Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Çift Egzoz Ucu

Önerilen Mesajlar

:kıhkıh:  :kıhkıh:  Ben yenı katıldım aranıza o yuzuden konuları yenı yenı goruyorum guncel olarak yakaladıklarıma yorumumu katıyorum :) ama bence 4 lu olmaz abartıya kacabılır gercı zevkler tartısılmaz derler  :) boyle gayet şık olmuş tekrardan  :nazar:  degmesın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh::kıhkıh:Ben yenı katıldım aranıza o yuzuden konuları yenı yenı goruyorum guncel olarak yakaladıklarıma yorumumu katıyorum :) ama bence 4 lu olmaz abartıya kacabılır gercı zevkler tartısılmaz derler :) boyle gayet şık olmuş tekrardan :nazar: degmesın :)

Aynen bu bile ilk takildiginda fazla gelmisti bana ama alışti gözum. Daha ince yanakli bir kafayla değistirebilirim ama
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen bu bile ilk takildiginda fazla gelmisti bana ama alışti gözum. Daha ince yanakli bir kafayla değistirebilirim ama

Görsel birsey olmadan pek bısey demek ve sizi etkılemek istemem olumlu/olumsuz açıdan . Görsel bırsey paylasabılırsenız daha rahat yorum yapabılırız dıye dusunuyorum . Ayrıca '' ilk takildiginda fazla gelmisti bana ama alışti gözum '' cok dogru söylemıssınız bırsey ılk yapıldıgında göze cok hoş gözukuyor ama zamanla alıstıgımız ıcın begenmemeye baslıyoruz aslında begenmemede degılır göz aşinalığı desek daha dogru olur sanırım :) Çok :yazyaz:  gece gece galiba  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görsel birsey olmadan pek bısey demek ve sizi etkılemek istemem olumlu/olumsuz açıdan . Görsel bırsey paylasabılırsenız daha rahat yorum yapabılırız dıye dusunuyorum . Ayrıca '' ilk takildiginda fazla gelmisti bana ama alışti gözum '' cok dogru söylemıssınız bırsey ılk yapıldıgında göze cok hoş gözukuyor ama zamanla alıstıgımız ıcın begenmemeye baslıyoruz aslında begenmemede degılır göz aşinalığı desek daha dogru olur sanırım :) Çok :yazyaz: gece gece galiba :)

Görsel olarak ilk mesajda fotoğraflar var. Onlar yetmediyse bakarim güncel foto varsa yüklerim :yeah:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görsel olarak ilk mesajda fotoğraflar var. Onlar yetmediyse bakarim güncel foto varsa yüklerim :yeah:

:) Yok yettı teşekkur ederım . Genede tabıkı karar sizin ama bence Focus'a ne yapsak yakışır ( abartmamak şartı ile tabıkı.)  :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

diğer tarafada 1 çift koysaydın daha toplu gösterirdi.

Bu daha mi guzel sizce dizel araç için :)

Sol tarafa tsi golfler gibi krom cift uc gayet guzel duruyor daha fazlasi dizeller icin apacilik :D Ecoboostda belki.

Forumda 2-3 kisi daha yapti bu işlemi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.