Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Landirenzo Evo Lpg

emre mızrak

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yarın Landirenzo Evo lpg taktıracağım Kayseri Olgun Lpg'de. Simit depo olacak. Ayrıca araca 2 yıl Lpg'den kaynaklanan motor arızalarına karşı garanti veriyorlar. Sizce tercihim nasıl? Bilgi ve fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim fiyat 1550TL/10 Taksit.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LPG kitleri ile ilgili pek bilgim yok ama biz daha önce 3 kez atiker sıralı sistem lpg bağlattık türk üretimi diye önyargı var bizlerde ama hiç bir sorun yaşamadık sadece focus1 de şamandıra arızalandı göstergede yanlış gösteriyordu onu da garantiden değiştirdiler. En iyisi prins diye biliyorum onunda fiyatı +2000 TL olması lazım.

Zaten LPG de önemli olan marka değil uygulamadır. Bazı araçlarda sübap erimesi vb. sorunlar oluyor bence onu da bi sorun derim genellikle uygulamadan kaynaklı hatalar bunlar. İyi günler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar Lpg takılalı yaklaşık 750km oldu şu an sıkıntısız performansta değişiklik yok. Yakıt tüketimi lpgnin litresi Kayseri'de 2.68 ve arabam km'de 24 kuruş yakmakta şehir içi kullanımda. Şehir dışını bayramda İzmir'e gidip gelirken ölçeceğim inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yarın Landirenzo Evo lpg taktıracağım Kayseri Olgun Lpg'de. Simit depo olacak. Ayrıca araca 2 yıl Lpg'den kaynaklanan motor arızalarına karşı garanti veriyorlar. Sizce tercihim nasıl? Bilgi ve fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim fiyat 1550TL/10 Taksit.

ben de 2 gün önce izmir de landirenzo bayi olgun lpg ye taktırdım çok memnunum yaptıkları iş içime sindi . disiplinli çalışıyorlar ve temiz tertipli ciddi bir müessese.

tavsiye ederim herkese

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 9 ay sonra...

Arkadaşlar Lpg takılalı yaklaşık 750km oldu şu an sıkıntısız performansta değişiklik yok. Yakıt tüketimi lpgnin litresi Kayseri'de 2.68 ve arabam km'de 24 kuruş yakmakta şehir içi kullanımda. Şehir dışını bayramda İzmir'e gidip gelirken ölçeceğim inşallah :)

arkadaşim şu anda durum nedir 1 seneye yaklaşıyor ne kadar yakıyor ve sorun var mı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Bende merak ediyorum . 1 hafta once focus3 powershift aldim. Landirenzo taktirmayi dusunuyorum. Landirenzo ile landirenzo evo arasinda bir fark varmi bana 1650 /10 fiyat verdiler. Motor garantisi dahil fakat motora bisey olursa gercekten bu motor garantisi ise yarayacakmi yani arkasinda dururlarmi.? Landirenzodan memnunmusunuz tavsiye edrmisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.