Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Çift Egzoz Ucu

Önerilen Mesajlar

Sabri kim yapıyor bu işi? Kaça mloluyor birde....Ben tek yaptırtıcam ama çiftli değil..Çiftli de güzel gerçi de benimki sedan bana olurmu ki?

Olur abi seninkide ecoboost gibi olur bende ilk oyle yapicaktim dedim yapmisken cift olsun.

Her egzozcu yapar en kolayi zaten kes ek yap kaynato kadar 160 lira verdim ben.

Gozune guzel gelen bi dukkana gir sor adama benim fotograflarida gosterirsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Züpper olmuş Sabri, yalnız tuzlu olmuş yaw, ucu ve işçiliği tekmi ödedin? ucun ederi 50tl 20de işçilik oldu bitti benim gözümde :D

Serhat kestir gitsin yahu olurda sıkılırsan Ümit abiden yenisini takarız olur biter tampondan bağımsız o parça tırnaklı :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Züpper olmuş Sabri, yalnız tuzlu olmuş yaw, ucu ve işçiliği tekmi ödedin? ucun ederi 50tl 20de işçilik oldu bitti benim gözümde :D

Serhat kestir gitsin yahu olurda sıkılırsan Ümit abiden yenisini takarız olur biter tampondan bağımsız o parça tırnaklı :)

Zabri,zengin adam Ozan :P sorma :D

:kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 daha istedi bide 160a ek tampon kesme dahil degil dedide bagladim sonradan :)

Tesekkurler buarada Ozan :)

He bide kestirin gitsin yaa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30 daha istedi bide 160a ek tampon kesme dahil degil dedide bagladim sonradan :)

Tesekkurler buarada Ozan :)

He bide kestirin gitsin yaa :D

Ne adamlar var yahu :D ben kendim keserimde 13. kattan aşağı elektrik götüremem :D en son puntonunkini kaynattırdım 15tl verdim :) ucunuda 35e almıştım tekli büyük. Golfun orjinal aksesuar ucu 45tlydi doğuşta :) neyse güle güle kullan todo liste ekledim bende :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne adamlar var yahu :D ben kendim keserimde 13. kattan aşağı elektrik götüremem :D en son puntonunkini kaynattırdım 15tl verdim :) ucunuda 35e almıştım tekli büyük. Golfun orjinal aksesuar ucu 45tlydi doğuşta :) neyse güle güle kullan todo liste ekledim bende :D

Verdim gitti yaa :D valla hic hesap yapmadim ben 250 falan bekliyodum nedense :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.