Jump to content

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

2 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

bu ekran temizlemesi kısmı

iyi mi kötü mü tartışılır bu uygulama, şu şekilde çalışıyor

her pikseli en çok kullanılan pixel kadar açıp kapama işlemi yapıyor ki çok kullanılan pixel diğerlerinden farklı olmasın

düz mantıkta panel ömrünün kısalacağını söyleyebilirim

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 312
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Yakup Ç. A.

32

• Olcay Sert

26

• Onur Sezgin

21

• H. Cenk

17

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Hiç anlamam TV işlerinden. Bir arkadaşla benzer bir eski ama çok kaliteli plazma Panasonic TV kullanıyoruz. Ama aptal cinsinden, etflix sorun oluyor, bilgisayardan çok zor oluyor deyince Mi Stick sipa

TV geldi, montaj da servis tarafından yapıldı. Biraz kullanalım, üstüne konuşacak bi şey varsa yazarım.   

Bu tv işi beynimi yaktı benim milyon çeşit tv var bunu aldım bakalım gelince yorumlar... https://www.teknosa.com/philips-55oled80512-55-139-ekran-ambilightli-4k-uhd-oled-android-tv-p-110019450

Yayınlanan Görseller

Tcl 55p8m almıştım. Panel kırık geldi. İade ettim. Daha işlem sonuçlanmadı ama bu seferde tcl 55C715 Qled tv aldım. Bunu amazon a güvenerek ve 5600 TL fiyat olunca aldım. Prime video ve 4 k yayınları müthiş. HD yayınlar idare eder. Bu fiyata alınacak en iyi tv. Android 9, hdr 10 +, dolby vision&atmos var. 7500 e 55xh9096 alma fırsatını kaçırınca en mantıklı ürün tcl 55C715 kaldı. Şimdilik memnunum. 

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
37 dakika önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Tcl 55p8m almıştım. Panel kırık geldi. İade ettim. Daha işlem sonuçlanmadı ama bu seferde tcl 55C715 Qled tv aldım. Bunu amazon a güvenerek ve 5600 TL fiyat olunca aldım. Prime video ve 4 k yayınları müthiş. HD yayınlar idare eder. Bu fiyata alınacak en iyi tv. Android 9, hdr 10 +, dolby vision&atmos var. 7500 e 55xh9096 alma fırsatını kaçırınca en mantıklı ürün tcl 55C715 kaldı. Şimdilik memnunum. 

Zafer, 1 mi 2 mi? 🙂

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
15 saat önce, A.Coşar yazdı:

1 numara

sony led panel samsung bölgeli kısma özellikli qled

sony eski panel samsungda hdr10+ var 

bütçe varsa 80T daha elverişli parlaklık daha fazla

ses sistemi kullanmayacaksanız sony'nin sesi daha kaliteli çıkar, samsung bildiğin samsung

işletim sistemi sony android gayet güzel kullanan arkadaşlarım var memnunlar ama samsung tizen kullanıyor gayet yeterli bence

bende ses sistemi ve mibox olduğu için zamsung diyorum 🙂 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Olcay Sert
27.01.2020 - 10:10 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

ambilight modellerinden alırdım. Film Dizi keyfini üçe beşe katlıyor. bununda çözümü varmış raspberry ile lakin uğraşacak zaman yok şimdilik.

sonunda bitti diyemesemde %90a ulaştı şu geçen 2-3günlük tatilde ayırabildiğim 1-2 saat ile

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • 2 hafta sonra...
Serdar Eryürekli
27.01.2020 - 11:47 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

artı olarak mi box S alırsan işte o zaman keyifli 4K netfilix HDR modu devreye giriyor. keyfine keyf katıyor. mi box s çok stabil çalışıyor. Smart Youtube ile reklamlarıda engelledim

Tv değiştirmek biraz daha beklesin bakalım.
Bak alıyorummmm.. 😄 Memnunsun değil mi?

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Olcay Sert
Bir saat önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Bak alıyorummmm.. 😄 Memnunsun değil mi?

@Gürkan Çakıroğlu ağam amazondan aldığını üründe; bazen kendi kendine kapanma var, diye şikayet etti.

* dedim 400e okutursun satalım

- çok alıştım dedi böyle iyi 🙂 

deyiverdi

şu gün alacak olsam bide oyun seviyorsam nvidia shields alırdım. ama diğer opsiyonlar için bi kaç alternatif dah çıktı

1. Mi box S 4K

2. Dynalink detay videosu

3. FireTv Stick 4k

Netflix prime youtube iptv işini en ufak ölçekte FireTvStick 4k görüyor. birde çalışması için ekstra adaptör gerekmiyor. @Teoman S. kullanıyor. bazı yerlerinin İngilizce olması sebebiyle hanımdan söz işitmeyeyim diye mibox almıştım.

Gürkan ağa 380e aldı. şimdi 500 civarına çıkmış fiyatlar bence kampanya gelir 400 civarına alınır gene 

Mi tv Stick. mi box ile herşey aynı, işlemci biraz yavaş sadece. oda 250 civarındaydı şimdi 300e satılıyor. işlemci yavaş desemde güncel smartTvlerden daha hızlıdır 🙂 

neyse 3 seçenek var bence hangisini alsan memnun kalırsın. karşılaştırmalar şurdan

gavurca ama aynı kumanda ile mibox ve mistick kumanda ediyor açılışta fark ediyor mibox olması çoğunlukla

şurda da mibox ile firetv karşılaştırması var

Olcay Sert tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Teşekkür 1
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Serdar Eryürekli
6 dakika önce, Olcay Sert yazdı:

e hadi hayırlı olsun 📺 yeni televizyonun

Sağol abi. Hazır hafta sonları evdeyken baya iş görecek gibi.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Teoman S.

Uzun süredir alakam  olduğundan @Olcay Sert in sıralamasına katılmıyorum 😄 Nedeni ise Mi Box S in dez avantajları daha fazla:

1-Wifi çekim gücü sıkıntılı; adaptör alman gerek oda en iyisi ugreen oda min 100 tl. Box i en ucuz alsanda ilave aparatla beraber 500 tl.

2-Daylink in dez avantajı ilave usb için otg gerekiyor ve enerji beslemesi usabden olmuyor.

Avantajları sadece android için ideal olması.

Bende Amazon Fire stcikler var. Çoğu kişiyede onu tavsiye ediyorum.

Avantajları wifi çekim gücü mükemmel. Bluetoth mouse aldınmı sorunsuz istediğini kullanıyorsun. Dezavantajı ise apk yüklemek için Apkpure gibi diğer sitelerden yükleyebiliyorsun ya da Fire a 1 apk kurup pcden atabilirsin. Genelde smart ya da iptv için alacağından bence hepsi ideal. Amazonun ilave artısı ufak olduğu için yanında taşıyıp istediğin yerde kullanırsın.

Mi Stick ise F/P olarak en ideali HD ve ufak olduğu için alınır. Fiyatı bekleyin 250-270 tl arasında hatta şu anda bile kampanya var. Mİ Box ta 350 -450 tl arası.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.