Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Ecoboost 1.6 182 Ps 0-150 Hızlanma Kendi Aracımdan

çağlar çetinkaya

Önerilen Mesajlar

Sürtünme ,yol durumu , rüzgar bu gibi etkenlerden biri oldukça bu sapmalar olur.

-Uzun yolda giderken radara yakalandıydım bi ara hızım 130 km de sabitti ama radar 126 gösteriyordu. Navigasyonda da bazen 128 bazen de 132 gösteriyordu. garip olduğu kadar ilginç ve de saçma ama gerçek hem de 180 TL ceza yemek gibi acı bir gerçek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Paylaşım için teşekkürler ama bu videoya bakarak 0-100 km/h hızlanma süresi hakkında kesin bir fikir sahibi olmak pek de mümkün değil.

Sonuçta çok daha hassas ölçüm aletleri ile başta üretici tarafından olmak üzere yapılmış ölçümler var, benim izleyebildiklerimde 7,9-8,9 saniye arasında değişiyor.

Farklı sonuçlara neden olabilecek onlarca etken varken böyle bir amatör çekim üzerinden yorum yapmak bana biraz anlamsız geliyor.

Sonuçta 1,6 EB performanslı bir motor, zehirli bir hız makinası değil ama götürüyor işte Focus'u, bunun ötesi nafile muhabbet.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[yalnız ilk kalkışta bir duraksama olmuş ibre 20 km de durdu gibi oldu sonra tekrar hareket etti sonra tekrar gaza basmışınız neden öyle oldu aceba ? patinaj mı çekti o arada?Ama aracınız gerçekten iyi gidiyor ,benim aracıma göre ibre biraz daha çabuk kalkıyor gibi geldi bana

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

[yalnız ilk kalkışta bir duraksama olmuş ibre 20 km de durdu gibi oldu sonra tekrar hareket etti sonra tekrar gaza basmışınız neden öyle oldu aceba ? patinaj mı çekti o arada?Ama aracınız gerçekten iyi gidiyor ,benim aracıma göre ibre biraz daha çabuk kalkıyor gibi geldi bana

:kıhkıh: Niye acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.