Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Laptop Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

1,5 yıldır Asus N56VZ kullanıcısıyım, :nazar: intel i7 işlemci, 12 GB ram, 4 GB Nvidia ekran kartı ve 1TB Seagate HDD özellikli, gayet sessiz, süper performanslı, uzun batarya ömrü ve ısınma problemi olmayan bir makine olarak size tavsiyemdir. :yeah: Daha önce Dell, HP ve Sony laptoplardan sonra neler çekmişim meğer diyerek eski günleri arada bir yâd ediyorum :muha: Dell sorun çıkarıyodu, HP ısınıyodu ve pili dayanmıyodu, Sony ise performanssız ve çok fazla bağırıyodu, Sonunda Asus ile tüm bu sorunlardan kurtulduk şükür ^_^

Bende N56JN modeline yöneldim. Genel olarak güzel bir laptop. Garip bir şekilde 1080p ekranli en düşük laptop bu artık telefonlarda bile 2K ekran var geçilmeli 1080pye
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende N56JN modeline yöneldim. Genel olarak güzel bir laptop. Garip bir şekilde 1080p ekranli en düşük laptop bu artık telefonlarda bile 2K ekran var geçilmeli 1080pye

güzel görünüyor. 1080p bile şu aşamada gereksiz (17" olsa bi derece), günlük hayatta kullandığımız bir çok şey bu çözünürlükte değil. mesela ben chromeu varsayılan olarak %125 olarak kullanıyorum anca görüyorum.

telefonların vs 2kya çıkması abartı ve sözde yenilikten başka birşey değil zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asus N56JN aldım :yeah:

http://m.istanbulbilisim.com.tr/asus-n56jn-eb71-notebook-fiyati,131369.html

Ekran çok iyi ama Ozanında dediği gibi çoğu program uygun değil ve yazılar bulanık kalıyor :)

Windows 8.1 berbat 10un çıkmasını bekliyorum

Ve ek olarak touchpad çok güzel. Macbooklarin en sevdiğim yanıdır o iki parmak yukarı aşağı 3 parmakla sayfa ileri geri. Aynısı var bunda da Asus iyi entegre etmiş windowsa. Ve ayarindan daha fazla hareket ekleyebiliyorsunuz.

01fcc3e0ab0589cbab92df90456e4ad9.jpg

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Asus N56JN aldım :yeah:

http://m.istanbulbilisim.com.tr/asus-n56jn-eb71-notebook-fiyati,131369.html

Ekran çok iyi ama Ozanında dediği gibi çoğu program uygun değil ve yazılar bulanık kalıyor :)

Windows 8.1 berbat 10un çıkmasını bekliyorum

Ve ek olarak touchpad çok güzel. Macbooklarin en sevdiğim yanıdır o iki parmak yukarı aşağı 3 parmakla sayfa ileri geri. Aynısı var bunda da Asus iyi entegre etmiş windowsa. Ve ayarindan daha fazla hareket ekleyebiliyorsunuz.

Denetim masası-> Görüntü %125tir sanırım, onu %100 yapıp istediğin kısımları kendin büyüt, windows beceremiyor :)

Kasada macbookla aynı tasarımda genel anlamda :)

biliyomusun bilmiyorumda bilmeyen çok olduğundan yazayım, açma ve uyku tuşunun etrafındaki delik görünümlü şeyler süs, hoparlörler(4 tane) kasanın ön alt kısmında.

Klavyedekiler sticker sanırım, aydınlatma düzgün çalışıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Denetim masası-> Görüntü %125tir sanırım, onu %100 yapıp istediğin kısımları kendin büyüt, windows beceremiyor :)

Kasada macbookla aynı tasarımda genel anlamda :)

biliyomusun bilmiyorumda bilmeyen çok olduğundan yazayım, açma ve uyku tuşunun etrafındaki delik görünümlü şeyler süs, hoparlörler(4 tane) kasanın ön alt kısmında.

Klavyedekiler sticker sanırım, aydınlatma düzgün çalışıyor mu?

Evet o tamamen hoparlör değil ama orda hoparlörler B&O marka

Fotoğrafla belli olmuyor ama şurada hoparlörler

9db2f5ae52a8cdf4558dcf97d9e960ee.jpg

Ve sağ taraf tabiki.

Klavye alttan aydınlatmali değil malesef bir üst N56da vardı zaten 5 6 çeşidi var bluerayli olan falanda var. Bu giriş modeli gibi ekstra fullhd ekran var işte

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değil işte süs onlar hoparlörler burada

70be0a9b1321d65845df55b83240b5cf.jpg

Parlaklık tuşlarıyla aydınlatma tuşlarını karıştırmışım.

Karşıdan bakınca kasa benimkiyle baya aynı görünüyo ama çok farklıymış. Altlar yanlar filan metal mi?

@Sabri Özer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değil işte süs onlar hoparlörler burada

70be0a9b1321d65845df55b83240b5cf.jpg

Parlaklık tuşlarıyla aydınlatma tuşlarını karıştırmışım.

Karşıdan bakınca kasa benimkiyle baya aynı görünüyo ama çok farklıymış. Altlar yanlar filan metal mi?

@Sabri Özer,

Yok benim orda delik bile yok ses zaten fotoda gösterdiğim yerden geliyor anliyorum yani :D

ff68d2fdd4c4d1aea07576c7a2a11410.jpg

Asus N56JN (840m) Review - Theje's Notebook Reviews: https://youtu.be/GtYp6Bro20g

Bu tam olarak. Videodaki abimiz beğenmemiş ama o ayrı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok benim orda delik bile yok ses zaten fotoda gösterdiğim yerden geliyor anliyorum yani :D

Asus N56JN (840m) Review - Theje's Notebook Reviews: https://youtu.be/GtYp6Bro20g

Bu tam olarak. Videodaki abimiz beğenmemiş ama o ayrı :D

Evet üst görüntü dışında uzaktan yakından alakası yokmuş :D

Bendeki bu, aslında bu da değil siyahı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet üst görüntü dışında uzaktan yakından alakası yokmuş :D

Bendeki bu, aslında bu da değil siyahı

Win 8 kullanıyorsun sende dimi ?

Çok kasmışlar kilit ekrani falan.

Windows 10un reklaminda klasik windows deneyimi diye yazmışlar zaten :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaz sonundan evvel 10 beklenmiyor.

2.800 liraya alacaktın bi air kafa rahat :D Plastik kasadan kurtulacaktın, pehh [emoji14]

http://store.apple.com/tr-edu/buy-mac/macbook-air

Metal kasa canım benimkisi :) ve 6.000lik macbook proyla eşdeğer :D

Macintosha verilen paraya bak ya 3.500 lira ekstra sadece Mac OS için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.