Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Panel Gece Görüntüleri Ile Standart Ses Sistemi Gece Görüntüleri Karşılaştırması

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Evet...Aracına aramızda o kadar sony taktıran oldu da bir Allahın kulu gece görüntülerini koymadı şuraya...Alın size fotolar...Hemde kıyaslamalı...

Bu Sonyli Sistem...

img0169ys.jpg

Bu Mevcut sistem...

img0179cm.jpg

Yakından SONY panelin gece görüntüsü...

img0170rr.jpg

Yakından Mevcut sistemin görüntüsü...

img0177fw.jpg

Bence Sonyli sistem daha güzelgözüküyor..Ne dersiniz ?

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi çerçeve ve ekran bekliyorum...Bu arada bu panelde bu ekran varken MUTE-DISPLAY VE INFO tuşları çalışmıyor....Nedeni hakkında 2 ihtimal var..Ya panel arızalı ya da bu ekran varken Sony Panelin Mute-Display ve İnfo tuşları devreye girmiyor....

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sony panel gerçekten çok şık, ancak eskisinin kullanım rahatlığı inanılmaz. bence sony panel olmasada olur da ekranların (kendi adıma konuşuyorum) değiştirilmesi şart. C maxte gördüğüm ekrandan sonra bu gün dikkat ettim de bendeki ekranda ne yazıyor hiç bakmadım galiba :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Panele uygun cerceve bulabildin mi Bora abi ? Ve 4.2lik ekran mi alicaksin ?

Yok işte...Çerçeve bulamadım...Ekranı da Mertol yollayacak....Beklemedeyim...Ama mutlaka değişmesi gerekiyor bence bu sistemin..Hatta mümkün olsa da Sonyli sistemin modülünü de bulabilsem keşke....Navigasyonlu 5 inçlik ekranda olabilir tabi...Bakalım artık hangi çerçeveyi ve ekranı bulabilirsem onu takacağım...Ümit halı hazırdaki standart çerçeve kullanışlı ama şık değil açıkçası..Hele ekran facia...Gösterge ekranı bile bu kadar sırıtmıyor,arabanın tam ortasında "GOBAĞİNDA" dandik ötesi bir ekran var yaaaa.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha önce de defalarca yazdım gerek parlak siyahın parmak izi avcısı olması, gerekse tuşların kullanım zorluğu nedeniyle bir tek SONY yazmasını sağlamak için değiştirmeyi ben kendi adıma abes buluyorum.

Marka takıntım zaten yoktur, ayrıca SONY imrenilecek bir marka da değil, hani Bang&Olufsen falan yazsa anlayacağım.

Beğenenler taksın ve güle güle kullansın.

Ekran konusunda da üşüncelerim farklı değil, ben araç kullanırken yolu izlerim, ekrandan da temel bilgiye bakarım, ister renkli olsun ister monokrom hiç farketmez.

Harici navigasyon da fazlası ile iş gördüğünden daha fazla uğraşmamı gerektirecek bir durum yok.

Bunlara harcanacak parayı yürüyen aksamı iyileştirmeye harcamayı yeğlerim.

Tercihler, tercihler....

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu sony panel ile telefon numarası çevirmekte ayrı bir dert olur ...dokunmatik multimedya ekran olmadıktan sonra , değiştirmek benim için saçma geliyor ... çünkü sony ergonamik değil , sadece şekil ... ve bence hatalı bir model ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu sony panel ile telefon numarası çevirmekte ayrı bir dert olur ...dokunmatik multimedya ekran olmadıktan sonra , değiştirmek benim için saçma geliyor ... çünkü sony ergonamik değil , sadece şekil ... ve bence hatalı bir model ...

Telefon numarası çevirmek mi?

Sesli komut sistemini kullanıyorum yoğun şekilde; ben açma kapama dışında neredeyse dokunmuyorum panele; herşeyi direksiyondan yapıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende sesli komutu kullaniyorum zaten çoklukla.. ses açma kapamayı falan da direksiyondan yapıyorum... beyler yapmayın aracın dashboardu sony panelle ve yüksek cozunulurlu ekranla cok daha şık duruyor... Hoparlörleride degistirdinmi super bir ses kalitesi alabilirsiniz .... bence acilen sony panel ve ekranla degişin on konsolun goruntusunu... Bu arada focus clubın rusya da da bir benzeri var, adamlar acayip şeyler yapıyorlar arabAlarina yav... Sony sistemin subwooferlı orjinalini takiyorlar arabaya... ben arabayi kestirmem diyenler baksin bir, arabayi nasil kesiyorlar gorun ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.