Jump to content

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

Olcay Sert
1 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Wifi çekim gücü sıkıntılı;

diğerleri tamamda bu senle alakalı bence abi, gerçi Gürkan ağada öyle demişti, lakin bende hiç sıkıntı olmadı. ki genelde 4k içerik izliyoruz

FireTv nin en olumsuz yanı Türkçe olmaması 😕 yoksa tasarım ve kullanışlılık üst düzeyde

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 312
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Yakup Çağatay

32

• Olcay Sert

26

• Onur Sezgin

21

• H. Cenk

17

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Hiç anlamam TV işlerinden. Bir arkadaşla benzer bir eski ama çok kaliteli plazma Panasonic TV kullanıyoruz. Ama aptal cinsinden, etflix sorun oluyor, bilgisayardan çok zor oluyor deyince Mi Stick sipa

TV geldi, montaj da servis tarafından yapıldı. Biraz kullanalım, üstüne konuşacak bi şey varsa yazarım.   

Bu tv işi beynimi yaktı benim milyon çeşit tv var bunu aldım bakalım gelince yorumlar... https://www.teknosa.com/philips-55oled80512-55-139-ekran-ambilightli-4k-uhd-oled-android-tv-p-110019450

Yayınlanan Görseller

Teoman S.
Şimdi, Olcay Sert yazdı:

diğerleri tamamda bu senle alakalı bence abi, gerçi Gürkan ağada öyle demişti, lakin bende hiç sıkıntı olmadı. ki genelde 4k içerik izliyoruz

FireTv nin en olumsuz yanı Türkçe olmaması 😕 yoksa tasarım ve kullanışlılık üst düzeyde

Ohoooo. Benim internet artık fiber 😄 8 mpbs alırken dahi çekim ve kopma olmuyordu. Gürkan agada da demekki sıkıntı çıkmış. Ama mi box ın büyük kısmı sorun oluyor. Aman seninkine nazar değmesin. Türkçe olmaması neden sorun? Şimdi luncher yükleyebilirsin ayrıca zaten açılışta yüklediğin uygulamalar ortada son olarkata uygulamaların adı Türkçe.

Biliyorsun telegramda çoğu kişi kullanmadan ben aldım getirip kullandım sonra isteyenlere sattım 😄 hatta çin versiyon mi box aldım ve kullandık hatta @Yahya Akman da biliyor 4K gelmeden ona yolladım kullandı sonra Hakan'a verdik.  Uzun lafın kısası kişiye göre değişir bana Amazonun artıları daha fazla geliyor.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Teoman S.
9 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

THY de çalışanlara sorun değil, bana sorun değil de, diğerlerine sorun olabiliyor

Alakası yok 😄 Herkes yapar videolar var sonuçta 😄

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Cem Boneval
16 saat önce, Teoman S. yazdı:

Mi Stick ise F/P olarak en ideali HD ve ufak olduğu için alınır.

Hiç anlamam TV işlerinden. Bir arkadaşla benzer bir eski ama çok kaliteli plazma Panasonic TV kullanıyoruz. Ama aptal cinsinden, etflix sorun oluyor, bilgisayardan çok zor oluyor deyince Mi Stick sipariş ettim adına. 

Ben bu kadar kolay kurulan, pratik çalışan ve işe yarayan alet görmedim. Ertesi gün kendimize de aldım. Küçük, HDMI portuna takılıyor, USB'den elektriğini alıyor, BT uzaktan kumanda mükemmel çekiyor, wifi şak diye bağlanıyor, çalışması hızlı, hiç şikayet edilecek yanı yok. Bu fiyata mükemmel. Böylelikle evimizde süper smart bir eski TV oldu.  

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Teoman S.
7 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Hiç anlamam TV işlerinden. Bir arkadaşla benzer bir eski ama çok kaliteli plazma Panasonic TV kullanıyoruz. Ama aptal cinsinden, etflix sorun oluyor, bilgisayardan çok zor oluyor deyince Mi Stick sipariş ettim adına. 

Ben bu kadar kolay kurulan, pratik çalışan ve işe yarayan alet görmedim. Ertesi gün kendimize de aldım. Küçük, HDMI portuna takılıyor, USB'den elektriğini alıyor, BT uzaktan kumanda mükemmel çekiyor, wifi şak diye bağlanıyor, çalışması hızlı, hiç şikayet edilecek yanı yok. Bu fiyata mükemmel. Böylelikle evimizde süper smart bir eski TV oldu.  

Hocam tamamen katılıyorum. Bu bir nesneyi keşfettikten sonra onun daha iyi ve kalitelisini araştırmayla daha iyileri ortaya çıkıyor. Araba gibi düşünün: Yaya gittiğin bir yere serçeyle gitmek sonra; Renoyla, Fordla, Mercedesle gitmek gibi 😄 Mesela Olcay'ın dediği gibi Nvidia Shield başta ondan sonra Amazon ve Mi Box lar geliyor. Konu tamamen kişiye açık bir durum. Ama siz birde Fire Sticki deneyin..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 3 hafta sonra...

TV değil ama soundbarlar hakkında tecrübesi olan var mı özellikle şu model hakkında. 

https://www.samsung.com/tr/audio-devices/soundbar/3-1-ch-soundbar-black-hw-t650-tk/

En iyi F/P bunda gibi gördüm. 

Evde olan , forumumuzun ilk tüketici konularından olan LG ev sinema sistemi dün tamamen mevta oldu. Philips Tv nin kendi sesi fena değil ama böyle bir şey alayım diyorum. Yüksek fiyatlı güzel sistemler var ama 1500-2000i geçmek istemiyorum. 

Bunların ses kalitesi nasıldır .  Yaklaşık 35 m2 lik odada sinema deneyimi nasıldır. 

Bir de anladığım kadarıyla tv ile bağlı değilken başka BT kaynaklarının sesini çalabiliyor. Mesela telefondaki müzikleri radyoyu BT ile bunla dinlemek mümkün mü ? 

Son olarak Philipse bağlayabilirim değil mi ? Samsung TV zorunluluğu yok

Bilale anlatır gibi anlatırsanız çok memnun olurum. 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Mertcan Çelik

Kalite olarak bilmiyorum ama bluetooth ile çalışan her şeye bağlanıyor abi, TV, telefon ipod fark etmez. Aynı şekilde desteklediği aux/optik/hdmi ile de marka bağımsız çalışır. Abim bilgisayarda kullanıyor mesela.

Bazıları direkt tv'ye bağlanıyor bluetooth ile, bazıları HDMI ile bağlanıyor, kaynağın HDMI'ını buna bağlıyorsun, bundan çıkanı TV'ye bağlıyorsun. Birden fazla kaynak olduğunda bu sorun yaratabilir. Mesela hem digiturk hem mibox varsa onun detayına bakmak gerekir.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Serdar yaman
Bir saat önce, H. Cenk yazdı:

TV değil ama soundbarlar hakkında tecrübesi olan var mı özellikle şu model hakkında. 

https://www.samsung.com/tr/audio-devices/soundbar/3-1-ch-soundbar-black-hw-t650-tk/

En iyi F/P bunda gibi gördüm. 

Evde olan , forumumuzun ilk tüketici konularından olan LG ev sinema sistemi dün tamamen mevta oldu. Philips Tv nin kendi sesi fena değil ama böyle bir şey alayım diyorum. Yüksek fiyatlı güzel sistemler var ama 1500-2000i geçmek istemiyorum. 

Bunların ses kalitesi nasıldır .  Yaklaşık 35 m2 lik odada sinema deneyimi nasıldır. 

Bir de anladığım kadarıyla tv ile bağlı değilken başka BT kaynaklarının sesini çalabiliyor. Mesela telefondaki müzikleri radyoyu BT ile bunla dinlemek mümkün mü ? 

Son olarak Philipse bağlayabilirim değil mi ? Samsung TV zorunluluğu yok

Bilale anlatır gibi anlatırsanız çok memnun olurum. 

Ben bu ürünü aldım. https://www.teknosa.com/sony-htg700-31-kanal-dolby-atmos-subwooferli-sound-bar-p-110106074

benim tvde philips ona sorunsuz şekilde bağlandı tvnin kendi kumandasınada uyum sağlıyor linktekide aynı şekilde bağlanır senin tvye bt ilede bağlanıp müzik dinleyebilirsin abi ✌️

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 ay sonra...
Yakup Çağatay

5.100 TL - Teknosa

Philips 50PUS8505

4.250 TL - Hepsiburada

Philips 50PUS7805

İkisi de 50 inç - Birinde android var ve üst performans ürünü diye geçiyor. Birini arkadaşıma aldık birini kuzene aldık. İkisinden de memnunuz. 

LG'nin kumandası falan olsa bir de bunlarda yazması rahat olacak.

Screen Shot 2021-04-06 at 17.21.15.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Olcay Sert
21 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

5.100 TL - Teknosa

Philips 50PUS8505

4.250 TL - Hepsiburada

Philips 50PUS7805

android li olanı alırdım, en kötü diğerine mibox alsan 500 lira, 4750 lira eder ve mibox ile ambilight kullanamazsın (kullanmak istersen min 450-500tl), ki bence philipsin en iyi özelliği ambilight, yoksa ekran vs normal iş görür

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Mertcan Çelik

Magic remote olmasa bile android ile uyumlu telefondan yönetebileceğin bir zımbırtı vardır diye tahmin ediyorum.

Youtube artık çok problem olmuyor telefondan youtube TV'de yüklüise direkt kullanılabiliyor. TV+ varsa da aynı şekilde de onun dışındaki dosya arama vs konularında ya kablosuz klavye mouse ikilisi ya da telefondan yönetmek şart maalesef.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Olcay Sert
16 dakika önce, Mertcan Çelik yazdı:

Magic remote

android ise tv her türlü air kumanda takılabiliyor

ben şunu kullanıyorum fiyatına göre efsane iş görüyor, görmeseydi çöp olacaktı

image.png.28bcbf1df3a808b5192d381e97b55e3f.png

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.