Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Oem 5" Navigasyon

Ozan Kar

Önerilen Mesajlar

Aydın bey öncelıkle allah hayırlı etsın valla size en fazla bir sd karta malolur ama ekran bulun ben denerim bu yazılım ford aracın orjınal programı 2012 11. Ay ama onu hafıza kartına almak bıraz sıkıntı ıso formatlı iki dosya

Siz bu işlemi denedinizmi? Yani dosyaları sd karta atıp bir araçta çalıştırmayı? Mertol abi sd cardin hardware idsi tanımlıyor olmaz gibi birsey demişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu nav ıkı sekılde calışıyor bırıncısı 8'' ekranı olan focus bu cd ıle veya module sd kartı takmak suretı ile program 4.5 gb 8" lik olanda dvd var sanırım bılen duzeltsın bu program dvd ye yazılmış olanda var sd card a kopyalammış olanda var programı kurmaya calıştığınızda zaten ıso formatlı program olduğu goruluyor bunu ister dvd ye ıso programıyla yazdırın ıster 8 gb lıl sd karta kopyalayın ama aydın beyın ekranda sd cart gırısı dvd olmadığından mecburen karta kopyalaması gerekecek ben deneme sansım yok bende ekran yok olsa dener soylerdım ama dosyanın içeriğinde avrupa turkıye dahil haritası ve poi dosyası ve en önemlisi kartı taktığınızda run dosyası var ve bırkac data dosyası

Ozan bey program bende hafıza kartına atılmış haliyle var ama deneme sansım yok ekranım yok daha önce sattığım aracın programları ile karşılaştırdım ufak tefek değişiklikler var bu piyasada duyduğumuz veya bildiğimiz tomtom, igo gibi değil en azından format olarak aynı değil ama bu program ford markasının ebay da baktığınız servıste bır çuval para istedikleri program

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu nav ıkı sekılde calışıyor bırıncısı 8'' ekranı olan focus bu cd ıle veya module sd kartı takmak suretı ile program 4.5 gb 8" lik olanda dvd var sanırım bılen duzeltsın bu program dvd ye yazılmış olanda var sd card a kopyalammış olanda var programı kurmaya calıştığınızda zaten ıso formatlı program olduğu goruluyor bunu ister dvd ye ıso programıyla yazdırın ıster 8 gb lıl sd karta kopyalayın ama aydın beyın ekranda sd cart gırısı dvd olmadığından mecburen karta kopyalaması gerekecek ben deneme sansım yok bende ekran yok olsa dener soylerdım ama dosyanın içeriğinde avrupa turkıye dahil haritası ve poi dosyası ve en önemlisi kartı taktığınızda run dosyası var ve bırkac data dosyası

Ozan bey program bende hafıza kartına atılmış haliyle var ama deneme sansım yok ekranım yok daha önce sattığım aracın programları ile karşılaştırdım ufak tefek değişiklikler var bu piyasada duyduğumuz veya bildiğimiz tomtom, igo gibi değil en azından format olarak aynı değil ama bu program ford markasının ebay da baktığınız servıste bır çuval para istedikleri program

Programı bizlede paylaşmanız mümkün mü? Ben henuz ekranı temin edemedim ancak buluşursak Aydın abinin aracında deneyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şİmdi; ben daha önce bu yazılımı buldum; 3,8 - 3,9 GB büyüklükte ve 4GB sd karta yazılacak şekildeydi. Ancak bunu daha önce yapan arkadaşlar olmadığını kopya sd kartı okumadığını söylemişlerdi bende hiç uğraşmadım.

Şimdi Kenan'ın verdiği 4,5GB sanırım ve 8GB karta yazılması gerek, bunun olup olmayacağı konusunda kararsızım, Kenan kartı göndersen denesek bende; hepimiz anlasak ne oluyor nasıl oluyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şİmdi; ben daha önce bu yazılımı buldum; 3,8 - 3,9 GB büyüklükte ve 4GB sd karta yazılacak şekildeydi. Ancak bunu daha önce yapan arkadaşlar olmadığını kopya sd kartı okumadığını söylemişlerdi bende hiç uğraşmadım.

Şimdi Kenan'ın verdiği 4,5GB sanırım ve 8GB karta yazılması gerek, bunun olup olmayacağı konusunda kararsızım, Kenan kartı göndersen denesek bende; hepimiz anlasak ne oluyor nasıl oluyor?

indirmeye üşeniyor.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup arkadasım ındırmesı o programı cıkarıp kurması farklı bır sey gercekten bayagı uğrastırıyor adamlar temın etmesınler dıye ellerınden gelen herseyı yapmışlar. Aydın bey bana özelden adresi at size kartı kargo yapayım sorun olmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup arkadasım ındırmesı o programı cıkarıp kurması farklı bır sey gercekten bayagı uğrastırıyor adamlar temın etmesınler dıye ellerınden gelen herseyı yapmışlar. Aydın bey bana özelden adresi at size kartı kargo yapayım sorun olmaz

Deamon tools sağolsun hallederiz de işte focus'umuz yok takacak :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Ford My Touch geldiğinde araçlarımıza taktığımızda bu sorunların hiçbiri olmayacak demi?Karttı şuydu buydu?Konuyu baltalar gibi oldum ama ben onu bekliyorum sabırsızlıkla.İnşallah 2500 lira civarı bişey olur.

ufuk özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.