Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sony Panel Gece Görüntüleri Ile Standart Ses Sistemi Gece Görüntüleri Karşılaştırması

Bora A.

Önerilen Mesajlar

metal parçası olarak görüyorsanız tabiki hiçbir konuda anlaşamayız

Takıldığımız kelime metal değil "parça" :P

Şaka bir yana ben de bakıyorum zaman zaman ve güzel şekil verilmiş bir metal yığını olarak görüyorum. Özellikle plastik ve cam eklemelerle daha da bir hoş olmuş sanki...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki Aydin abi icin iç mekan cok onemli :) ama ben camdan bakip izleyenlerdenim. O yuzden 2013 hazirani gibi 18" janta kayabilirim :) ee ilk araba bu deneme yanilmayla deneyim kazanmak gerek

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Demekki Aydin abi icin iç mekan cok onemli :) ama ben camdan bakip izleyenlerdenim. O yuzden 2013 hazirani gibi 18" janta kayabilirim :) ee ilk araba bu deneme yanilmayla deneyim kazanmak gerek

tabiki , pantalonu gösteren ütüdür :) , kadını gösteren gözüdür :kıhkıh: , arabayı gösteren jantlarıdır :fikir:
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabiki , pantalonu gösteren ütüdür :) , kadını gösteren gözüdür :kıhkıh: , arabayı gösteren jantlarıdır :fikir:

Tolga abi senin arabada yay vardi yanlis hatirlamiyorsam birde EBdu himpeksde 5 kollu lansman janti var aslinda ilgilenirsen bulunur birsey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tolga abi senin arabada yay vardi yanlis hatirlamiyorsam birde EBdu himpeksde 5 kollu lansman janti var aslinda ilgilenirsen bulunur birse

biraz daha üzerindeki lastiklerin canını çıkartayım , birde bu yeni mondeo'ların jantları'da fena değil , bir replicaları filan çıksın , acele etmemek lazım ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz daha üzerindeki lastiklerin canını çıkartayım , birde bu yeni mondeo'ların jantları'da fena değil , bir replicaları filan çıksın , acele etmemek lazım ...

Tanidik bir lastikcide takmiştim ben denemelik bu 45 yanak bizde 40 yanak olacak

IMAG0317_zps5ff5ad2a.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben aracın dışındayken, dışına hayran içine binince içine hayran hayran bakan, ilginenen hatta direksiyonu zaman zaman kızım benim diyerek seven, beğenen ne bileyim sanki bir parçam gibi görüyorum... Heralde beni bu sevgi mutlu ettiği için çok keyif alıyorum......

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

standar ses sistemi panelinin mat yapısı kullanışlı tabiii... ancaaak focusunuz titanyum donanımlı ise otomatik klima ile ve yan havalandırma ızgaralarıyla standart sistemin ön paneli gündüz gözüyle çok alakasız duruyor... Ayrıca aslında bu otomobilin titanyum donanımında sony avrupa ülkelerinde standart... Bizdeki standart ses sistemi ise düşük modellere konulmuş...

Jant hususuna gelirsek aynı sony gibi o da yurtdışında x paketle standart geliyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

stANdart panelde 5 inç i nasil uyduracaksınız? Yokki öyle bir konsept ? Daha doğrusu varda bulmak çok zor....Kaldı ki panel ve çerçeve çokda pahalı bişey diil ekran da pahalı degil....Eee iyi 4 hoparlörde 400 civarında ... Al sana gayet yeterli bir ses sistemi ve görüntüsü.... Ya Sony fordla son zamanlarda bütünleşmiş bir marka... orjinal ford sonyli olur düşüncesi yerleşmiş... Orada sony yazmayınca sanki arabada bir eksik varmış gibi geliyor insanlara ... Olay bundan ibaret....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

stANdart panelde 5 inç i nasil uyduracaksınız? Yokki öyle bir konsept ? Daha doğrusu varda bulmak çok zor....Kaldı ki panel ve çerçeve çokda pahalı bişey diil ekran da pahalı degil....Eee iyi 4 hoparlörde 400 civarında ... Al sana gayet yeterli bir ses sistemi ve görüntüsü.... Ya Sony fordla son zamanlarda bütünleşmiş bir marka... orjinal ford sonyli olur düşüncesi yerleşmiş... Orada sony yazmayınca sanki arabada bir eksik varmış gibi geliyor insanlara ... Olay bundan ibaret....

Var, hatta bu şekilde ülkemize giriş yapacak ve isteyen alacak.

Olay markadan ibaret değil.

Fuar'da detaylı inceleme fırsatı buldum f2 sony'den aşağı kalır yanı yoktu sistemin..

Millet kendini kandırmasın boşuna :D sadece sony yazıyor felan diye, yemin ediyorum görevliler okusa bir yerleri ile gülerler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha öncede sony sistem incelememde yazmıştım ... Sony yazması dışında fark yok diyenlere katılmadım asla... Fark bariz ve gerçekten bekleseymişim keşke dedirtti... Ama sırf sony yüzünden de arabamdan soğuyacak diilim... Bugün 4 tane JBL hoparlör baktım denedim, Sony falan diil aslolan Asıl önemli olan Hoparlör....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.