünde dalga geçtiler bu ne böyle polo kadar bagaj diye

-Pek çok ek yerinde hata var tam temas etmiyor

-Şöför kapısının kapı fitili aldığımda atmıştı, değiştirdiler sonra yine attı

-Daha 1 yaşını doldurmamış arabanın direksiyonundaki çakma krom görünümlü kaplama soyuldu kabardı

-Geçenlerde sağ ön çamurluğu vurmuştum amortisor vs aksamı değiştirdiler. Sonra ses yaptığı için gittim amortisor kulesi mi arızalıymış onu da değiştirdiler.Şimdi yine ses yapıyor bilmem bu sefer neyi değiştirirler.Yani anlayacağınız serviste de iş yok

-Sıfır araba aldım arıza çıkarmasın diye en az 10 kere servise gittim böyle bi rezalet var mı 

-2 arkadaşıma da focus aldırmıştım şimdi hem kendim hem de onlar için pişmanım.Keşke golf alsaydım ya da insignia 1.4 alıyordum sonradan vazgeçtim onu alsaydım.

Bıktım servise gidip gelmekten 99 model polom vardı servise bile uğramazdım. Arabamı satışa çıkarıyorum sizce ne kadar eder

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Focus 3'de otosan oldukça cömert ve istekli davrandı. Hangi donanım rakiplerinde vardı ilk geldiğinde ? Ayrıca avrupa'da ne varsa bizede sunulmaya başladı.

Abd'den avrupa'ya geçiş veya yeni donanımların focus'a eklenmesinde otosanın hatası olduğunu düşünmüyorum özellikle focus 3'de hiç böyle birşey düşünmüyorum.

Kaldıki b-max ve Makyajlı Fiesta ardından gelecek olan kuga ve mondeo doğrular nitelikte dolu olduğu gözleniyor. 

Donanım derken kastım aslında bizim doymak bilmezliğimiz iyi bir şoföre park asist ne gerek ama yok efendim şu olmazsa olmaz bu olmazsa bu olmaz haliyle durum mukayeseye açık bir hal alıyor.F3 Türkiye'ye ilk geldiğinde renkli tft ekranla mı geldi, navigasyon var mıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu arada su aralar en alinasi araclar VW de.. 52 bin liraya tiguan, 42 bin liraya golf alabiliyorsun.. Jetta ve polo haric gayet kaliteli araclar bunlar.. Dolayisi ile fiyatlarida gayet normal.. 45 bin liraya clio satiyorlar bu ulkede. .neymis dizelmis.. hasxxx...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ha 40 bin liralık focusa binmişin, ha torosa hiç bir fark yok, sadece her ikisindede rt standart ( radyo teyp ) :P:D

Sonrada full'ü pahalı diye kızarsan yakup'ta sana kızar .)

Boş araba almak istedikten sonra ne mallar var piyasada Ford'tan ucuz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben fiyatlara hiç bir zaman kızmadımki ??

benim kızdığım otosanın 51 lira karşılığında focus değilde uçak sattığını zannetmesine kızıyorum :D

yine diyorum insan bi alarm barim koyar ya :D

51 lira değilde hadi 52 verseydimde canım sıkıldıkça alarmını öttürseydim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bagaj boyu, park sensörü ve görünürdeki hatalar siz aldıktan sonra çıkmadığı için ben geçerli sebepler olarak görmüyorum malesef.Fabrika hatası olan şeyler tamamen şans işi, aynı arızadan 3 kere gidinceki tüketici olarak farklı haklara sahip oluyorsunuz diye hatırlıyorum da tam bilmiyorum forumda detayı vardır muhtemelen.

Haklı olarak bıkmışsınız gidip gelmekten de aracı aldırdığınız iki arkadaşınız da mı aynı durumda arabalarından bıkmış soğmuş nefret eder vaziyetteler onu da merak ediyorum?

ben fiyatlara hiç bir zaman kızmadımki ??

benim kızdığım otosanın 51 lira karşılığında focus değilde uçak sattığını zannetmesine kızıyorum :D

yine diyorum insan bi alarm barim koyar ya :D

51 lira değilde hadi 52 verseydimde canım sıkıldıkça alarmını öttürseydim :D

Valla çift kilit ve alarm işine ben de katılıyorum da bu devirde ne kadar farkettirir onu da bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Turkiyede kim 60 bine park sensorsuz focus aliyor ki? Burda bir gariplik var.

Ben temmuz ayinda sedan metalik dizel titanium plus araci 55 e aldim. O donemde ayni sinif tum araclara baktim fiyat donanim performans acisindan en optimum aracti ki forumda bilinir focus 3 almayacagimi soyluyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.