Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Çift Egzoz Ucu

Önerilen Mesajlar

Bu daha mi guzel sizce dizel araç için :)

Sol tarafa tsi golfler gibi krom cift uc gayet guzel duruyor daha fazlasi dizeller icin apacilik :D Ecoboostda belki.

Forumda 2-3 kisi daha yapti bu işlemi

dizelse iş değişir :D yazılım yaptırdın mı :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Arkadaslar hafta sonu egzoz ucu yaptirmaya gittim. egzozcu arabanin egzozu komple garanti disi kalir dedi. vaz gectim :( dogrumu egzozcunun dedigi ?

Egzoz olarak ne yaptirmak istediniz ki ? Bende sadece uç var oda sorun degil servisde gordu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resim atamiyorum yada bilmiyorum :) bi fotoshop yaptim paylasmak istedim ama basaramadim foto boyutu buyukmus :( 

sag ve soldan oval egzoz ucu cikartmayi dusunuyodum. Orjinal egzoz borusunun asagiya egilen ucunu kesip sola oval uc kaynatcaktik ve egzoz borusunu 20 30 cm geriden delip saga bi " L " seklinde boru kaynatip sag ucuda baglanabilcektik ama aklimi bulandirdi egzozcu. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resim atamiyorum yada bilmiyorum :) bi fotoshop yaptim paylasmak istedim ama basaramadim foto boyutu buyukmus :(

sag ve soldan oval egzoz ucu cikartmayi dusunuyodum. Orjinal egzoz borusunun asagiya egilen ucunu kesip sola oval uc kaynatcaktik ve egzoz borusunu 20 30 cm geriden delip saga bi " L " seklinde boru kaynatip sag ucuda baglanabilcektik ama aklimi bulandirdi egzozcu. 

http://www.focusclubtr.com/forum/99-resim-ekleme/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklı diyebiliriz kil bi servis yada otosan bunu yapabilir ama mantıklı bi yer sorun çıkarmaz.

Egzoz olarak ne yaptirmak istediniz ki ? Bende sadece uç var oda sorun degil servisde gordu

Görmesi önemli değil egzozlu ilgili talebin oldugunda vereceği cevap önemli.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

28cp.jpg

tesekkurler :)

tam olarak yapmak istedigim bu :)

Sadece sola yapsan tamam onda sorun yok ama sağada boru çekecekleri için basınçta düşme oluyormuş galiba 

Bir arkadaşımın babasında Alfa 159 vardı serviste sağ taraftanda egzoz yapıyorlardı aksesuar gibi birşeydi serviste yapılmasına rağmen motor arızası çıkabiliyormuş 2ye bölündüğünden basınçda azalıyor.

Böyle hatırlıyorum tabi dizel araçlar için geçerli bu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sag tarafin bi islevi olmasada olur aslinda. resimdeki gibi olur soldan duman cikar :) sizce yakismismi ?

İlk zamanlar tamamda 2-3 haftaya sol tarafın içi simsiyah sağ tertemiz olacak 

Sağ ışıl ışıl olacak sol eskiyecek :) Bunuda istemezsin 

Bence sen benim yaptığım gibi yaptır bu konuda ilk mesaja bak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resim eklendi

tesekkurler :)

tam olarak yapmak istedigim bu :)

Bence yaptırmayın böyle kalsın çünkü beyaz focuslar -aracınızda titanium dan aşağı değil gibi- zaten hiç bir şey yapmadan asil ve sportif bir duruşa sahip. Ama tek sola yapma hakkında fikir sahibi olmanız için forumda Umut Akbaba nın sedan aracında var burdan görebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.